2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812993 بازدید | 668774 پست
سلام بر همگی من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید  اول یه شرح حال بدم: سه سال داریم ...

عزیزم چرا نتیجه نگیری مطمئن باش نتیجه میگیری....

دارو میخوری برای اندومتریوز؟

نگفتن اندو رو عمل کن؟

اخه یکی از علل ناباروری آندو هست.

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میبینم که عصر پاییزی هست و هوا نم نم بارون و تاپیک خلوت و دوستان لالا.

اینجو هنوز بارون نزده فقط باد پاییزی زیاد شده🙄

راستی دوستای مشهدی هوا چطوره مشهد سرد شده؟یعنی اگر بخوام بیام مشهد لباس گرم لازم میشه؟یکی از دوستان(خانم همکار شوهرم )  فردا عمل داره یه دونست تک بچه.... شاید اومد پیشش 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام بر همگی من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید  اول یه شرح حال بدم: سه سال داریم ...

کار انتقال منو یادم اشرف معین انجام داد، میگن دکتر خوب و با تجربه ای هست. اگر همسرتون مشکل نداشته باشه معمولا ivf و اگر مرد مشکل داشته باشه میکرو معمولا. و اینا همیشگی نیست، میکرو احتمال موفقیت بالاتر داره. همسرتون تو یه مرکز ناباروری آزمایش بده! آخه یه خورده عجیبه تا یه ماه پیش خوب بوده الان یه دفعه گفتن ضعیف! البته یه چیزی هم هست ارولوژی ها چون مرد هستن خیلی در این مپرد هوای مردها را دارن تجربه اشو داشتم. شما آزمایش همسرت به دکتر معین هم نشون بده. در مورد کیست آندو من اطلاعاعی ندارم. فقط اینو میدونم که آدمی بوده هزاران مشکل داشته الان باردار هست و آدمی بوده مشکل جزیی داشته فعلا موفق نبوده، هیچ چیز قطعی در این زمینه و جود نداره. ان شالله نتیجه میگیری

2728
متاسفانه من خودم اعصابم ضعیفه.همه من رو صبور میدونن ولی من میریزم تو خودم.شوهرم قبل اسپرموگرام استرس ...

عزیزم این مشکل را چرا با روانپزشک مرکز حل نمیکنی؟! اگر این استرس همسر خدای ناکرده روی جنینی که تشکیل میشه تاثیرگذار باشه چی! تازه جفتتون برید اتاق و بهش کمک کن و همه اش از محیط اتاق و اینور اونور صحبت کن و حواسش پرت کن و بهش کمک کن. خودت که بیشتر از همه میتونی بهش کمک کنی

پناه جون دكترم گفت كه آمپول پروژسترون خيلي عوارض داره واسه كبد  واسه منو با اينكه هماتوم داشتم ...

آره گلم همه میگن که خیلی عوارض داره توو شهر ما دکتراش چندان تعریفی ندارن اصلا خوب جواب  نمیدن به من گفت تا ده روز دیگه بزن بعد قطعش کن ولی اینو نگفت که چطوری باید قطعش کنم کم کم قطع کنم یا یدفعه ایی دیگه اصلا آمپول نزنم حالا شما برو دکتر ببین به شما چی میگه به منم بگوو عزیزم😘

شادن جون چندتا جنین داری؟میخوام ببینم چند قلو برات سفارش بدم به خدا؟

15 تا عزیزم

قربونت برم که اینقدر مهربونی😍😍😍دوقلو باشه خیییلی خوبه آرزومه  

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
قطع کن عزیزم خیالت راحت باشه کم کم قطع کن مثلا اگه روزی یکی هستش بکن یک روز در میون و بعدش دوروز و . ...

ممنونم عزیزم از پاسخگویت جوابای شما عزیزان خیلی بهم کمک میکنه من قرصای استرادیولم با کمک شما دوستان تونستم قطع کنم وگرنه دکترای شهر ما یا نیستن یا هم اگه باشن سه چهارتا مریضو باهم ویزیت میکنن که خودشونم تو جواب دادن به مریضا هنگ میکنن🙏😘

عزيزم آروم راه برو تو خونه قدماتو آروم بردار  بزار خونرساني انجام بشه دولاراست نشو چيز سنگين ه ...

ممنونم عزیزدلم 

انشالله 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
ماهی جنوب نباشه

جنوبیم اخه😁😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
عزیزم چرا نتیجه نگیری مطمئن باش نتیجه میگیری.... دارو میخوری برای اندومتریوز؟ نگفتن اندو رو عمل کن ...

ممنون از انرژی مثبتی که دادی 

عزیزم ناراحتی من هم همینه تاپیک های بارداری میخوندم گفته بودن اول باید آندو درمان بشه وگرنه ivf  نمیگیره من کلی تحقیق کردم خانم هایی که اومده بودن ivf میگفتن آندو باید لاپراسکوپی بشه و این عمل ذخیره تخمدان رو پایین میاره من ذخیره م پایین هست 1.2 وای به روزی که عمل بشم!

خواهشا کسی اگه تجربه ایی داره راهنمایی کنه از بس دکتر رفتم و نتیجه نگرفتم خسته شدم  

2706