2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802733 بازدید | 668364 پست
ای جااااااانم تولدش مبارک،  گلم استراحت کن اگر خوب نشد زنگ بزن دکترت، ولی احتمالا خوب میشه، و ...

ممنون.

خوب که شد. هم دردم هم لکه بینی.از ۵ش شب تا حالا دیگه نبوده.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زینب جون سیتریزین تو بارداری میشه خورد؟هر چ با مطب دکترم تماس میگیرم جواب نمیدن😩 @زینبی_بابا &nb ...

گلم متخصص زنان گفت هر 12 ساعت میشه یکی خورد

ولی کلا ترجیحا هر چی کمتر دارو استفاده بشه بهتره

راستی ببین تو خونه چیزی هست که باعث تشدید آلرژی بشه مثلا گلدانی که گل داره، ادکلن اگر همسرت میزنه 

یا اگر خودت کرم میزنی

سعی کن اونا رو دور کنی از خودت

ولی باز تاکید می‌کنم آلرژی تو بارداری و آبریزش بینی و بزرگ شدنش طبیعیه و بیشتر اتفاق میفته نگران نباش

2720
واااای خیلی متاسفم از امثال ما چه سوء استفاده میکنن  خدا بدادمون برسه هفته قبل یه خانم توی همی ...

عزیزم آخه ما الان از دردسرهای بعدش خبر نداریم

به قول آنا جون قضیه ارث و میراث و هزار جور سختی دیگه در آینده پیش میاد که بهتره حتما ناشناس باشه

این جور جاها دردسرهای بعدش رو دیدن که اجازه شناسایی نمیدن

آدم شاید احساساتی بشه یه لحظه ولی قطعا مشکلاتی بوده که این قانون رو گذاشتم، من خودم گاهی به مشکلاتش فکر میکنم که چه چیزهایی ممکنه بوجود بیاد مو به تنم سیخ میشه

بعد هم اینجا فضای مجازی هست و دیگه خودت بهتر میدونی... 

به سلامتی عزیزم، خیلی راحت کارت رو انجام بده ولی حتما هر 1 ساعت بلند شو راه برو دو _سه دقیقه

زينب خانم زير دلم يه انقباضاتى دارم درد نيست بيشتر شبيه گرفتگى عضله است نميدونم عاديه يا نه 

2714
عزیزم به فال نیک بگیر و + فکر کن😍😍😍😍 دلم روشنه برات 4 روز دیگه میایی میگی مامان شدم

خدا كنه والا الان تو يه سايتى يه خانمه ميگفت نبايد از عطر و ادكلن استفاده كنى من استفاده ميكردم نميدونستم اخه اصلا فكرشم نميكردم بد باشه نميدونم والا هر چى خدا بخواد 

خدا كنه والا الان تو يه سايتى يه خانمه ميگفت نبايد از عطر و ادكلن استفاده كنى من استفاده ميكردم نميد ...

بی خیال بابا، من تا قبل تهوع استفاده می‌کردم، آرایش نه ها ولی ادکلن و کرم های آبرسان پوست میزدم 

دکتر که می‌گفت کرم شب و لایه بردار نزنین فقط وگرنه ضد آفتاب اشکالی نداره

كدوم مركز اين كار رو كرد؟ يعني ميخواد جنيناتونو به نفع خودش بفروشه ب كسي بدون اطلاع شما؟؟؟

والا من نمی دونم من صبح رفتم برای انتقال کیفت جنین هام هم عالی بود بعد دیدم دخترن انتقال ندادم گفت چیکارش می کنی گفتم اهدا گفتهزینه فریز بده منم خیلی عصبانی بودم گفتم ولش کن هرکاری دوستدارید بکنید نیم ساعت بعد که رفتم خانمه که میخوایت گفت هزینه فریز ومیدم هرکاری بخوای  می کنم  ولی قبول نکردن من رویان بودم

بی خیال بابا، من تا قبل تهوع استفاده می‌کردم، آرایش نه ها ولی ادکلن و کرم های آبرسان پوست میزدم  ...

چه ميدونم بعضى ها چيزاى عجيب و غريب زياد ميگن ولى من يه چطز ميگم بخواد بشه ميشه تو بدترين شرايط يعنى خدا بايد بخواد نحوادم نميشه پس بى خيال 

چه ميدونم بعضى ها چيزاى عجيب و غريب زياد ميگن ولى من يه چطز ميگم بخواد بشه ميشه تو بدترين شرايط يعنى ...

ببین کلا هر چی بیشتر آدم وسواس به خرج بده بیشتر اذیت میشه 

یک سری کارها بهتر هست انجام نشه یا انجام بشه ولی اگر رعایت نکنی هم هییییییییییچ مشکلی پیش نمیاد از همه مهمتر روحیه خیلی مهمه خیلی

گاهی اثرات استرس رو تو خودم بوضوح می بینم، دیگه میگم روی بچه چه قدر اثر بد داره و برعکس چه قدر آرامش و روحیه خوب اثر مثبت، واقعا شعار نمیدم خیلیا تجربه کردن بی خیالی بهترین نعمته

ای جااااااانم تولدش مبارک،  گلم استراحت کن اگر خوب نشد زنگ بزن دکترت، ولی احتمالا خوب میشه، و ...

منم دیشب مشکل سایت داشتم!! فکر کردم چون از دکترم ناراضی بودم قطع دسترسیم کردن!!! پیام دادم بهشون، امروز جواب دادن به گوشیم که مشکل برطرف شد

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2706