2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813131 بازدید | 668776 پست
اهواز کدوم مرکز ازمایش دادید؟من همسرم نروژن dfi۴۷ بود با مورفو ۱ و گرید aصفر.ولی ازمایشگاه دانش همه ...

والا ما رفتیم نرگس برای کاریوتایپ و dfi. برای ایمنی و انعقادی هم رفتیم مطوریان. Dfiنرگس اون موقع 65بود. بعد رفتیم دکتر برا ش یه عالمه تقویتی نوشت. خیلی زیاد بودن تا چندماه. خودش مرتب یخ میذاشت حتی تو مسیر کار تا خونه  خونه تا کار...... بعد رفت ابن سینا چون اونجا قطعا خیلی معتبرتره.اونجا آز داد 10 بود

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
سلام بچه ها این نشاسته و آب قبل انتقال به چه درد میخوره؟ بعدشم باید خورد؟ تا چند روز؟

عزیزم برا چسبیدن جنین به رحم خوبه من خوردم تا ۱هفته بعد انتقال🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز روز ١٠ انتقال جنين هستم چون دارم رو پايان نامم كار ميكنم ديگن بايد يكمم پشت ميز بشينم پاى ل ...

نه عزیزم فقط هر وقت خسته شدی نیم شاعت دراز بکش🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
منم طبعم سرد و خشکه و همیشه هم مشکل یبوست دارم. یبوست میاره نشاسته؟

اره یبوست بده بعد انتقال عزیزم  حتما اب گرم صبح ها بخور و رون زیتون تو تمام غذاها🌷🌷🌷🌷🌷

2728
عزیزم بالاتر توضیح دادم یه خانمه تو سالن ۵ سال تو انتظار اهدا بود ۴۵ سالش بود گفت بهش گفتن هر جنین ۷ ...

واااای خیلی متاسفم از امثال ما چه سوء استفاده میکنن  خدا بدادمون برسه

هفته قبل یه خانم توی همین تاپیک خواهش کرد که کسی جنین بهش اهدا کنه  

من هر بار پانکچر شدم از خدا خواستم یدونه بچه سالم بهم بده بسته های  بعدی  اهدا کنم اما نشد متاسفانه 

سلام دوستان  اینجا کسی بوده که تو پروسه ivf انوکساپارین ۶۰۰۰ بگیره؟ می خوام بدونم در چه موارد ...

عزیزم کسانی که غلظت خون زیاد دارن باید دوز بیشتر بزنن.💜💜💜

سلام دوستان  اینجا کسی بوده که تو پروسه ivf انوکساپارین ۶۰۰۰ بگیره؟ می خوام بدونم در چه موارد ...

من یه سیکلم انتقال جنین فریز بود و دوز استرادیول و اکوئین بالا بود و انوکسا۶۰۰۰ بود

اما انعقادم بالا نیست دو مورد از انعقادیا رو هتروزیگوم پای۱ و mther 

وای منم سینم ترشح داره یعنی پرولاکتین بالاس مگه اگه بالا باشه چطوره

حتما پرولاکتینتو بررسی کن عزیزم. چون یکی از علائمش ترشح از سینست.نگران نباش دارو می دند سریع میاد پایین

وای منم سینم ترشح داره یعنی پرولاکتین بالاس مگه اگه بالا باشه چطوره

نگران نباش عزیزم با دارو کنترل میشه ولی اگه ترشح داری حتما یه آزمایش بده 

پرولاکتین اگه بالا باشه جلو بارداری رو میگیره اگه بارداری باشی و خیلی بالا باشه هم یکم خطرناکه. کلا تو کنترل باشی مشکلی نیست

من یه سیکلم انتقال جنین فریز بود و دوز استرادیول و اکوئین بالا بود و انوکسا۶۰۰۰ بود اما انعقادم بال ...

ممنون از جوابت

از همون اول انتقال بهتون انوکسا ۶۰۰۰ دادن؟

من امروز روز ١٠ انتقال جنين هستم چون دارم رو پايان نامم كار ميكنم ديگن بايد يكمم پشت ميز بشينم پاى ل ...

به سلامتی عزیزم، خیلی راحت کارت رو انجام بده ولی حتما هر 1 ساعت بلند شو راه برو دو _سه دقیقه

دوستان خوبین؟ هفته ۱۲ ام . پریروز یک ساعت رفتم بیرون برای تولد پسرم کیک بگیرم و کادو ،  اومد ...

ای جااااااانم تولدش مبارک، 

گلم استراحت کن اگر خوب نشد زنگ بزن دکترت، ولی احتمالا خوب میشه، و به خاطر هماتوم بوده

بچه ها جون من 3 روز هست گنادوپین تزریق میکنم دور ناف امروز 6 پری هستم 2شنبه باید برم چکاپ حس میکنم ...

اگر علامت دیگه ایی نداری یا بدتر نشد اشکالی نداره 

ولی اگر دردهای عجیب و غریب داشتی حتما اطلاع بده

2706