2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812627 بازدید | 668754 پست
عزیزم وضعیت جوجه ها عالیه👌👌👌 اما طول سرویکس الان عالیه، فقط سونو مجدد تو هفته 15 لازمه برای کنتر ...

ممنون. دیرتر نمیشه؟ 

مثلا ۱۷دهفته؟ بازه نداره؟ 

آنومالی رفتم طول سرویکس بگیرم یا جداگانه؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان خوبین وای من تازه ۴ پریم چقدر باید صبر کنم تا پری بعدی بیاد برم دارو بگیرم چقدر انتظار بده 😭😭

تازه اگه همون ماهدانتقال میدادن مهم نبود هایپر بشم میوفته ۲ماه بد خیلی بده

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
سلام من امروز روز ١١ انتقال جنين هستم ميخوام روز ١٣ يعنى دو روز ديگه برم از بدم به نظرتون نشون ميده؟ ...

اره من شنیدم نشون میده ایشالا با خبرای خوب میای چندتا انتقال دادی ؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2728
ممنون. دیرتر نمیشه؟  مثلا ۱۷دهفته؟ بازه نداره؟  آنومالی رفتم طول سرویکس بگیرم یا جداگانه ...

سونوی سرویکس رو معمولا 15یا16هفته میرن عزیزم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام من امروز روز ١١ انتقال جنين هستم ميخوام روز ١٣ يعنى دو روز ديگه برم از بدم به نظرتون نشون ميده؟ ...

عزیزم.جنینت چندروزه بوده..اگه 3روزه باشه ممکنه نشون نده..ولی 5روزه نشون بده احتماالا..من خودم روز14رفتم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

سلام بچه ها دوسه روزه کمر و دلم دردمیگیره پامم ضعف میره همزمان، میترسم اینطوری میشه

پس فردا میرم سونو برا طول سرویکسم

نکنه داره کوتاهتر میشه

التماس دعادارم🙏

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
من بیماریتان بستریم دیروز رفتم سونو آب دور بچه کم بودش و جنین آی یو جی ار شده بودش خیلی نگرانم چ کنم ...

عزیزم انشاله که هیچی نیست واسه هر مادر بارداری از این تنش ها پیش میاد ،، سعی کن آروم باشی الان داره اذان میگه دعا میکنم هیچ مشکلی نباشه و بسلامت دوران بارداری رو سپری کنی و اینبار بچه سالمتو بغل کنی🍃🍃

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
سلام به روی ماه تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ ...

سلام عزیزم.اره برای منم دیروز نمیومد خدا نکنه تعطیل شه دیگه جایی و نداریم بریم😣

منم حوصلم سر میره اینجا نمیاد.خداروشکر که میتونیم اینجا از تجربیات استفاده کنیم💜💜🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

سلام انا جون خوبی عزیزم؟

اناجون من بعداز سقطم یکبار دیگه انتقال دادم ومنفی شدم متاسفانه،،الان سه تا دیگه جنین دارم فکر کنم کیفیتشون آ وب هستش،،حاللاگفتم قبل انتقال حتما برم ازمایشات ایمنی وانعقادی رو انجام بدم

میخاستم بدونم بجز این دوتا ازمایش ،ازمایش دیگه ای هست که لازم وضروری باشه یا نه؟؟؟

واینکه فعلا گفتم یه دو سه ماه بیخیال انتقال باشم یعنی شوهرم اینجوری میگه،،میگه تا بدنت یه کم تقویت بشه،،،گفتم این دوسه ماه رو از قرص ویتاگنوس که گیاهیه استفاده کنم میگن عالیه واسه مشکلات رحم،،،تا الان ۴بسته خوردم ازش 

ممنونم بابت وقتی که میزارید وجواب تک تکمون رو میدید،انشالله خدا دردونه هاتو واست نگه داره🙏🙏🙏

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
دلستر اینا نمیتونم بخورم دیابت دارم دعام کنین

عزیزم خدا بزرگه ما هم دعا گو انشاللله درست میشه و به موقع با سلامتی کامل بغل بگیری🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
زینب جان دکتر مشایخی رو چطور میتونم تو رویان پیدا کنم؟ دوس دارم یه ویزیت برم پیشش

روزهای دوشنبه مطب میشینه، شنبه ها سونو

چهارشنبه اتاق عمل 

5 شنبه پانکچر

ولی دوشنبه ها صبح و بعد از ظهر قسمت مطبه

ممنون. دیرتر نمیشه؟  مثلا ۱۷دهفته؟ بازه نداره؟  آنومالی رفتم طول سرویکس بگیرم یا جداگانه ...

نه به نظرم دیرتر نرو، منم هنوز آنومالی نرفتم تا اون موقع شاید شايد بدتر می‌شد شرایطم

بعد سرکلاژ باید زمانی انجام بشه که طول سرویکس خیلی کم نشده باشه و گرنه اثرش کم میشه و ریسکش میره بالا 

خود عملش هم مشکل میشه برای دکتر 

ولی باز خیلی احتیاط کن تا اون موقع 

نمیدونم سیستم سونو شما چه جوریه ولی تو رویان روی یک نسخه دستور سونو بود ولی موقع قبض گرفتن دو تا قبض میداد بررسی حاملگی جدا فکر کنم 60

طول سرویکس جدا 33

جای دیگه رو نمیدونم از صندوق دار بپرسی اغلب بلدن

2706