2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813010 بازدید | 668775 پست
من هیییییچ علائمی ندارم.شما چی؟

دنبال علامت نگرد استرس ودشوره میگیری بسپار به خدا خواست میده شکر ،نخواستم بازم شکر

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان متاسفم که این چند وقت اخیر خوش خبر نبودم و این شاید اخرین پست من باشه. می دونم که این ...

عزیزم یعنی چی😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 اگر هنوز یکیشون هست باز براش دعا میکنیم حتی اگر امیدی ندن دکترا

😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢

2728

دوستان سلام

من به اميد خدا قرص ال دي رو شروع كردم براي سيكل انتقال

چه مكملهايي بخورم، دكترتون براي شما چي تحويز كردن؟!

من ميرم رويان اما هيچي به من ندادن😕موقع پانكچر هم هيچ مكملي بهم ندادن و منم نميدونستم و كيفيت تخمكام انقدر بد بود كه كلا يه جنين برام تشكيل شد

لطف ميكنيد شما راهنماييم كنيد دوست جونيا🙏🙏🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
عزیزم آزمایش های ایمنی و انعقادی رو کجا انجام دادی خیلی خوب شد قیمتش؟ بگو برای بقیه دوستان هم شاید ل ...

به نظر شما شیرموز همراه با خرما و زنجبیل و عسل میتونه معجون خوبی باشه؟یا اصلا نباید شیر بخوریم؟

خدایا شکرت  
نگران نباش پیدا میشه مال آقایون هم  منم هرجا میرم دارو بگیرم تا مسئول فنی داروهامو بپیچه همیشه ...

مرسی گلم.خدا خیرت بده.ما هم اگه اینجا پیدا کردیم خبرت میکنم که به زحمت نیافتی.ممنونم.

خدایا شکرت  
عزیزم مریم یا مهناز؟ میشه اگر راضی بودی به منم بگی  آخه دنبال دکتر خوب برای زایمانم یکی از دو ...

من یه بار ماه پیش واسه تحقیق مطبش رفتم اونایی که واسه باردار شدن میامدن راضی بودن ولی در مورد خانم باردار نمیدونم چطوریه، این مهناز هست که دکتر خود رویان هست یه مریم اشرفی دیگه هم هست که خوبه شاید دوستتون واسه زایمان اونو گفته! 

به نظر شما شیرموز همراه با خرما و زنجبیل و عسل میتونه معجون خوبی باشه؟یا اصلا نباید شیر بخوریم؟

اگر طبعت سرده عالیه

منم شیر میخوردم با عرق دارچین 

خرما به صورت رنگینک با دارچین

خیلی طبعم سرد بود، دیگه اغلب غذاهام رو گرم میخوردم 

شیر نه مشکلی نداره خصوصا اگر سردیش رو میگیری عالیه

2706