2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813010 بازدید | 668775 پست
ممنونم عزیزم ، شما کجا ای وی اف انجام دادید ؟ به من گفتن این دفعه که پری میشی یعنی اولین پری بعد از ...

من اصفهان بودم

اگه تعداد تخمکهات زیاد باشه یا هایپر بشی یا شرایط رحمت بلافاصله بعد تخمک کشی خوب نباشه جنین را فریز میکنن. ربطی به کیفیت جنین نداره

برای انتقال هم اگه شرایط رحمت خوب باشه و ضخامت اندومترت بالای 8 باشه و ترجیحا سه خطی، برات انتقال میدن

خيلي درد بزرگيه ملت هم شعور ندارن حتي تو مراسم ختم پدرم فاميل خودم بهم تيكه انداختن اونم جلوي فاميل ...

وای چقدر لجم گرفت.اصلا چهل ساله ازدواج کردی آخه به کسی چه.بچه داشتن یا نداشتن شما چه تاثیری تو زندگی بقیه داره.

ببخشید اما به نظر من همه این حرفا و خاله زنک بازیا از بیکاریه کسی که سرش گرم باشه اصلا فرصت این دری وری گفتنا رو پیدا نمیکنه.کی این مشکلات فرهنگی درست میشه خدا میدونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلي درد بزرگيه ملت هم شعور ندارن حتي تو مراسم ختم پدرم فاميل خودم بهم تيكه انداختن اونم جلوي فاميل ...

من اینجور مواقع قشنگ جوابشونو میدم و میگم آره دیگه شرایط زندگی هرکسی متفاوته یکی هم تمام فکر و ذکرش و هنرش شوهر کردن و زاییدنه

من اینجور مواقع قشنگ جوابشونو میدم و میگم آره دیگه شرایط زندگی هرکسی متفاوته یکی هم تمام فکر و ذکرش ...

آخه مستقيم كه نميگند اگه مستقيم بگند منم جواب ميدم طرف اونروز تو ختم پدرم نشسته روبروي من و فاميل شوهرم با صداي بلند ميگه دختر خواهر شوهرم استاد دانشگاهه 42 سالگي شوهر كرد الان سه ساله بچه دار نشده ... خب احمق خودت داري جواب خودت رو ميدي طرف استاد دانشگاهه با دختراي شرتي پرتي تو قابل مقايسه نيست كه از 12 سالگي فكر و ذكرشون شوهر كردن بوده

بنظرم اينجور آدمها روح دردمند دارند و عقده هاشونو سر ديگران خالي ميكنند در واقع نتونستند با رنجهاشون كنار بيند و بزرگ بشند. خيلي سال بوده سر دلش مونده بوده كه من از يك چيزي جا بمونم عقده هاشو سرم خالي كنه رواني  

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2728
@زینبی_بابا     عزیزم دوباره علائم من رفته. دقیقه باز سر هشت هفته و دو روز. یعنی چی نه ...

مرجان جون چرا به خودت استرس میدی ،شرایط هر بارداری  باهم متفاوته بخصوص بارداری دوقلویی ،اصلا مقایسه نکن  و اجازه نده فکرای منفی بیاد سراغت

با سلام و روز بخير دختراي گل روز هشت بي علامت با تچكر

عزیزم کاش منم علامت نداشتم یک روز هست یک روز نیست میگم مال عوارض داروهاست صد بار تو نت عوارض لسترادیول و پردنیزولون پروژسترون میخونم

تارا جون این آدمایی که تیکه میندازن  تنها دلیل این کارشون اینه خیلی چیزا رو تو  در وجودخودت و زندگیت داری و اونا ندارن از عقده های درونیشون  این حرف و رفتارا ازشون سر میزنه ، حتی یه ثانیه وقت گرانمایه برای حرفای این جور آدما نزار 

خدا پدر نازنینت رو رحمت کنه عزیزم خدا صبرت بده خیلی درد بزرگیه تا کسی نکشیده نمیدونه 

اهمیت نده خودت میگی بیشعور ... از بیشعور توقع نداشته باش 

منم مراسم ختم پدرم عمم محکم زد به شکمم گفت چیزی توش نیست با حالت تمسخر منم گفتم اگرم چیزی توش بود تو زدی نابودش کردی 🤣🤣🤣🤣

با اینکه من گفتم خودمون بچه نمیخوایم ولی امان از فضولی 

بیخیال بابا این نیز بگذرد....

خدا هرجور صلاح میدونه دل داغدیدتو شاد کنه الهی....

آخه مستقيم كه نميگند اگه مستقيم بگند منم جواب ميدم طرف اونروز تو ختم پدرم نشسته روبروي من و فاميل شو ...

متاسفانه جامعه ما طالب همون شرتي پرتي ها ست خدا خودش بايد به ما رحم كنه، تارا ببين وقفه ننداز من يه سقط داشتم بعد از سقط خيلي خودمو سر علت ش اذيت كردم خيلي پشيمونم ميگم اي كاش بيخيالي طي ميكردم تا روحيه م رفرش ميشد سريع پشت بندش اقدام ميكردم دوستمم سقط داشت سريع خودشو جمع و جور كرد و سر دوماه مجدد باردار شد و دخترش الان ب دنيا هم اومده هروقت ميبينم شما داري خودتو اذيت ميكني واقعا از تَح دام ميخوام بهت بگم كه ولش كن و به جاش يه سفري كوتاه برو تا روحيه ت بازيايي بشه سريع انتقالتو بدن، خدا پدر عزيزتون رو بيامرزه همون غمش برات كافيه ديگه بيشتر از اون ب خودت غم نده، اين ادماي احمق كه كارشون زخم زبون زدن و نمك پاشيدن رو غم ملته اكثريت جامعه مارو به خودشون اختصاص دادن با هزار تاسف البته، بزار به جهالت خودشون بمونن مادرشون نتونسته ادبشون كنه انتظار داري شما بتوني، شما فقط به فكر ارامش خودت باش تا سريعتر بتوني انتقال بدي، ببخشيد طولاني شد حرفم

...
عزیزم کاش منم علامت نداشتم یک روز هست یک روز نیست میگم مال عوارض داروهاست صد بار تو نت عوارض لسترادی ...

خب همون يه روز هست يه روز نيست كلي دلخوشييه انشالله مثبتي روز چندي؟ خدا خودش كمكمون كنه

...
2706