2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802575 بازدید | 668363 پست
نه گلم باردار نبودم، انتقالم نتیجه ای نداشت، فعلا هم حوصله انتقال بعدی ندارم، میخوام یه مدت گیاهی مص ...

انشالله زود زود مامان شی عزیزم،اره گیاهی مصرف کنه نتیجه بخشه،انشأالله طبیعی مامان شی،کی انتقالت بوده!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونم چی میگی سخته ببین یه نوشته بود خانم های باردار زیاد باید مایعات مصرف کنن باعث میشه طول سرویک ...

چه جالب،من از وقتی باردارشدم راه به راه آب میخورم چون تشنم میشه درصورتی ک قبل ها به زور آب میخوردم،البته چند وقتی هست خود آب رو فکرکنم زیاد نمیخورم و دوسه روزی احساس تشنگی میکردم شدید شربت آبلیمو درست میکردم میخوردم،الانم چندروزی هست ک مامانم سوپ و آش برا جلوگیری از یبوست برام درست میکنه میوه هم درطول روز میخورم حالا نمیدونم کافیه یا نه

زینبی جون من هموروئید یا بواسیر رو چهارپنج سالی هست دارم و چندهفته ای هست که وضعم بدترشده یه دونه کوچیک دیگه زده اونجام که دارم دیوونه میشم از فکرش

دارم دنبال دکتر میگردم برم نشون بدم

درمورد این اطلاعی نداری ?

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2720
انشالله زود زود مامان شی عزیزم،اره گیاهی مصرف کنه نتیجه بخشه،انشأالله طبیعی مامان شی،کی انتقالت بوده ...

مرسی امیدوارم همین دعات در حق من قبول خدا بیافته و طبیعی باردار بشم. 6 شهریور انتقالم بوده عزیزم. شما خانما میدونید برای انتقال دوم چه داروی گیاهی میتونه واسه آماده سازی رحم مفید باشه؟

مرسی امیدوارم همین دعات در حق من قبول خدا بیافته و طبیعی باردار بشم. 6 شهریور انتقالم بوده عزیزم. شم ...

چیزای مقوی و گرم بخور تا رحم گرم و آماده شه،با روغن سیاهدانه کمر و زیر شکمتو چرب کنم بعدشم طب اسلامی ب من ک میخوام تو سکیل ای وی اف بدم گفته سویق گندم و جو بخور ک خیلی تاثیر داره،کلا تو تغذیه رعایت کن عزیزم،انشأالله دلت شادشه مهربونم

چیزای مقوی و گرم بخور تا رحم گرم و آماده شه،با روغن سیاهدانه کمر و زیر شکمتو چرب کنم بعدشم طب اسلامی ...

مرسی گلم، الان مشکلت خوندم، ان شاالله مشکل انعقادیت حل میشه، خدا بزرگه، خدا کنه 3 تا نی نی خدا بهت بده. من 3 تا دوست دارم البته یکی هم ندارم تا حالا  

2714
مرسی گلم، الان مشکلت خوندم، ان شاالله مشکل انعقادیت حل میشه، خدا بزرگه، خدا کنه 3 تا نی نی خدا بهت ب ...

فدای تو مهربون،انشأالله خدا جان ب شما سه قلو بده،صلوات شروع کن برای حضرت علی اصغر امام حسین جان،خیلیا حاجت روا شدن،من دارم ال دی میخورم ک بعدش برم تو سیکل ای وی اف،داروهات برای فعال شدن تخمکات چی بود!

آنا مهربون برای هممون دعا کن ما هم طمع مادر شدن رو بچشیم،کلا اینجا ماها ب روحیه شماها نیاز داریم،انش ...

عزیزم من هر لحظه که این فرشته هارو نگاه میکنم برا تک تک دوستای منتظرم آرزو میکنم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
فدای تو مهربون،انشأالله خدا جان ب شما سه قلو بده،صلوات شروع کن برای حضرت علی اصغر امام حسین جان،خیلی ...

این شروع کردن صلوات چه جوریه؟

مپول من پرگوریس بود فقط، آخرش هم دو تا هاش سی جی. فقط یه چیز بهت بگم حتما تو مدتی که آمپول میزنی حداقل روزی یکی دو ساعت پیاده روی کن، شده واسه یه کیلو سبزی از این سر شهر برو اون سر شهر ،واسه من مفید بود پیداه روی

سلام آنای نازنین.چقد خوشحال شدم پیامت رو دیدم،خدا وروجکهات رو برای تو و همسرت حفظ کنه الهی و امیدوار ...

عزیزم انشالله به پایان شیرین راهت نزدیک شدی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2706