2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816206 بازدید | 668923 پست
خداروشکر عزیزم ...دلم برات روشنه که نه تاشم نی نی میشه براتون ..چه جوری میخای نگه داری نه تا نی نی ر ...

خخخخخ من عاشق اینم که یه تیم فوتبال داشته باشم😄😄😄😄

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها چرا ميگيد بعد انتقال نبايد عسل و ماهي خورد؟! اينا كه خيلي خاصيت دارن؟!!!

بچه ها جون لطفا سوال منو جواب بدين

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
سلام،،خانمای که مثبت شدید خیلی خیلییییییییی مبارکتون باشه انشالله که نه ماه رو بسلامتی بگذرونید ونی ...

عزیزمم واقعا سخته واقعااا ایشالا زودی نی نی های سالم میاد تو دلت حرف مردمم متاسفانه تمومی نداره واقعا نمی دونم پس کی می خواییم درست بشیم بعد میگیم چرا اینجا فرانسه نیست و آمریکا نیست چی بگم ایشالا فقط زودی دل هردوتون شاد بشه

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2738
سلام،،خانمای که مثبت شدید خیلی خیلییییییییی مبارکتون باشه انشالله که نه ماه رو بسلامتی بگذرونید ونی ...

سلام عزیزم...از ته قلبم برات دعا میکنم که خدا به زودی معجزه شو بهتون هدیه بده..اخه چرااینجوری میگن که بخاد تو روح و روانتون اثر بد بذاره 😔 امان از حرف مردم...خدا خودش کمکتون کنه🌹🌹

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
من روز پانکجر بهم گفت یکمی آب آورده زیاد نیست ،دوروز بعدش حتی برای پی آر پی هم رفتم اما روز انتقال گ ...

شما میگی یه ساعت یبار من کلا تو دسشویی ام🤣🤣 شوهرم میگه کلا دسشویی رو تسخیر کردی .حداقل بیا یه کم استراجت کن  بعد دوباره برو اون تو.منم زیااد دوغ و آب میوه میخورم.شوهرم دم به دقیقه یا لیوان دوغ میده دستم یا آب میوه

عزیزمم واقعا سخته واقعااا ایشالا زودی نی نی های سالم میاد تو دلت حرف مردمم متاسفانه تمومی نداره واقع ...

فدات عزیزم انشالله با دعاهای شما عزیزان،،،اگه خدا یه بچه بهمون بده پسر یا دخترش اصلا مهم نیستفقط سالم باشه هم دهن مردم بسته میشه هم زندگی ما سر وسامان میگیره

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
خانمااا منی که داروم داروو تحریک تخمدان می خورم نباید کار سنگین بکنم یا نه ربطی نداره بعد پانکچر بای ...

عزیزم نباید کار سنگین کنی از وقتی مصرف میکنی..احتمال پیچ خوردن تخمدان ؛دور از جونت؛ وجودداره...

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
فدات عزیزم انشالله با دعاهای شما عزیزان،،،اگه خدا یه بچه بهمون بده پسر یا دخترش اصلا مهم نیستفقط سال ...

ایشالااا الان تو چه مرحله ای هستی؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
نگران نباش. اگه نتونن بلاست شن ، بهت زنگ میزنن بری انتقال همون روز. مال من رو دوشنبه گذاشتن برا ذوب، ...

الهی😍😍😍😍

معلومه نی نی هات خیلی ناز دارن.دلشون میخواست زودتر برن تو دل مامانشون

2706