2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6801966 بازدید | 668346 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ماه قبل تا روز نه ضخامتم ۶ بود وقرص استرادیول هر 8 ساعت یکی میخوردم رفتم سونو گفت ضخامتت خیلی کمه &n ...

نه گلم اگر کنسل کردن حتما باید با مشورت دکتر شروع کنی شاید این دفعه فرق داشته باشه 

چرا با 11 کنسل کردن؟؟؟!!! 

2720
نه درد پریودی ندارم. وقتی ماه قبل خراش دادم یه نمونه پاتولوژی هم دادن به آزمایشگاه پاتولوژیو گفتن هم ...

اگر با بیهوشی بوده یعنی هیسترو و هزینه ش هم زیر 1 میلیون نیست

ولی اگر عادی خراش دادن نه هیسترو نبوده عزیزم

پاتولوژی هم تا اونجا که میدونم خیلی عالیه فرستادن برای بررسی وضعیت سلولی رحم هست و احتمالا برای این بوده که ببینن گلبول های سفید زیاد از حد نداشته باشه و مانع لانه گزینی نشه 

یعنی گرمی نخورم این چند وقته چیزای گرمی زیاد خوردم مثلا عسل و سیاه دونه،یا فلفل یا غذاها و میوه ها ...

برای باز شدن پری نه

ولی اگر طبع خودت سرده و همیشه این مدلی میخوردی اشکال نداره 

مثلا خودم طبعم خیلی سرد بود و یک دنیا گرمی هم می‌خوردم انگار نه انگار، و به قصد اومدن پری نبود، عادت داشتم این مدلی بخورم

زینبی جان مرکزی که من میرم با عمق رحم انتقال میدن به نظرم سونو دقیق تره، بار دوم انتقالم دکترم قرار ...

عزیزم 90 درصد انتقال جنین ها بر اساس عمق رحم هست نه سونو

و تو همون مقاله هم نوشته بود باید اندازه گیری بشه به هر نحوی ولی این کار تو روز انتقال نباید باشه 

اما در مورد تکون خوردن شما اطلاعی ندارم عزیزم که اثر دا‌شته یا نه

2714
🔊🔊🔊🔊🔊🔊 دوستان من از فردا ان شاالله باید سیکل ivf رو شروع کنم و آمپول ها رو تزریق کنم. بعد ام ...

عزیزم بعید میدونم مشکلی باشه فقط اگر خدای نکرده سرماخوردگی بدتر شد سعی کن دارو اصلا نخوری و با درمان های خانگی بری جلو 

ولی باز حتما حتما محض احتیاط زنگ بزن فردا صبح از دکتر یا مرکزتون بپرس

عزیزم بستگی داره چند نفر تا الان تو اون مرکز با موفقیت بچه دار شدن، که مشکلات زیاد داشتن مثلا باردا ...

عزیزم یه سوال مهم داشتم

من پارسال ذخیره تخمدانم۲/۸ بود،چند روز پیش همون آزمایشگاه تکرار کردم،شده بود ۶/۱.میشه زیاد بشه میزان amh??

عزیزم یه سوال مهم داشتم من پارسال ذخیره تخمدانم۲/۸ بود،چند روز پیش همون آزمایشگاه تکرار کردم،شده بو ...

عزیزم تو مرکز ناباروری آز دادی؟ 

تو سونو روز دوم یا سوم سیکل چند تا فولیکول آنترال داشتی؟ (فولیکول های اولیه با سایز زیر 10)

عزیزم تو مرکز ناباروری آز دادی؟  تو سونو روز دوم یا سوم سیکل چند تا فولیکول آنترال داشتی؟ (فول ...

نه تو آزمایشگاه معمولی ولی معتبر

دکترم گفت لازم نیست روز خاصی بری ولی من روز اول پریودی رفتم،

پر مورد تعداد فولیکول نمی‌دونم!

2706