2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817373 بازدید | 668996 پست
ممنون عزیزدلممم  اتفافا پیاده شدم برای سرویس بهداشتی 😁 فقط یه سوال دیگه هم دارم  شیافت ...

خوشبحالت دکتر من بعداز انتقال اصلاااا شیاف نمیده فقط میگه آمپول، شیاف بهتره دیگه استرس آمپولو نداری

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این یکی دو روز خیلی دلم‌پر بود.کلی نوشته بودم که بفرستم اما بیخیال شدم.این حرفا فقط باعث انرژی منفی ...

کاملا بهت حق میدم، استرس و سابقه دفعات قبل و در واای هورمونی، خب حق داری مگه از فولاد ساخته شده آدم

همه درکت میکنیم هر وقت دوست داشتی هر چی دل تنگت میخواد بگو

اگر میگم آرامش به خاطر خودم نیست، نهایت دو تا پست غم انگیز خوندن که هنر نیست مهم اینه کمک کنیم استرس همدیگه کم بشه به خاطر این میگم که واقعا موثر هست آرامش 

و گرنه اینجا خونه دوم همه ماست، تو غم و شادی

همه هم صاحبخونه ایم

ممنون عزیزدلممم  اتفافا پیاده شدم برای سرویس بهداشتی 😁 فقط یه سوال دیگه هم دارم  شیافت ...

گلم اسم شیافت چی هست؟ 

منم اوایل واژینال میذاشتم سیکلوژست، بعدش اذیت شدم تا الان دارم رکتال میذارم فعلا مشکلی ندارم

واسه جذب هم نیم ساعت بمونه میگن کافیه

2738
عزیزدلم من چهارشنبه ساعت ۷/۳۰ صبح اولین نفر توی بیمارستان سز اورژانسی شدم و بالاخره دختر خوشگلمو بغل ...

مبارکه عزیزم. سز اورژانسی برا چ ؟؟ چن هفته بودی ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

سلام خانم ها خوبین؟ کسی رفته اصفهان برای درمان منو راهنمایی کنه؟ من ۴ بار کاشت کردم میخوام یه بار دیگه برم اصفهان که نتیجه گرفتم بهتر ولی نشد دیگه برم برای کارهای فرزندخوندگی

بعد یازده سال باردار شدم لطفا برای بسلامتی دنیا اومدن دوقلوهام دعا کنین محتاجم به دعا
سلام دوستان امروز روز نهم انتقالمه خیلی حالتای پریود و ترشح سفید دارم روز اول و دوم انتقال لکه بینی ...

سلام عزیزم انشاءالله مامان شدی من هم روز یازدهم هستم اما حتی ترشح هم ندارم دلم خوش باشه همیشه قبل پریودی ترشح داشتم حداقل حالا اونم ندارم 😭😭

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
خدانکنه عزیزمی گلم من یه بار سال۹۲ ای وی اف کردم ک همون بار اول مثبت شدم و الان یه دختر۵ساله دارم خ ...

خدا جفتشون رو حفظ كنه 😍😍 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خواهش میکنم عزیزم  منو شما توو یه روز انتقال دادیم ۱۵مرداد😊

واي راست ميگي آلزايمر گرفتم من 🤣 يادم اومد 

واسه من چقدر دير پس سونو نوشته 

انشاالله قسمت همه منتظرا بشه 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها من امروز بی نهایت حالم خرابه اونقدر ضربان قلبم بالاست که هر لحظه میگم الان هاست از دهنم بزنه بیرون هر کاری میکنم اروم نمیشه از صبح کلی سرمو گرم کردم اما میبینم باز قلبم تند تند میزنه تا یکشنبه فکر کنم من از استرس بمیرم 😭😭بچه ها خیلی ببخشید اما چرا من ترشح هم ندارم حداقل قبل عادت ماهانه رو چرا ندارم هیچی ندارم دلم خوش باشه حداقل 😢😢😢😢

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2706