2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818030 بازدید | 669045 پست
ایشالا سر میکرو مثبت بشی همون بار اول که دل همسرتم آروم شه. شمام مجبور نشی جواب بدی. آخه یه وقتایی و ...

بخدا این قضیه تو مخش نمیره که گاهی ناشناخته هست،،، همه خواهر برادرامون بچه دارن اونم ناخواسته اونم تو یکی دوماه اول زندگیشون اتفاقا مرکز هم اولش که شرح حال پرسید از سابقه نازایی تو خانواده هامونم پرسید، الان هم اون خوبه منم یه لولم بسته ست باقی مسایل خوبه ولی هیچ جوره باردار نمیشم و این وسط منم که باید چراهارو جواب بدم،،،  خد خدا خودش به هممون کمک کنه

وقتایی که هیدرو هست معمولا میگن ولی همینجوری بدون التهاب بسته باشه رو نه

هیدرو خداروشکر نیست، دیگه الان که میکرو انجام میدم اون موقع حسابی شوکه شدم با یه حال زاری برگشتم سرکار دلم خون بودش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای الهی فدااات. خدا از دلت بشنوه. الهی آمین، چه معجزه ای میشه ها. ایشالا که شمام طبیعی باردارشی و ب ...

عزیزم❤ برای خدا که کاری نداره امید هممون به خودشه انشاالله که کمکمون میکنه حتما🌷

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
هیدرو خداروشکر نیست، دیگه الان که میکرو انجام میدم اون موقع حسابی شوکه شدم با یه حال زاری برگشتم سرک ...

کم کم همه چی عادی میشه واسه آدم

من اول میگفتم خدا کنه کارم به عکس رنگی نکشه که کشید گفتم لاپرا نکنم اونم انجام دادم آی وی افم همینطور، گفتم این دیگه آخرشه حتما جواب میگیرم پانکچر شدم دو تا انتقال منفی جنینام تموم شد بازم پانکچر کردم و این قصه همچنان ادامه داره😅😅😅

2728
انشالله مثبت میشه. منم امروز انتقال دادم. سه تا جنین فریز. گرید b و c .  برام دعا کن لطفا. 🙏 ...

عزیزم اگه تونستی صبحها ناشتا سمنو بخور واسه صبحانه...به نظرم خیلی مفیده واسه بعد انتقال 

ان شاء الله مثبت میشید همه تون 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عزیزم اگه تونستی صبحها ناشتا سمنو بخور واسه صبحانه...به نظرم خیلی مفیده واسه بعد انتقال  ان شا ...

باشه . مرسی . 😍

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
کم کم همه چی عادی میشه واسه آدم من اول میگفتم خدا کنه کارم به عکس رنگی نکشه که کشید گفتم لاپرا نکنم ...

ان شالله به زودی مادر بشید عزیزم،  این قدر ماها تو این راه زجر و استرس میکشیم دیگه کامل و خالص میشیم، واقعا هنوز حکمت این قضیه رو متوجه نشدم که یکی بچه نمیخواد ناخواسته باردار میشه یکی میخواد تمام راهها رو میره و خیره به درگاه خدا میمونه با کلی نذر و نیاز تا یه روزی به خواسته ش برسه،،،،  چقدر تو این راه دل آدم خون میشه و میشکنه چقدر آدم تو دلش حسرت میکشه و خودخوری میکنه و پیش بقیه باید ظاهرتو حفظ کنی که خودت بچه نمیخوای،،،  خدا هیچکسو تو این شرایط قرار نده به حق فاطمه زهرا، خدا به هممون کمک کنه به حق امام حسین

ان شالله به زودی مادر بشید عزیزم،  این قدر ماها تو این راه زجر و استرس میکشیم دیگه کامل و خالص ...

انشاالله عزیزم، ممنون، شما هم همینطور

دقیقا میفهمم چی میگی ماها خیلی خوب همدیگه رو درک میکنیم، همین حرف از دیگران شنیدن، دوران سخت آی وی افو استرساش، اینهمه آمپول و دارو، هزینه هاش، از همه بدتر ترس از اینکه نکنه کسی بفهمه، بعضی وقتا میگم خدایا ناشکری نمیکنم ولی واقعا دلت برای ما نمیسوزه😔😔😔

2738
عزیزم خوبی؟ منم خیلی بفکر نگینم نمیدونم چکار کرد؟بچه رو نگه داشت؟یا سقط شد؟

سلام مريم جون ، خوبي خانمي ؟ خودت در چه مرحله اي هستي عزيزم ؟

تا تقريبا يك ماه پيش كه ميومد سر ميزد خوب بود بچه اش ولي الان كه ديگه نزديك زايمانش هست يك مدتيه هيچ خبري ازش نيست . 

اميدوارم با خبرهاي خوش بياد .

آره .من ال دی که تموم شد بوسرلین رو همچنان مصرف میکردم که مریود شدم.دقیقا روزی که نوبت داشتم برا سون ...

دلارام جان چند روز بعد تموم شدن ال دی پریود شدی؟برا من امروز تموم شد.البته وسطا یکی رو فراموش کرده بودم.وگرنه دیروز تموم میشد.

خدایا شکرت  
سلام من عضو جدید هستم هفته ۹ بارداری هستم تا دیروز خیلی خیلی جزئی تهوع داشتم امروز حالم خوبه. جای نگ ...

سلام عزيزم ، نگران نباش خانمي ، من در هر دو بارداريم اصلا به اون شكل حالت تهوع و تهوع نداشتم ، مطمئن باش ان شا الله حال ني ني ات خوبه .

سلام بچه ها خوبین؟الان اومدم سونو بیوفیزیکال آب دور بچه رو چک کرده میگه ۴ هست.بهم ختم بارداری داده گ ...

راستی عزیزم امروز تولد دخترمنم هست 😍😄 تولد دخترامون تو یه روز میشه اگه امروز نی نی ت دنیا اومده باشه 🤗💖💖💖 منتظر خبرای خوبتم ❣❣❣

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2706