2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802410 بازدید | 668359 پست
یه شهری به اسم گچساران.

عزیزم الان تو رویان توچه مرحله هستی

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
منم مثل بقیه فقط یه سرم داشتم ولی خب به هوش اومدم دستگاه بهم وصل بود فقطم به من، نفهمیدم چرا، بعدا ک ...

یادمه وقتی پشت سر هم بهمون سرم وصل میکردم‌یکیشون‌گفت امروز انگار اینا سرمشون بیشتره یکی دیگه گفت اینا تخمکاشون بیشتر بوده بخاطر همین دکتر گفته سرمشون بیشتر باشه.دیگه نمیدونم چقد ربط داشته باشه.یه ذره که تکون میخوردیم میگفتن سرگیجه داری؟ تهوع داری؟.اون دو سه نفر داشتن اما من هیچ کدوم رو نداشتم.اصلا عادی عادی بودم راحت راه میرفتم.خدایی خیلی هوامونو داشتن.یادمه بخاطر تعداد تخمکام گریم گرفته بود دستمم جلو دهنم بود یکیش چند بار اومد پرسید تهوع داری؟ درد داری؟نمیدونست من از خوشحالی گریه میکنم(ولی پانکچر قبلی یادمه با اینکه ۵ تا تخمک داشتم اما هایپر شده بودم.اذیت شدم بعد از عمل.تو ماشین که بودیم همش بهش میگفتم یواش تر برون اذیت میشم.تا یک هفته اذیت بودم واسه نشست ووبرخاست.)بعدشم که خواستیم بیایم خونه گفتن اگه حالتون بد شد و ما تعطیل بودیم حتما برین بیمارستان آرش.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز رفتم ۹ تا جنین برام تشکیل شده بود که جنینام رو فریز کردن😍😍😍😍سومین‌پریود باید بیام برا انتق ...

ایشالله بسلامتی خدا بزرگه ایشالله خودش برات بخواد مادربشی

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
2720
یادمه وقتی پشت سر هم بهمون سرم وصل میکردم‌یکیشون‌گفت امروز انگار اینا سرمشون بیشتره یکی دیگه گفت این ...

روز پانکچرم فقط من تخمکام زیاد بود دکتره اومد بالای سرم گفت اگه دل درد شدید استفراغ سرگیجه شدید داشتی سریع خودتو برسون بیمارستان، گفت سفیده ی تخم مرغم هرچقدر تونستی بخور هرچی بیشتر بهتر، همینارو بهم گفتن

روز اولم خوب بودم، خوشحال که مثل پانکچر قبلی نشدم ولی از فرداش شروع شد، تا پنج شیش روز تحمل کردم بعدش رفتم بیمارستان قسمت آی وی اف اونام گفتن برو اورژانس دیگه تا اومدم برم دکترمو اتفاقی دیدم گفت واسه چی اومدی اینجا الکی دستکاری میکنن برو سه تا دیگه ستروتاید بزن استراحت کن خوب میشی، دو سه روز بعدش خوبه خوب شدم دیگه

میدونی من پانکچر اولم تخمکام زیاد بود جنینام کم شد، این سری که دکتر گفت تخمکات زیاده اینقدر ناراحت شدم گفتم حتما مثل سریه قبله، نمیدونستم ایندفعه خدا سورپرایزم میکنه😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
حالا این مرکزی که من میرم اتاقای نمونه گیریش کنار آزمایشگاهه دوتا در داره، سریه اول در سمت بالاش بست ...

مرکز تبریز فقط یه اتاق داره.خب وقتی در بسته س یعنی آدم هست دیگه توش.کلا هیچی اصولی نیست.یه مرکز ناباروری شلوغ چرا باید فقط یه اتاق نمونه گیری داشته باشه.

خدایا شکرت  
2714
سلام دوستان. داشتم کارهام رو میکردم که تخمک اهدایی بگیرم و برم ای وی اف که تو آزمایش مشخص شد تیرویید ...

سلام عزیزم به سلامتی 

گلم تیروئید کم کار مانع بارداری حساب نمیشه 

برای رشد مغزی بچه خوب نیست

عدد tsh چند بوده؟ 

واسه من هنوز هیچی نشده تهوع شدید گرفتم..به من گفتن هفته ی دیگه که میرم تو ۶ هفته برم سونو..شما کی رف ...

عزیزم 6 هفته و دو روز بر اساس سن جنین و تاریخ انتقال 

ولی چون اون موقع جنین خیلی کوچیک هست تو سونو نوشت 5 هفته و 6 روز 

من زنگ زدم میگه ۱۸هفته و یک روز شدی زنگ بزن.میگم خب ۴روز دیگه میش ۱۸ هفته ؛؛فقط وقت بده.میگه نه الان ...

چی بگم والا، من 10 روز قبل زنگ زدم دفعه اول راحت نوبت دادن

بیمارستان رجایی و مرکز طبی هم پیگیری کردم که هر کدوم شد برم، اونها رو هم امتحان کن ببین چی میگن

2706