2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813138 بازدید | 668776 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم.مطمئنم شما هم بیای تهران برات جنین تشکیل میشه. نه نرفت.میگه نیخوام سه ماه دیگه هم رعایت ک ...

انشالله که تا سه ماه دیگه خودت طبیعی باردار میشی،ولی حتما فریز کنه،البته فکر کنم با همین شرایط هم بتونه فریز کنه

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2728
خداروشکر. انشالله نی نی هم اومده. منم ده ساله ازدواج کردم.  هیچ کی نمیدونه ivf کردم. جمعه ماما ...

متوجهم  و کاملا  درک  میکنم  به حق  شب های  عزیزی که در راه   هر سه و دوستان   منتظر  دامنشون  سبز بشه  

بی بی چک نزن  استرسی  بیشتر  آزمایش میدیم  اون طوری  بهتر  من اونسری  همسرم  نذاشت بی بی چک بزارم  منفی  شد بلا فاصله  منو برد  مسافرت     ... 

بازم  شکر  بازم توکل  به خدا  دلمون  که روشن  نور امید  فقط خدا 

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊
بچه ها من لپ تاپمو برداشتم درد کمر گرفتم به نظرتون چیزی شد?

نه  عزیزم  درد کمر و  اینک  برای  داروهاست منم  یکم  دارم  منظورت  تو انتقال  دیگه ؟

۳بار انتقال  خدا نخواست، راضیم به رضای خدا، یا حق😊

سلام دوستان خوبید 

تو پست های قبل گفتم پنجشنبه انتقال داشتم 

حالا من حدود دوروز کمرد درد خفیف دارم با زیر شکمم (سمت رحمم) درد میکنه یا تیر میکشه 

علتش چیه ؟

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

سلام بچه ها

من روز ٢٣ انتقال هستم و خدا را شكر جواب آزمايشم مثبت بود، دكتر بهم شياف اندومترين داده كه تموم شده و بحاش سيكلوژست گرفتم 

مشكلي كه هست اندومترين ١٠٠ ميلي گرم ولي سيكلوژست ٤٠٠ . نميدونم چكار كنم و به دكترم دسترسي ندارم 

تو رو خدا اگه اطلاعاتي دارين بهم بگين

خدايا شكرت🙏🏻
سارا جان شما سونوی ساک نرفتین میخواین با سونوی قلب باهام برین؟ من چهارشنبه باید برم دکتر بخاطر داروه ...

عزیزم من بعد ازمایش دومم رفتم پیش دکترم واسه داروهام .دکتر سونو نکرد.گفت ده روز دیگه بیا..گفت هنوز خیلی زوده.حالا یا شنبه میرم یا دوشنبه.احتمالا دکترت شماروهم سونو نکنه فعلا.

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706