2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813152 بازدید | 668777 پست
من فقط یه بار با مصطفایی ویزیت شدم تو اون یک بار خیلی راضی بودم حسابی به حرفم گوش داد  دختر گل ...

ممنون عزیزم از آرامشی که به ادم منتقل میکنی ، واقعاً نیاز دارم یکی ارومم کنه چون واقعاً خیلی سردرگمم ، دیشب تصمیم گرفتم درمانمو تو همون رویان ادامه بدم حالا نمیدونم اگه بازم فکر و خیال به ذهنم نزنه و نظرم عوض نشه ،،،، دیگه همتون بهتر میدونید ادم یه مهمونی ساده هم که میره دیگه همه نمک میپاشن رو زخم آدم بخدا دوست ندارم دیگه تا بچه دار شدن کسیو ببینم که اینم غیر ممکنه ، تمام خواهر و برادرای همسرم و خودم همه دوتا دوتا بچه دارن فقط ما هستیم که بچه دار نشدیم همه بچه های فامیل بعد از ما ازدواج کردن بچه دارن نمیگم مسابقه ست چون خودمونم واقعاً میخوایم ، این ماه جاری کوچیکم زایمان میکنه و برادرشوهر کوچیکم ذوق زدست بخدا آخر هفته که اجباراً خونه پدر همسرم دیدمشون حسرتو تو نگاه همسرم دیدم و نیش کنایه بقیه رو هم چشیدم ، بیشتر از اینکه نگران خودم باشم نگران همسرمم چون میریزه تو خودش و داره کم کم آب میشه خیلی بده آدم شکستن یه آدمو ببینه ،،،، (من باب درددل نوشتم ببخشید طولانی شد)

یه سوال دارم عزیزم  الان تقریبا پنج روز از موعد خودم و سه روز از آزمایشم که منفی بود گذشته و پری نشدم یعنی سه روزه که استرادیول و شیاف قطع کردم میدونید تا چند روز طبیعیه که پری نشم ؟؟؟ تا کی پری شروع نشه باید برم دکتر ؟؟؟

سلام خانمها خواهش میکنم هرکس مطلبمو میخونه راهنماییم کنه،  من این ماه تو رویان تهران ای بو ای ا ...

عزیزم منم یکی از لوله هام بستهو و فقط یکبار iui کردم. گفتن خیلی برات نتیجه نداره

برای ivf اول میری سونو، اصولا دکتر از اول سیکل بعدت بهت آمپول میده و خدودای 14 سیکلت تخمک کشی داری. اگه شرایط خوب باشه سه یا پنج روز بعدش انتقال جنین داری و اگه بگن جنین باید فریز بشه حدود دو ماه بعدش انتقال داری

14 روز بعد انتقال هم میری آزمایش ببینی گرفته یا نه

این ها که گفتم در شرایط ایده آل هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم منم یکی از لوله هام بستهو و فقط یکبار iui کردم. گفتن خیلی برات نتیجه نداره برای ivf اول میری ...

ممنونم عزیزم ، شما کجا ای وی اف انجام دادید ؟ به من گفتن این دفعه که پری میشی یعنی اولین پری بعد از ای یو ای نیا و برای پری بعدیش بیا پیش دکتر زنان ببین چی میگه ،،، یعنی وقتی شرایط بد باشه یا جنین بد باشه فریز میکنن برای چند ماه دیگه ؟؟؟

2728
سلام عزیزم این خیلی تخصصی هست گلم حتما با متخصص غدد که تو مرکز ناباروری هست مشورت کن، حس می کنم بهتر ...

متشکرم عزیزم 

ان شاء الله یکی دو هفته آینده میرم شیراز پیش دکترم، همونجا متخصص غدد هم هست

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

@زینبی_بابا    

عزیزم دوباره علائم من رفته.

دقیقه باز سر هشت هفته و دو روز.

یعنی چی نه سینه درد نه تهوع نه بیحالی 

دست خودم نیست ، هر چی سعی میکنم بیخیالش بشم.

