2703
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802310 بازدید | 668359 پست
گلم پس اگر این همه تازه تاسیس هست جونت رو از سر راه نیاوردی، بذار تو فصل مدارس استراحت کنی بعد قشنگ ...

من با این حرفتون کاملا موافقم.وقتی مرکز که برا درمان میریم تازه کاره هر چقدر هم که ازش تعریف کنن بعتره اونجا ادامه ندیم.عاقبتش میشه مثل جریان ما که گفتن جنین تشکیل نشد و هر دفعه یه چیزی بهمون گفتن.از اول قبل از اینکه سیکل رو بخوان برام شدوع کنن هم همش میگفتن جنین اهدایی.یه جنین اهدایی گرفته بودن دستشون ولش هم نمیکردن.اینقد رفتارا و حرفای متناقض داشتن که تصمیم گرفتیم بیایم تهران.ای کاش از همون اول میومدیم تهران.از لحاظ روحی خیلی داغون شدیم.واسه یه سری از کارای بیمه ای باید بریم دوباره اون مرکز ولی اصلا دوس ندارم برم اونجا.تازه یکم دارم آروم میشم .اگه برم اونجا دوباره گند میزنن تو روح و روانم.

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان ی سوال ولی نخندید خدایی بارداری و ویارای عجیب و غریبش همش دلم ازاین چی پف بالشی ها  میخواد باشیر شاید روزی ۱بسته میخورم  با شیرب نظرتون ضرر نداره😂😂😂

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
2456

سلام دوستان من ۲۳ ام پانچر شدم از ۹ تا فولی ۷تا تخمک شد گفتن وضعینشون خوبه ۲۶ ام بیا تاببنیم رشد کردن بفرستیم برای پی جی دی منم هزینه ۵تا جنین و دادم ۲۶ ام رفتن گفتن ۵ تا جنین ۴تا ab یکدونه هم بی حالا امروز فرستادیم پی جی دی حالا امروز زنگ زدن میگن فردا ۸۰۰ هزارتومان بیار بهت اشتباه گفتن ۷ تا جنین بوده میشه همچین چیزی؟ بعد هرچی ازش پرسیدم بهم نگفت جنسیتش چیه گفت ازکارشناسا باید بپرسی ولی هی میگفت اگه میدونستم اصلا زنگ نمیزدم حالا توکه بچه داری این چیزا نمی دونم والا این یعنی چی؟؟؟؟ میشه ۷ جنین دختر باشه وای دارم میمیرم از دلشوره تروخدا برام دعا کنید 

الهی شکر رونما شد 😍😍😍 منم الهی شکر درگیر تابستان و درگیرهای این فصل کلا فصل شلوغی میشه برام بخاط ...

سلام برمریم بانو

مزین فرمودید،

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام دوستان ی سوال ولی نخندید خدایی بارداری و ویارای عجیب و غریبش همش دلم ازاین چی پف بالشی ها   ...

یاللعجب  

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
کابرگولین ایرانیه یا خارجی؟ کیفیت ایرانی خارجیش خیلی فرق داره؟

من ایرانیشو گرفتم ان شاءالله که تاثیر بزاره بهتر نشد میگردم خارجیشو پیدا میکنم 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
2714

بچه ها من خوابم بهم ریخته نه شب میتونم درست بخوابم نه روز مخصوصا شبا خیلی اذیت میشم تا خوابم ببره خیلی از این پهلو به اون پهلو میشم خطری نداره باید بشینم بعد برگردم به اون پهلو یا نیازی نیست

خدا جونم شکرت...

سلام خوبین؟ الان لک دیدم اگه از شوهرم آماده بودم این هفته می رفتم دارو هومو میگیرفتم 

کسی آزمایش smaنداده همسر من حساسه گفت باید بدیم البته ازمایش مهمی هست ولی دفعه اول خانمه گفت ۲ الی ۳ هفته طول میکشه هفته پیش زنگ زدم گفت خانم حدود ۴۰ روز امکان داره الکی یچزی گفته باشه و چند روز دیگه بیاد ما ۳۱ /۵دادیم آز

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

سلام به روی ماهتون... 

دوستان من با ماهی کوچولو کار دارم.... 

از قدیمیا کسی آیدی شو میدونه؟

ممنون میشم اگه میدونه صداش کنه و بگه بهم پیغام بده!!!! 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

@mahi_kocholoo  

سلام عزیزم. اگه ماهی کوچولوی خودمونی بهم تو پی وی پیغام بده!!! 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

سلام بچه ها 

کسی هس تو سیکل انتقال استرادیول بگیره اما آسپرین نگیره و فقط انوکسا بگیره

منظورم لزوما همراه استرادیول ،آسپرین می دن ؟

ممنون می شم اگه اطلاعی دارین کمک کنین

2706