2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812238 بازدید | 668733 پست
نميدونم اينجوري گفت ☹️🤦🏼‍♀️

نه گلم غیرقانونی نیست بستگی به تشخیص دکترت داره، و ضعیتت کلا. من حتی 4 تایی هم دیدم، بعد خودم یه سه تایی دارم. 

ان شاالله همین دوتا هم واست بگیرن و مثبت بشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نميدونم اينجوري گفت ☹️🤦🏼‍♀️

البته من 5 تادداشتم و فرد بود تعدادش که 2 را شهریور انتقال دادن و از دست رفت و 3 تا دیگه موند! حالا شاید تک میافتاد 3 تا کردن ولی کلا بستگی به نظر دکترت داره، من 4 تا هم دیدم

گلم روزی 225 فقط چهارتا نیدل مصرف میشه بقیشو یادگاری نگه دار

میشه بیشتر توضیح بدید چهار تا چی؟

امپول رو رو 225 تنظیم میکنم یدونه سر سوزن میندازم و فقط به یه جا تزریق میکنم؟

چهار تا که گفتی چیه؟

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
2728
ممنون عزیزم.ان شاالله شما هم به خواسته دلت برسی و خدا یک پسر سالم و زیبا و باهوش بهت عطا کنه🙏🙏🙏 ...

ممنون عزیزم پس یجورایی باهمیم ایشالا همه چی عالی پیش میره

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
واقعا عادی هستی. باور کن همه چی داره خوب پیش میره.انتظار نداری که نی نی الان لگد بزنه. حالا یه نی نی ...

مرسی عزیزم واقعا منو اذیت نمیکنه ولی بهم استرس میده میزاره تو خماری بمونم خودشو نشون نمیده😂

خدایا...شکرت😍

بچها میشه کمکم کنید هرکی که میدونه توروخدا دریغ نکنه دعاتون می کنم خیلی بهم ریختم 😢

همونطور که گفتم با اصرار دکترم من رفتم تو سیکل آی یو آی تا یبار شانسمو قبل میکرو امتحان کنم حالاهم دکترم از روز دوم پریود بهم قرص لترزول داده روزی ۲ تا ، نمی دونم گفته تا ۵ روز بخورم یا تا ۵ پریود!! بین اینا گیج شدم بنظرتون کدوم درسته ؟؟ 

روز ۶ و ۷ و ۸ پریود هم روزی ۳ تا آمپول HMGداده که ۳ تا پودر با دو تا آب باید بزنم ، حالا موندم که اگه قرص لترزول رو تا پنج روز بخورم یعنی همون روزم باز دوباره باید ۳ تا HMG  بزنم بنظرتون قرص و آمپول باهم تو یه روز تداخل دارویی نداره ؟ اصن من چندروز باید قرص لترزول بخورم بنظرشماها؟😢

بچها میشه کمکم کنید هرکی که میدونه توروخدا دریغ نکنه دعاتون می کنم خیلی بهم ریختم 😢 همونطور که گفت ...

عزیزم تا ۵ روز باید بخوری.امپولاتم باید بزنی.همون روز که دکترت گفته.من روز ۳ و ۴ و ۵ و ۶ و ۷ لتروزول میخوردم

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خدا نکنه سارا جون. قربونت برم عزیزم. مرسی که دعام کردی. ایشالا به آبروی خودت و تو دلیت، دعات به زودی ...

خدانکنه گلی جان

الهی آمین

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
وايييييي بچه ها. دارم از خوشحالي ميميرمممممم الان كارت جنينو شوهرم گرفت گفت ٣٨تا جنين تشكيل شده اونم ...

ایولللل. انشالله همه رو بیاری خونه😄.من بودم اسفند دود میکردم😀.شوخی کردم ناراحت نشی😉

بچها میشه کمکم کنید هرکی که میدونه توروخدا دریغ نکنه دعاتون می کنم خیلی بهم ریختم 😢 همونطور که گفت ...

خب چندتا لتروزول برات نوشته؟ اگه 10 تا دونه است که پنج روز باید بخوری اگرم شش تاست که سه روز

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

بچه ها من یه چیزی میگم نخندین ها خب خل شدم دیگه من از امروز که روز شش انتقال جنین بلاس هستم ران پای چپم مثل نبض میزنه روزی چند بار انگار میپره😰😰😰😰😰 موندم به انتقال ربطی داره یا من توهم زدم کلا برا همه تو شرایط عادی پیش میاد به خدا من دیونه شدم سر این ivf حق دارین بزنین زیر خنده 😖😖😖😖😖

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2706