2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816496 بازدید | 668933 پست
بهمون پودر پروکسید داده اما پروکسید پلاس واسه همسرم پیدا نکردیم. حالا باید بگیم از اونور بفرستن. الب ...

شوهر من وضعیت اسپرمش اصلا خوب نبود و واریکوسلم عمل کرد که بدتر شد و کلی قرص و آمپول که همه یا بی تاثیر بود یا نتیجه رو بدتر کرد.

اما پروکسید و فرتیل پلاس و آب سرد نتیجه رو کمی بهبود داد خداروشکررر.

ممنون از همه. بالاخره تزریقش کردم با زاویه ۹۰ درجه و البته با دستای لرزون.هواگیری هم بعد از عوض کرد ...

آفرین

عزیزم منم فوبی آمپول داشتم همیشه اما الان به عشق بچه همه غلطی میکنم😉حتی تزریق امپول😂

من سه تا ای یو ای کردم و یک بار پانکچر بی نتیجه و الانم دارو مصرف کردم وسط کار کنسل شد😑تجربم

سر اولی برای عضلانی ها رفتم تزریقات اما بعدی ها رو به همسرم اعتماد کردم و با اینکه تا اون روز در زدن سینال دور ناف خبره نبود  امپول عضلانی رو هم دادم زد! و اعتماد خوبی بود

پس اعتماد به نفس به خودت همسر و دکتر رو داشته باش

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما لطفا در مورد امپول گونال اف راهنمایی کنید 

روزی دویست و بیست و پنج سی سی 

فقط یه قسمت شکمم میزنم؟

چون دوازده تا سر سوزن گذاشتن داخل جعبه 

هر روز رو 225 تنظیم میکنم فقط یه بار میزنم به یه جا؟

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
2728
عزیزم اصلا نگران هیچی نباش، خیالت راحت حال نی نی خوبه

مرسی عزیزم هی فکرای بد میاد تو سرم چون حالم خوبه اصلا تهوع ندارم فک میکنم شاید رشد نمیکنه که تهوع ندارم آخه من برای یه ال دی تا صبح ۲۰ بار تهوع گرفتم انتظارم این نبود که انقد خوب باشم😞😐

خدایا...شکرت😍
خانوما لطفا در مورد امپول گونال اف راهنمایی کنید  روزی دویست و بیست و پنج سی سی  فقط یه ...

من پارسال همه رو به یکجا میزدم(همه هم داخل یک سرنگ و بعد سرش رو عوض میکردم)

فرداش سمت دیگه نافم میزدم.

من پارسال همه رو به یکجا میزدم(همه هم داخل یک سرنگ و بعد سرش رو عوض میکردم) فرداش سمت دیگه نافم میز ...

خودکاریه یه دونش برا دو روزه 

من اصلا هیچی نمیدونم از این امپول

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
2738
شوهر من وضعیت اسپرمش اصلا خوب نبود و واریکوسلم عمل کرد که بدتر شد و کلی قرص و آمپول که همه یا بی تاث ...

آره دکتر هم گفت پروکسید پلاس قابل مقایسه نیست با بقیه مکمل ها. البته همسر من مشکلی نداره اما بیچاره هم رعایت میکنه هم یخ میذاره. قرص هم هر چی بدم میخوره اصلا نمیپرسه این واسه چی هست

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
آفرین عزیزم منم فوبی آمپول داشتم همیشه اما الان به عشق بچه همه غلطی میکنم😉حتی تزریق امپول😂 من سه ...

والا همسر جان با اینکه آمپول بوسرلین رو خودش برام تزریق میکرد اما واسه این کولی بازی درآورد.آخرش هم سرش رو کرد زیر پتو گفت من این کار و نمیکنم .پاشو بریم درمونگاه.خودم مجبور شدم تزریق کنم ولی خداییش اصلا درد نداشت.ای کاش همه آمپولت زیر جلدی دور نافی باشن.

آره دیگه واسه بچه هر کاری باید کنیم

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام😊من رفتم دکتر. وقتی پریود بشم ان شاالله سیکلم شروع میشه،ان شاالله خدا بهم توان و قدرت بده. بر ...

اول اینکه به سلامتی

بعدم اینکه با انرژی و پرقدرت پیش برو حتما اینبار مامان میشی. خدارو شکر پس وضع ذخیره ات خوبه و باز هم شکر که وضع همسرتم بهتر شده.هرچند که امیدوارم پریود نشی و سورپرایز شی طبیعی و بیای عکس بی بی چک دو خطت رو بذاری 

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706