2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812880 بازدید | 668763 پست
دخترا کسی میدونه دکتر رزاقی مطب هم میره یا فقط ابن سیناست؟؟؟ من هر چی زنگ میزنم کسی جواب نمیده مطبش ...

ببین تا جاییکه اطلاع دارم از ایران رفتن دکتر رزاقی

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ببین کلا هر چی بیشتر آدم وسواس به خرج بده بیشتر اذیت میشه  یک سری کارها بهتر هست انجام نشه یا ...

سلام زینب جون. خوبی؟ میگم یه سوال واسم پیش اومده.اینکه زمانی که نزدیک پانچکر هستش آمپول آزادسازی تخمک میزنیم درسته؟ بعد میخوام بدونم موقع پانچکر تخمک هارو از تو تخمدان برمیدارن؟ یعنی سوزن بهشون میزنن؟ اگر سوزن میزنن دیگه آمپول آزادسازی واسه چیه؟ اگر از تو لوله ها مثلا جمعشون میکنن دیگه به تخمدان آسیب خاصی وارد نمیشه درسته؟ (بعد از کلی امتحان تونستم نظرم رو ثبت کنم 😥😥😥) 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما رفتیم نرگس برای کاریوتایپ و dfi. برای ایمنی و انعقادی هم رفتیم مطوریان. Dfiنرگس اون موقع 65ب ...

مرسی عزیزم.خیلی عالیه.انشاا.‌ که هر چه زودتر مامان شید

خدایا شکرت.ازت میخوام همونطوری که دل ما رو با یه تو دلی شاد کردی دل همه آرزومندها رو شاد کنی‌.
2728

من بیماریتان بستریم دیروز رفتم سونو آب دور بچه کم بودش و جنین آی یو جی ار شده بودش خیلی نگرانم چ کنم آب ۷ سانتیمتر بودش

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

سلام عزیزان انشالا انشالا روزی همه اونای باسه که منتظر این هستن صدا  قلب بچه اسون بشنوم من دیروز  رفتم سنو 9 هفته 5 روزم بود صدای قلبش شنیدم  شکر  شکر خدا خوب بود فقط یه سوال داشتم من برا سنو خیلی آب خوردم بعد سنو رفتم دستشوی ولی تو راه یه 45 دقه داخل راه بودیم تا برسیم خونه داخل راه خیلی به مثانه فشار میومد  خواستم بدونم برا جنین خطر نداشته 

خب خدا رو شکر  ان شاالله چند وقت دیگه نبض زدن که هیچ تکون هاشون هم حس می کنی، میگن بارداری های ...

سلام دوستان.

زینبی جان ، میشه بگین فمیبیون ۲ چیا داره که ببینم توی کدوم پره ناتال اینجا هست زیاد؟

ب من دکتر طرازی گفته هر روز فمیبیون ۲ بخورم و یک روز در میون پره ناتال.

حالا موندم چی بگیرم.

راستی طبق سونو قبلیم ، دیروز میشد ۱۲ هفته و یکیشون هم ۱۲ هفته و یک روز.

اما رفتم سونو ان تی ، هردو ۱۲ هفته و۵ روز بودن.

باید دیگه فیمیبیون ۱ رو بذارم کنار و برم سراغ ۲. ک اونم نایاب شده.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

سلام به روی ماه تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ پیغامی جواب بدم یا کامنت بذارم..... 

دلم گرفته بود میگفتم یعنی دیگه تورک آنا تعطیل شد.... 

خدارو شکر که بازم میتونم در خدمتتون باشم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام به روی تک تکتون. اگه بدونین دیروز چقدر استرس کشیدم. کاربریم مشکل داشت اصلا نمیتونستم به هیچ پیغ ...

سلام عزیزم.

خوبین؟ کوچولو ها خوبن؟

نگران نباش خانومی.مشکل کلی سایت بوده. همه ما باهاش مواجه بودیم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706