2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812700 بازدید | 668757 پست
سیکلم بلند بوو.اول که ال دی و بوسرلین داشتم تا ماه بعد بعدم برام فقط گونال اف تجویز کردن.دیگه داروی ...

مرسي از پاسخت عزيزم دلم برات خيلي روشنه انشالله ب زودي با خبراي خوب و تيكر خوشگل مياي به سلامتي، ميگم رويان ب همه بوسرلين ميدن؟

...
عزیزم تو رو خدا استرس نگیر گلم، اگر برای شما گفتن بلاست حتما دلیلی داشته خیالت راحت جنین های شما حتم ...

زينبي جان شما متوجه شدين ايا رويان ب همه اغلب بوسرلين ميدن؟

...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی‌؟  محیا جان قطعا فرق داره، از محیط کشت بگیر تا نیدل تزریق اسپرم تا نوع میکروسک ...

من سري اول سيكلم كوتاه بود يعني قبلش ديفريلين يا بوسرلين نداشتم بيشتر جنين داشتم سري دوم كه سيكلم بلند بود كمتر ب داروها جواب داده بود جنين هم خيلي كمتر داشتم يعني سري اول از ٢٣ تخمك ١٢ جنين سري دوم از ١٠ تخمك سه جنين، بماند ك هيچ كدومش نشد همه ضعيف بود😭 حالا برم رويان ب زور سيكل بلند مهاري شروع كنن چيكار كنم باز استرس ميگيرم

...
2728
آره عزیزم.مطمئنم شما هم بیای تهران برات جنین تشکیل میشه. نه نرفت.میگه نیخوام سه ماه دیگه هم رعایت ک ...

دلارام ببخشيد ميدونم شايد قبلا پرسيدن ولي من نديدم ممنون ميشم بازم بگي ك ذخيره خودتون چه طوره چنده؟ و همسرتون اين دو سه ماه چ داروهايي داشتن؟

...

بچه ها تو روخدا جوابمو بدید

بعد انتقال همه آسپرین میخورن؟

من قبلش که هرروز میخوردم تو برگه که برای بعد دادن نوشته آسپرین روز عمل قطع شود من کلا بعد انتقال نخوردم امروز روز ششم هستم

نکنه منظورش این بوده فقط روز عمل نخورید

خداروشکر عزیزم دخترو پسر دار شدنتم بهت تبریک میگم گلم  خدا برات حفظشون کنه ان شاءالله که آزم ...

فدات پناه جون خدا پسرتو حفظ كنه 

انشاالله 😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم جدی 😍😍😍😍😍 چه قدر خوشحالم هر دو رو خدا بهت داده🧒👧 جای من ببوسشون

قربونت بشم زينب جووووووون 💋💋💋💋💋💋

ممنوووون دوووووست خوبم ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام زینبی عزیز من الان هفته سیزدهم هستم روزی دوتا آمپول پروژسترون تزریق میکنم تا کی باید این آمپول ...

پناه جون دكترم گفت كه آمپول پروژسترون خيلي عوارض داره واسه كبد 

واسه منو با اينكه هماتوم داشتم آمپولو كرد يك روز درميون و شبا هم شياف 

حتما برو پيش دكترت حالا منم برم فكر كنم قطعش كنه 

بچه ها تو روخدا جوابمو بدید بعد انتقال همه آسپرین میخورن؟ من قبلش که هرروز میخوردم تو برگه که برای ...

عزيزم من از قبل انتقال ميخوردم تا بعد مثبت شدن وقتي لك بيني داشتم دكتر قطع كرد يه زنگ بزن مركزتون سوال كن حتما 🌹

هایپر شدن تنگی نفس داره با بزرگ شدن شکم ،آب آوردن شکم هر روز دور شکم بزرگتر میشه

همون روز پانکچر معلوم میشه هایپری یا بعدش معلوم میشه؟؟؟؟

من پریروز پانکچر انجام دادم،از دیشب زیر دلم دردش بیشتر شده

2706