2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811527 بازدید | 668719 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جمع كردم اومدم امّا متاسفانه توان جسمي و روحي سومين پانكچر رو ندارم😭 نميدونم چ گلي ب سر بگيرم😭 تما ...

سلام عزیزم خوبی‌؟ 

محیا جان قطعا فرق داره، از محیط کشت بگیر تا نیدل تزریق اسپرم تا نوع میکروسکوپ و... 

احتمالا اون بنده خدا ترسیده فکر کردی از اونجا شکایتی داری

وگرنه خیلی خیلی فرق داره

حتی نوع سیکل و داروهای تحریک تخمدان تو کیفیت جنین و تخمک اثر دارن

سلام دوستاي گلم عصر  رفتم غربالگيري خدارو شكر سونو خوب بود  جفت ني ني ها حالشون خوب ب ...

خداروشکر عزیزم

دخترو پسر دار شدنتم بهت تبریک میگم گلم 

خدا برات حفظشون کنه

ان شاءالله که آزمایشتم خوبه اصلا نگران نباش

یادمه وقتی پشت سر هم بهمون سرم وصل میکردم‌یکیشون‌گفت امروز انگار اینا سرمشون بیشتره یکی دیگه گفت این ...

آره گلم ربطش اینه داروهایی تو سرم میزنن برای جلوگیری از عوارض هایپری که باید با حجم بیشتر از مایعات باشه 

حالا اینجوری نگید.مثلا قراره برا من بزارن ۵ روزه بشه.

عزیزم تو رو خدا استرس نگیر گلم، اگر برای شما گفتن بلاست حتما دلیلی داشته خیالت راحت جنین های شما حتما به اون مرحله میرسن

گاهی دوستان بدون دلیل فقط چون شنیدن احتمال بارداری با جنین بلاست بیشتره خودشون به دکتر اصرار میکنن و بعد اون اتفاق های نا مطلوب ممکنه رخ بده

ولی وقتی به دلایلی دکتر تاکید بر بلاست شدن جنین داره، دیگه انتقال جنین سه روزه اصلا به صلاح نیست

گلم منم روزی که پانکچر شدم به یه نفر از بین ما که 12 نفر بودیم گفتن باید بلاست بشه و خدا رو شکر همه چی براش عالی پیش رفت

خیلی از دوستان اینجا هم جنین هاشون رو بلاست کردن براشون و بعد انتقال دادن

خیالت راحت عزیزم

بچه ها جون یه سوال؟امروز روز نهم سیکلم بود که گفتم رفتم سونو شدم و شنبه وقت عمل دارم و ادامه د ...

به سلامتی عزیزم 

نه آزاد نمیشن عزیزم مگه الکیه

الان کل سیکل و سیستم بدنت و تخمک ها تحت کنترل دکتر هست، خیالت راحت

سلام زینبی عزیز

من الان هفته سیزدهم هستم روزی دوتا آمپول پروژسترون تزریق میکنم تا کی باید این آمپولا رو ادامه بدم خدایی دیگه پاهام جا نداره اینجا توو شهر خودم دکتر رفتم ۲۰مهر بهم گفت تا ۱۰روز دیگه آمپولاتو قطع کن ولی من میترسم

2706