2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802036 بازدید | 668348 پست
سلام بچه ها  کسی هس تو سیکل انتقال استرادیول بگیره اما آسپرین نگیره و فقط انوکسا بگیره منظورم ...

عزیزم نه لزوما قرار نیست با استرادیول حتما آسپرین یا انوکسوپارین داشته باشیم.... 

بسته به شرایط فرد داره و اینکه مشکل انعقادی داره یا نه.... 

معمولا احتیاطا با داروهای هورمونی آسپرین تجویز میشه اما نه لزوما.... 

من خودم با وجود مشکل انعقادی کلا آسپرین نداشتم چون به آسپرین حساسیت داشتم و فقط از روز انتقال انوکسوپارین داشتم..... 

اما خوب ممکنه یکی مجبور باشه حتی با قرص ال دی هم آسپرین بخوره یا انوکسوپارین بزنه.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خانمااا مم دارم مری کامل میشم خدا کنه فردا میرم مرکز بگن آز حاضره اگه باشه شنبه میرم برای گرفتن ...

به سلامتی.... 

انشالله بهترینا منتظرته عزیزم... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2456
بچه ها من خوابم بهم ریخته نه شب میتونم درست بخوابم نه روز مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم تا خوابم ببره خی ...

راحت باش عزیزم.... 

فقط آروم بچرخ.... 

نه لازم نیست بلند بشی.... 

لای پاهاتم بالش بذار کمکت میکنه.... 

اما کلا آخراش این مشکلات هست.... 

من که از درد لگن آخراش کم می‌آوردم.... 

یاللعجب    

سلام عزیزم چطوری؟ 

دلم برا سلام کردنات تنگ شده.... 

کجای کاری عزیزم؟ 

انشالله مامان شدی؟ 

مرسی عزیزم. انشالله نی نی به سلامتی بیاد بغلت

سلام عزیزم.... 

چقدر دلم برا همه تون تنگ شده.... 

باورتون میشه مثل این گشنه ها که غذا میبینن هول هولکی میخورن انگاری که دیگه غذا نباشه منم تند تند دارم میخونم این شیطونکها هر دو خوابن.... 

الانه که بیدار بشن.... 

خوبی عزیزم؟ 

کجای راهی؟ 

آنقدر دلم میخواد بیام ببینم همه دارین مثل زی زی جون غر این پهلو به اون پهلو شدن و بیخوابیاتو نو میزنین... 

2714
سلام دوستان یه سوال دارم من باید ۱۴ روز قبل از انتقالم روزی ۴ تا استرادیول بخورم میخواستم از کسایی ک ...

عزیزم ممکنه عوارص داشته باشه اما کلا زیاد آب بخور.... 

غلظت خونم بالا ميبره روزی 2-3 لیتر کلا آب برا ماها که تو سیکلیم لازمه..... 

ای وای چقدر برای من دردناکه شنیدن این خبر😣😣😣😣😣😣😣 آزی چرا آخه چرا.......

عزیزم تو خوبی؟ 

گل پسرت خوبه؟ 

وای انگاری تو غربت آشنا ببینی هر کدوم تونو که میشناسم کلی ذوق میکنم.... 

دلیلشو که دقیق نفهمیدیم. دکتر گفت احتمالا مشکل داشته فقط خدا میدونه دقیقا چه اتفاقی افتاد. 

عزیزم خیلی ناراحت شدم.... 

وقتی خبرشو یکی از دوستان داد خیلی دلم گرفت اما توروخدا مواظب خودت باش.... 

لااقل در مورد درمان دارویی احتیاط کن و به طبیعی فکر کن.... 

البته مطمئنا خودت بهتر میدونی اما واقعا وقتی شنیدم نگرانت شدم.... 

همینکه الان تنت سالمه یه دنیاست.... 

انای عزیز میشه درمورد پست من نظرت رو بگی ممنون

اتفاقا عزیزم الان خوندم ولی موندم چی جواب بدم.... 

انشالله که جنین مطلوبت تو جنینا خواهد بود تو + فکر کن... 

سلام عزیزم....  چقدر دلم برا همه تون تنگ شده....  باورتون میشه مثل این گشنه ها که غذا می ...

سلام آنای نازنین.چقد خوشحال شدم پیامت رو دیدم،خدا وروجکهات رو برای تو و همسرت حفظ کنه الهی و امیدوارم مشکلتون حل شده باشه. راستش من تقریبا هیچ جای راه نیستم.میخوام وقت بگیرم برم پیش دکتر طاهری پناه که ببینم چیکار باید بکنم. مراقب خودت و نازنین هات باش.ببوسشون از قول من

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

آنا مهربون برای هممون دعا کن ما هم طمع مادر شدن رو بچشیم،کلا اینجا ماها ب روحیه شماها نیاز داریم،انشالله همه منتظرا مامان شن منکه از امروز صلوات برای حضرت علی اصغر برداشتم خیلی حاجت میده با دستای کوچیکش،انشأالله هممون حاجت روا شیم دوستان

2706