2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813165 بازدید | 668779 پست
سلام دوستان خوبین وای من تازه ۴ پریم چقدر باید صبر کنم تا پری بعدی بیاد برم دارو بگیرم چقدر انتظار ب ...

سلام عزیزم به بدنت بستگی داره 

نگران نباش بذار همه چی طبق آهنگ بدنت پیش بره، حالا هایپر هم شدی فدای سرت و جوجه هات

سلام بچه ها دوسه روزه کمر و دلم دردمیگیره پامم ضعف میره همزمان، میترسم اینطوری میشه پس فردا میرم سو ...

سلام عزیزم نه ان شاالله 

رحمت داره بزرگ میشه چیزی نیست

حالا سونو میری خیالت راحت می‌شه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مریم.جون این قطره براچیه؟میدونی گلوم.گرفته و ی خرده گوشام درد داره و خارش...حالت سرماخوردگی ندارم..ف ...

عزیزم این قطره رو وقتی میزنی بوش مجرا رو باز میکنه...پسر من الرژی داره کلا از دو ماهگی خدا خیر بده یه دکتری رو اینو معرفی کرد چون پسرم کوچک بود گفت بزن به بالشت یا گوشه حمام عالیه.....از اون موقع همیشه تو خونه داریم و به هرکسی که دوست دارم پیشنهاد میکنم 

انشاله برات جواب میده....

اگر دستگاه بخور داری چند قطره بریز توش....

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
نمیدونم سیستم سونو شما چه جوریه ولی تو رویان روی یک نسخه دستور سونو بود ولی موقع قبض گرفتن دو تا قبض ...

من برمیگردم جنوب. 

مجبورم اونجا برم.

هفته ۱۶ برم فقط طول سرویکس خوبه؟

یعنی ۳ هفته دیگه. ؟ 

من اینجا رفتم طول سرویکس جدا ۵۰ بود.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728
سلام عزیزم نه ان شاالله  رحمت داره بزرگ میشه چیزی نیست حالا سونو میری خیالت راحت می‌شه

ممنون آره تو این هفته متوجه یه تغییراتی شدم،امیدوارم ازهمین بزرگ شدن رحم باشه

ممنونم از دلگرمیت

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
گلم اگر عفونت نداری اصلا اصلا اصلا تو هیچ شرایطی چه بارداری چه عادی نباید إنتی بیوتیک بخوری چون خدای ...

سلام عزیزم 

ممنون میشم راهنماییم کنید

آمپول بتامتازون که دکترها میدن عوارضی برای جنین نداره؟چرا این قدر نظر متخصص های زنان در موردش متفاوته؟

دوستان ، نتایج آزمایشگاه های مرکز ابن سینا دقیق هست؟ مخصوصا آزمایش اسپرم و sdfi؟ چون نتیجه ایی که داده با نتایج قبلی خیلی فرق داره ،یه خورده شک کردم(البته امیدورام که درست باشه چون نتیجه خوب بود). کسی بوده که پزشکش بهش بگه نتایج آزمایش این مرکز رو قبول داره یا خیر؟

سلام عزیزم  ممنون میشم راهنماییم کنید  آمپول بتامتازون که دکترها میدن عوارضی برای جنین ن ...

سلام عزیزم 

امپول بتا رو وقتی میدن که فوایدش بر مضراتش غلبه داشته باشه 

یعنی احتمال زایمان زود رس میدن و این آمپول تجویز می کنن تا در صورت وقوع نوزاد دچار سندرم زجر تنفسی نشه، چون اگر تجویز نشه باید بعد از تولد سورفکتانت(ماده کمکی برای تنفس) رو مستقیم وارد ریه کنن که خیلی مشکله و احتمال عفونت بالا میره

اینا رو گفتم که بدونی اگر لازم شد حتما بزنی

عوارضش هم رو جنین کم شدن حرکات جنین هست، روی مادر هم کورتون هست دیگه تا یه مدت جذب کلسیم مختل میشه و... ولی ارزش داره نسبت به سلامت نوزاد

نظر متخصص ها هم برای همین متفاوته، مثلا به خانمی که خودش بی دلیل ترس زایمان داره این آمپولا رو نمیدن و کلی از مضراتش باید بگن تا طرف منصرف بشه، و گرنه در صورت نیاز نجات دهنده است

سلام عزیزم ان شاالله حل میشهiugr تو ماه های آخر خیلی نگران کننده نیست و شما هنوز جای جبران داری،&nbs ...

ماشالا واقعا خوشم میاد اینقدر اطلاعات شما و بچه ها بالا هست.🌷

من‌با اینکه خودم از رشته های علوم پزشکی  خوندم خیلی چیزها رو دارم از شما و بچه ها یاد میگیرم

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.

سلام دوستان

ببخشید اینو میپرسم ترشح ابکی شیری رنگ یک هفته بعد از تخمک گذاری واسه چیه؟ی کیست کوچیک نابوتین داشتم میترسم از اون باشه؟کمردردم هستم 😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
سلام دوستان ببخشید اینو میپرسم ترشح ابکی شیری رنگ یک هفته بعد از تخمک گذاری واسه چیه؟ی کیست کوچیک ن ...

تا الان هیچوقت چنین ترشحاتی نداشتم .البته از سه شب قبل تا شب تخمک گذاری هم مرتب اقدام داشتم. ولی کمردردم😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
2706