2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6815641 بازدید | 668889 پست
ماشالا واقعا خوشم میاد اینقدر اطلاعات شما و بچه ها بالا هست.🌷 من‌با اینکه خودم از رشته های علوم پز ...

لطف داری عزیزم، خودم هم هر چی بیشتر جلو میره یه سری اطلاعاتم بیشتر میشه، شما هم چون بیسش رو داری راحتتر یاد میگیری از این به بعد

هر چند دعا میکنم اگه مامان نشدی زودتر بشی از تمام اینا راحت شی

سلام عزیزم به بدنت بستگی داره  نگران نباش بذار همه چی طبق آهنگ بدنت پیش بره، حالا هایپر هم شدی ...

مرسی عزیزم سایت خراب بود هر چی میومدم 

ایشالا زود بگذره😁😁

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان ببخشین من بازم نمیتونستم جواب بدم.... 

سایت ظاهرا مشکل داره یه روز خوب میشه بعد باز مجدد مشکل پیش میاد.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
سلام عزیزم  امپول بتا رو وقتی میدن که فوایدش بر مضراتش غلبه داشته باشه  یعنی احتمال زایم ...

ممنون عزیزم

آخه دکتر من دست به دارو دادنش خوبه کلا ریسک نمی کنه

الانم میگه واسه اطمینان بهت بتامتازون میدم وگرنه اوکی هستی

می خوام بدونم اگر برای جنین عوارض یا ضرری نداره بزنمش؟

بچه ها بالاخره من پریودشدم بعد4ماه الان 3روزمه ولی زیادخونریزی ندارم اصلن انگارن انگار که پریودم چراایا

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
سلام من امروز روز ١١ انتقال جنين هستم ميخوام روز ١٣ يعنى دو روز ديگه برم از بدم به نظرتون نشون ميده؟ ...

سلام ، بزار 14 ام برو که  دیگه خیالت هم راحت باشه یوقت به جواب ازمایش شک نکنی.....ان اشاالله به زودی خدا به هممون بچه سالم و صالح بده ....انتظار سخته ........امیدوارم زودتربه خیروخوشی تموم شه

سلام دوستان ببخشید اینو میپرسم ترشح ابکی شیری رنگ یک هفته بعد از تخمک گذاری واسه چیه؟ی کیست کوچیک ن ...

سلام عزیزم منم همیشه این مدل ترشحات رو داشتم و مشکلی نبوده

و برای شما هم اگر دکتر کیستها رو دیده و ریز بودن و تحت کنترل هستی مشکلی نداره، جای نگرانی نیست، احتمالا این دفعه زیاد اقدام داشتین یا کلی دلیل بی خطر دیگه 

کلا این قانونه تا وقتی سوزش و خارش نیست یعنی مشکلی نیست، مگر اینکه پزشک یهو یه چیزی ببینه

2738
سلام ، بزار 14 ام برو که  دیگه خیالت هم راحت باشه یوقت به جواب ازمایش شک نکنی.....ان اشاالله به ...

ممنونم عزيزم ديگه گفتم فردا برم اگه شده باشه احتمالا نشون ميده فرقش عدد بتا پايينه ديگه

ممنون عزیزم آخه دکتر من دست به دارو دادنش خوبه کلا ریسک نمی کنه الانم میگه واسه اطمینان بهت بتامتا ...

اگر هیچ علائمی از زایمان زود رس نداری که اصولا نیازی نیست ولی خوب حرف دکتر ارجح هست، انگار آدم می‌ترسه خلاف صحبت دکتر عمل کنه

نهایت با یه متخصص دیگه ویزیت شو، چون عوارضش برای خودت خیلی زیاده

ممنون عزیزم آخه دکتر من دست به دارو دادنش خوبه کلا ریسک نمی کنه الانم میگه واسه اطمینان بهت بتامتا ...

یه نکته دیگه تو سه ماهه اول بارداری بتامتازون گروه C هست بعدش رو نمی دونم، احتمالا جز کم کردن حرکات جنین مشکلی نداره

سلام صبح زیبای پاییزیتون بخیر🍁🍂😇

نی نی سایت خیلی نامرد شده از3بعدظهر دیگه قطع میشه

دلم تنگ.میشه واس اینجا

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم حتما خبرمون کن چی شد  ان شاالله خوش خبری😍😍😍🤲🤲🤲

انشالله زينب خانم يه چيزى راستى من سر يه جريانى كه خيلى اذيت شدم با خودم عهد كردم ديگه بى بى چك نزارم و نزاشتم هم ولى ديروز به پيشنهاد دوستم اصلا برا تفريح بود بيشتر با وايتكس با ادرار انجام داديم خودش مطمئن بود درسته قبلن انجام داده بود وقى تو تدرارم واينكس ريختم فقط مال من كفش موند تا چند ساعت مال سوهرم و دوستم سريع رفت كفش اخه اگه كفش بمونه يعنى مثلثبته ما هم كه امپول hcg نزديم كه بگم از اونه بعد اومدم به نيت ابن قضيه قران باز كردم اول سوره مريم اومد به خدا يكم اميدوار شدم نميدونم خدا رحم كنه بم دو روز همش دستم رو شكمم ميگم چقدر دوستشون دارم اخه دوتا برام گذاشته😢

2706