2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817375 بازدید | 668996 پست

سلام آنا جون خوبي عزيزم؟ الان تاپيكتو ديدم بالا اومده بود گفتم بيام ازت تشكر كنم ياد روزايي كه در اوج سردرگمي و نگراني با آرامش جوابمو ميدادي و كمكم ميكردي افتادم واقعا ازت ممنونم عزيزم انشالله هميشه سالم و سرحال باشي. خدا رو هزار مرتبه شكر منم با ميكرو باردار شدم و الان دخترم يكسالش شده و كنارم خوابيده انشالله يه روز همه ماماناي اين تاپيك باردار بشن و بيان همچين پستي بزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم تیروئید ندارم انتی تی پی او هم نرمال بود کلا همه ازمایشا خوب بود،حالا چون از بقیه ندیدم ک ام ...

آره گلم قطعا به دکترت باید اطمینان داشته باشی

نصف اثر بخش بودن درمان همین اعتماده گلم

امیدوارم همین دفعه مامان بشی😍😍😍

2731
اره‌عزیزم  مکمله چون بدنم‌ضعیف بود دکتر داد بعد سرکلاژ بود فکر کنم  ولی هفته ی ۱۹ که رفت ...

فکر کنم باید ادامه بدی گلم

منم این سری رفتم برام پریناکر نوشت، ولی به خاطر ورود به 16 هفتگی گفت نوشتم 

حالا چند دوره نیاز هست نمیدونم، دوستانی که تجربه مکمل دارن میان میگن تا چند وقت داشتن 

آره هر دو ناباروری بوده تب و سرماخوردگی نه راننده آژانس هستش حرارت و بی تحرکی رو داره بهتر نیس هفته ...

چرا این کار هم میتونی انجام بدی ولی حتما تقویت‌شون کن و بگو حتما خنک نگه داشتن بیضه رو رعایت کنن

عزیزم‌ تو میکرو که تخمک رو میارن بیرون‌ نگاشم میکنن  جنین بلاست شده حاملگی داده بعد سقط بازم ب ...

میدونی چرا تارا جون؟ من با پروفسور حسینی که صحبت میکردم، گفت یه سن واقعی داریم برای خانومها یه سن تخمدانی، با بالا رفتن سن بیشتر از سی و هشت نه سال، 80 درصد تخمک های آزاد شده مشکل کروموزومی دارن. گفت حالا راهی که میمونه اینه که جنین های سالم انتقال داده بشن. گفت تو سن های پایینتر هم هست اما 30 تا 40 درصد تخمک های آزاد شده مشکل کروموزومی دارن.گفت یا اصلا لانه گزینی نمیکنن یا قلب تشکیل نمیشه یا سقط میشه و یا تو غربالگری ها مشکل مشخص میشه. البته من پرسیدم باید پی جی دی شه؟ گفت نه تو نگران نباش ما جنین های سالم رو برات انتقال میدیم.  

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
این مرکز تازه یک ماهه افتتاح شده هنوز اصلا میکرو انجام ندادن سه سال پیش باز شده بود یکی از دکترایش ک ...

گلم پس اگر این همه تازه تاسیس هست جونت رو از سر راه نیاوردی، بذار تو فصل مدارس استراحت کنی بعد قشنگ درست و حسابی بیایی تهران 

یا همون ساری که قدیمی تر هست انجام بدی، حداقل چند نفر دیدیم ساری جواب گرفتن

گلم اگر در حد آی یو آی بود همین جای جدید اوکی بود ولی برای پانکچر کلی دارو و عوارض و عمل حیفه

بعد میدونی اگر تجهیزات خوب نباشه که نمیان لو بدن میگن تخمک و اسپرم خودتون ضعیف بوده و روحیه شما رو خراب می کنن

ببین چند نفر تو همین تاپیک به خاطر انجام میکرو تو شهرهای کوچیک و مراکز کم تجهیزات براشون جنین تشکیل نشده و بنده های خدا چه قدر روحیه‌شون از بین رفته، به نظرم روحیه داشتن خیلی اهمیت داره، الان اونها کلی وحشت دارن از شروع دوباره حق هم دارن

ببین اگر شیراز یا یزد بودین خیلی اوضاع فرق داشت چون مراکز اونجا واقعا عالی هستن و با تجربه ولی چند وقت پیش یکی از دوستان ماجرای بارداری خودش بعد از کلی میکرو نا موفق رو نوشته بود

می دونی نکته‌ش جدای از قسمت و این حرفا چی بود، دفعه آخر از شهرشون اومد تهران میکرو کرد اولین انتقال با بتاي بالا دو قلو خدا بهش داد، در حالیکه تو سهرخودشون فقط حاملگی پوچ و ضربه روحی ناشی از اون رو تجربه کرد

دستت درد نکنه گلم، یک دنیا ممنون بیرون که فعلا اصلا امکانش نیست برم، باید برم تو نت دانلود کنم و تو ...

عزیزم کلاس های یوگای بارداری هم هست.اگه خواستی سرچ کنی "یوگای بارداری "رو سرچ کن.

دوستای خوبم من ۳ روز داروهامو قطع کردم چند روز طول میکشه پریود بشم؟؟  یه سوال دیگه هم دارم من ...

گلم پریود که تا 10 روز بعد از قطع داروها میاد

اما واسه پانکچر اطلاعی ندارم، اما اگر قصد تقویت خودتو داری حداقل سه ماه باید مکمل مصرف کنی تا اثر مطلوب رو داشته باشه 

اما باز از مرکزتون بپرس

زينب خانم سلام امررز روز ٧ و هيچ نشونه و لك ندارم همش حس ميكنم كه نشده هيچ حسى ندارم خيلى ناراحتم خي ...

سلام گلم اصلا علائم داشتن و نداشتنش مهم نیست

خیلیا علائم نداشتم و باردار شده بودن، اصلا توجه نکن

اولین نشانه مامان شدن بالارفتن تیتر بتا تو آزمایش هست، دیگه بقیه‌ش مهم نیست، قول میدم مامان شدی فقط بی بی نذاریا، الان فقط تلقین کن مامان شدن 

راستش دیگه اومدنت خیلی دیر شد حسرت داشتنت تو جونم جوونه زد و ریشه کردو روز بروز بزرگتر شد  حالا دیگه پاک ازت ناامید شدم راستشو بخوای دیگه منتظرت نیستم به نداشتنت عادت کردم چشممو بستم و دیگه ارزوت نمیکنم دیگه برات رویا نمیبافم برای اومدنت لحظه شماری نمیکنم هر روز یه نقشه نمیکشم که خبر اومدنتو چطوری به عشقم بدم حالا خونواده من دونفرست من و شوهرم چاره ای نداشتم جز فراموشیت تو نخواستی بچه من باشی منم دیگه نمیخوام مادر بودن برای تورو 
2706