همسرمم پیشم نیست ، حسابی بهم ریختم.

میخوام برم سونو بدم خیالم راحت بشه ، میتزسم.

سرمام خوردم حالا این وسط

دعا کنین آروم شم ، و صبور باشم ببینم خدا چی میخواد برام.

😪😓😪😓😪😓

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
نگران نباش بچه دار میشی منم خیلی نگران بودم شما اقدامتم بکن در کنار درمان قرصم بخور تقویتی من کیوتن ...

عزیزم سلام خوبی میخواستم به عنوان کسی که هردومرکز را امتحان کردی وظاهراا از ابن سینا راضی تر بودی  بفرمایید چه داروهای تقویتی برای شما وهمسرتان تجویز شد وکلا هرکاری که درجهت میکرو موفق تر هست را بفرمایید   ممنون میشم

عزيزم كجايي بيا از خودت يه خبري بده 💜

سلام خوبی دوستم 🤗🤗🤗

سفر بودم گفته بودم که 😊😊😊

برای یه هفته رفتیم قبل انتقال یه کم روحیه بگیرم خیلی اعصابم خورده😭😭😭😭😭

از الان استرس دارم  طبیعیه عایا☹☹☹

راستش میمونیم خونه خیلی به هم گیر میدیم همش بیخودی بحثمون میشه کلا قاطی کردم آخه ما اصلا جروبحث نداریم نمیدونم اثر داروهاست یا استرس!!!!🤔🤔🤔🤔

خلاصه خیر سرم دارم حواس خودمو پرت میکنم .....

@زینبی_بابا     عزیزم دوباره علائم من رفته. دقیقه باز سر هشت هفته و دو روز. یعنی چی نه ...

زینب جان ، آزی جان هر کی میدونه ممنون میشم جواب بده 

@زینبی_بابا    

دیروز دکتر اینجام گفت آمپولت رو به شیاف تبدیل کن.

یعنی به جای یه شیاف صبح دو  تا آمپول شب ،

صبح یک شیاف شبم یک شیاف.

شیاف سیکدوژیست هم پیدا کردم.

نمیخواستم زود شیفت بدم ، تا مشورت کنم.

شبم منتظر بودم پدرم بیان و برام آمپول بزنن.پیش خودم گفتم از فردا یا پس فردا تغییر میدم.

اما یهو دیدم آمپولم تموم شده و من یادم رفته بود.

دکترم که برام شیاف نوشته بود.

هیچی دیگه ، مجبور شدم شیاف بذارم.

ایراد داره یهو تغییر دادم؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
ممنون عزیزم از آرامشی که به ادم منتقل میکنی ، واقعاً نیاز دارم یکی ارومم کنه چون واقعاً خیلی سردرگمم ...

خيلي درد بزرگيه ملت هم شعور ندارن حتي تو مراسم ختم پدرم فاميل خودم بهم تيكه انداختن اونم جلوي فاميل شوهرم! به در ميگفتن ديوار بشنوه كه فلاني 3 ساله عروسي كرده هنوز بچه دار نشده بله ديگه دختر كه دير ازدواج كنه همين ميشه حامله نميشه...

كسايي كه در تموم زندگيشون بغير از زاييدن كار ديگه اي نكردن حالا يك دستاويزي پيدا كردن كه عقده هاشونو سر ما خالي كنند. 

در حاليكه هنوز دو سال نشده ما ازدواج كرديم و رنج سني منو همسرمم چندان در رنج سني فرزند اوري نيست (خيلي از دوستاي ما كه تو سن ما حتي كمتر ازدواج كردن از اول سر نداشتن بچه با هم توافق كردن) با اين وجود اينهمه حرف ميشنوم.

نميدونم اين مردم از جون همديگه چي ميخاند درد خودمون كمه بايد بيشعوري بقيه رو هم تحمل كنيم بابا سرتون بندازيد پايين به بدبختيهاي خودتون برسيد بزرگترين بدبختي بيشعوريه كه همين حرافها دچارش هستند.

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
2706