2703
2716
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6796400 بازدید | 668120 پست
عزیزم شمام قراره آی یو آی بشی؟ آخه منم الان دارم دارو می گیرم انشالله هفته ی بعد آی یو آی دارم

آره گلم .روز چندم داروهاتو شروع کردی ؟

میشه برای مادر شدن همه منتظرا یه صلوات بفرستین😍🙏
منم قرار بود مرداد میکرو کنم ولی دکترم گفت اول پیش منم آی یو آی کن شاید بگیره من نودم تنبلی تخمدان د ...

خب اگه ای یو آی مثبت بشه که خیلی بهتره چون داروهاش کمتره و عوارضشم خیلی کمتره مثل بارداری طبیعی میمونه ولی منم شانس نداشتم و ایمانمو به مثبت شدن ای یو آی از دست دادم، بابت سنم هم نگران بودم که زمان بیشتری از دست بدم، اخه من قبل اینکه برم مرکز ناباروری تمام دکترهای مطب میگفتن عجله نکن مشکلی نداری طبیعی باردار میشی و اینطوری شد که چند سال از عمر من هدر رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من کفت فقط سیکل کوتاه انجام میده خودمم کوتاه دوست دارم

منم سيكل کوتاه دوست داشتم یعنی دوست دارم زودتر باردار بشم ولی خب وقتی گفتن سیکل لانگ اصلا اعتراض نکردم گفتم حتما بهتر میدونن و سپردم به خدا

خب اگه ای یو آی مثبت بشه که خیلی بهتره چون داروهاش کمتره و عوارضشم خیلی کمتره مثل بارداری طبیعی میمو ...

دقیقا منم هم خودم هم شوهرم سنمون داره میره بالا ۷ساله رفتیم دنبالش ولی هیچی تازه پارسال پیش همین دکترم فهمیدیم شوهرمم واریکوسل داره سر آی یو آی هم دکترم با وجود نشکلمون می گفت طبیعی اقدام کنید نودم‌گفتم ما که اینهمه آمپول مصرف کردیم حداقل آی یو آی کنمکه منفی شد

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2720
منم سيكل کوتاه دوست داشتم یعنی دوست دارم زودتر باردار بشم ولی خب وقتی گفتن سیکل لانگ اصلا اعتراض نکر ...

آره خودشون بهتر می دونن

ان شالله شما هم بزودی باردار میشید عزیزم،  تو عکس رنگی معلوم شد یکی از لوله هام بسته ست

منم اتفاقا یه لولم بخاطر بارداری خارج رحم بستست 😬

2714
دقیقا منم هم خودم هم شوهرم سنمون داره میره بالا ۷ساله رفتیم دنبالش ولی هیچی تازه پارسال پیش همین&nbs ...

پس خواهرانه میگم که دیگه وقتتونو هدر ندید و برید سراغ درمان پیشرفته تر،،،  به منم همشون میگفتن مشکلی نداری طبیعی باردار میشی بخدا یکسال پیش یه دکتر رفتم حتی حاضر نشد برام عکس رنگی بنویسه همش میگفت آزمایشات خودت و همسرت خوبه پری های منظم داری و عفونت هم نداری برو اقدام کن بارداری ولی ضحی خیال باطل،،،،،،،  البته یه چیزی بگم همه اینا دست خداست خودم تو اطرافم میبینم کلی آدم که خودشون و همسراشون مشکلات حاد دارن و بدون درمان حتی ناخواسته باردار شدن و دو تا دوتا بچه دارن،،،،  توکل به خدا شاید نگاهش به ما هم افتاد

چقدر ریسکش؟ حتی اگه کلا نتونی انتقال بدی نه الان نه چند سال دیگه؟ الان من بتونم از همه چیز بزنم چهار ...

آهان، پس حتما زنگ بزن از آبان و بپرس فقط کافیه قبول کنن، مهم اینه تانک انتقال جنین بهتون بدن،فکر کنم بیعانه میگیرن و پس میدن

واقعا خدا خودش کمک کنه خیلی هزینه ها بالاست😔😔😔😔

عزیزم تا حالا چند بار انتقال دادی که میخوای آزمایش های ایمنی و انعقادی رو انجام بدی؟ 

منم اتفاقا یه لولم بخاطر بارداری خارج رحم بستست 😬

عجب پس با وجود لوله بسته ای یو آی انجام دادید!!!  من بعد ای یو آی منفیم متوجه شدم که اصلا ای یو آی برای منی که یه لوله بسته دارم درصد موفقیتش خیلی کمه و بیشتر بدرد افرادی میخوره که خانم مشکلی نداره و اسپرم آقا ضعیفه، البته بیشتر دکترها و مراکز ناباروری بخاطر عوارض کم اول از همه شانس بیمارو با آی یو آی امتحان میکنن،،،

بمیرم برات عزیزم. نمیدونستم در این حدی. ایشالا گل پسرت رو بغل بگیری این روزا یادت بره یا شیرین شه با ...

عزیزم خدا نکنه 

الان خیلی بهترم، میتونم آب بخورم حتی تو دوره ترک دمیترونم تا پاک پاک بشم😁😁😁

ولی همش دعا میکنم هیچ کس اون مدلی نشه 🥴🥴🥴🥴

جونم  براتون  بگه  من فردا  انتقال  دوم دیروز  دختر عموم  موهام & ...

عزیزم از صمیم قلب برات دعا میکنم اونچه که دوست داری مصلحت خدا باشه برات و دلت شاد شاد بشه 

راستی رنگ موهات هم مبارک😍😍😍😍

2706