2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802381 بازدید | 668359 پست
سلام بچه ها به یاد همتون بودم دیشب و امروز صبح توی اتاق عمل نی نی کوچولوی من با وزن سه کیلو امروز ص ...

مبارکتون باشه انشالله خوش قدم باشه براتون💙

گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست داردکه سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من . . .میدانم که صدایم را شنیده ایی از هرکجا که نامید باشم از مرحمت تو نامید نیستم خدای من......تیکر بارداری زدم و امید دارم جوابم رو میدی خدای من💙🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه گلم، اين اتفاقای وحشتناک چیه دیگه سناریو میکنی فقط چون خواص ضد انعقاد داره میگن مراقب باشید  ...

اتفاقا الان چند مدته آسپرین نمیخورم بخاطر هماتوم.

خدا کنه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
رویان اندازه گرفتید؟  مگه قبلش بهتون شیاف ندادن؟  متوجه شدید عمق چه اندازه بود؟

آره.چرا شیافم دادن اما دردش زیاد بود.نه من که نفهمیدم چنده.فقط ازشون پرسیدم گفتن خوبه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2720
عزیزم بعید میدونم مشکلی باشه فقط اگر خدای نکرده سرماخوردگی بدتر شد سعی کن دارو اصلا نخوری و با درمان ...

مرسی عزیزم⚘پس کار خوبی کردم دیشب قرص نخوردم😃

از دیشب کلی دم کرده پونه و

شربت آبلیموعسل خوردم

و آب نمک قرقره کردم و پیاز گذاشتم کنارم

دردقفسه سینه ام بهتر شده،اما هنوز گوش درد و گلو درد دارم.ان شاالله که امروزم خوددرمانی کنم و بهتر بشم.

سلام عزیزم خودت خوبی؟ اره خاکستری امروز صبح دخترشو بغل کرد و سارا جون هم برا بار دوم داره مامان میش ...

شکر خدا منم خوبم 

خدا رو شکر🙏🙏😍😍😍،نفر بعدم باید،شما باشی که پسر نازتو بغل میگیری😍😍😍

خدا جونم شکرت...
سلام بچه ها به یاد همتون بودم دیشب و امروز صبح توی اتاق عمل نی نی کوچولوی من با وزن سه کیلو امروز ص ...

مبارک باشه عزیزم در پناه خدا و زیر سایه پدر و میر بزرگ شه التماس دعا😍😍😍

خدا جونم شکرت...
2714
به همسر منم ویتامین سی و ای داد، یه بار بهش گفتم با اجازه شما ولمن هم خودم تجویز کردم،همش نگران بودم ...

یکی از پزشکایی که در زمینه ناباروری کار میکنه بهم گفت ولمن کانسپشن هم خوبه.ولی ما پیدا نکردیم.قراره از تهران بگیریم.ولی خب برای آقایون حداقل سه ماه باید استفاده بشه که اثر بزاره.زیاد انگیزه ای ندارم دیگه برا خرید.

خدایا شکرت  
برای باز شدن پری نه ولی اگر طبع خودت سرده و همیشه این مدلی میخوردی اشکال نداره  مثلا خودم طبع ...

مرسی زینب جون

الان فکر کنم پری شدم،دکتر گفت روز اول تا سوم پری بیا

حالا جمعه و شنبه تعطیله،یکشنبه هم میشه روز ۴ پری

چیکار کنم؟

بیمارستانم زنگ میزنم جواب نمیدن

مرسی مریم جون .کرمانشاه هم یه دکتر میریم پروفسوره ولی هیچ کدوم از این داروهایی ک برا مردا مینویسن نن ...

پیچک جون اگه میری پیش پروفسور زر..... کلااااا بیخیالش شو. درصد شکست dna همسرم بالا بود وقتی بش گفتم گفت این چیه دیگه این برای اینه که بدونین بچتون مشکل ژنتیکی داره یانه ؟شوهرت هیچ مشکلی نداره برای اونم برید پیش یه مشاور که ازتون بپرسه توی فامیل مورد عقب مونده ایی داشتین یا نه؟ اصلا نمیدونست آز dfi چیه و چقدر برای باروری مهمه....میگفت برین طبیعی اقدام کنین باردار میشی  حالا فکر کن بعد از 4 سال اقدام طبیعی خبری نشده و من بش مراجعه کردم اینو به من میگه.واقعا متاسفم که یه پزشک لقب پروفسور رو برای بیماری های مردان میگیره ولی نمیدونه آز dfi چیه و به چه درد میخوره  

اخ جووون...چند شده بتات سارا؟بوی دقلویی میده یانه؟

قربونت برم

شده بود ۳۸۰۰.به نظر خودم یکیه.دکتر گفت دو هفته دیگه برو سونو.

بتای دومت چند بود نفسی ؟؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706