2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811357 بازدید | 668719 پست
ممنونم عزیزم از امیدواریت.  فقط ماها که درد مشترک داشتیم حال همو میفهمیم که اون لحظه که جواب آز ...

نگران نباش بچه دار میشی منم خیلی نگران بودم شما اقدامتم بکن در کنار درمان قرصم بخور تقویتی من کیوتن خوردم دکتر طرازی بهم داده بود این قرص رو عالیه اره دیگه ماها ک درد مشترک داریم همو درک می کنیم خیلی سخت منفی شدن من خیلی روحیم داغون میشد روزهای سختی بود ولی هرچیزی حکمتی داره من اگر ای وی اف اخرم مثبت میشد نمی تونستم ب مادرم برسم کار سنگین کنم چون مادرم از کما برگشته بود و عملا هیچ حرکتی نداشت هیچی کامل تو تخت بود با فیزیوتراپی کم کم برگشت ب حالت عادی با کمک خدا پس هر چیری حکمتی داره منم دختر بزرگ خانوادم و اگر نمی تونستم کمک کنم خیلی دست تنها میشدن همه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگران نباش بچه دار میشی منم خیلی نگران بودم شما اقدامتم بکن در کنار درمان قرصم بخور تقویتی من کیوتن ...

ان شالله خدا به مادرتون سلامتی بده و نی نی تونم براتون حفظ کنه،،،  نمیدونم والا موندم بخدا جواب منفی گرفتم اشکم بند نمیومد،  بخدا نمیدونم تو همون رویان بازم ادامه بدم یا اینکه وقت دکتر دیگه ای گرفتم برم اونجا ببینم اون میکرو انجام میده یا نه فقط سردرگمم،،، شما باردارید برای منم دعا کنید عزیزم

ان شالله خدا به مادرتون سلامتی بده و نی نی تونم براتون حفظ کنه،،،  نمیدونم والا موندم بخدا جواب ...

مرسی عزیزم خدا پدر مادر شما حفظ کنه حتما عزیزم من دعای هر روزمه که هیچ زنی در حسرت مادر شدن نباشه الاهی امین

من خودم رویان ول کردم ن ب خاطر منفی شدن چون هر چ گفتم ازمایش ایمنی انعقادی ننوشتن برام کفتن مهم نیست رفتم پبش دکتر طرازی تا گفتم مشکلمو گفت این ازمایش ندادی چرا نوشت برام معلوم شد مشکل انعقادی دارم تا اخر بارداری امپول انوکسا ب دور ناف می زنم اسپرین می خورم

فقط بچه ها دلیل پرولوتن چیه ب همه نمیدن ب بعضی ها میدن؟خیلی امپول بدیه پروژسترون هر روز می زدم اذیت نمی کرد تا این ک 12روز یکبار

اهان دکتر طرازی خیلی خوب کار کرد رو ما هم من هم همسرم کلی تقویتی داد ازمایش ایمنی و انعقادی ازمایش شکست دی ان ای برای همسرم تقویتی ب همسرم جنین هام عالی بودن من منفی شدنم دلیلش مادرم بود روز 10انتقال مادرم رفت کما من خیلی گریه زاری کردم چون دکترا جوابش کرده بودن 

2728

دوستان سلام

امروز بخاطر انقباضات رحمی و باز شدن دهانه رحمم یه سانت بستری شدم

از تک تکتون تقاضادارم برام دعا کنید بشه انقباضاتو کنترل کنن و کارم تو هفته31 ب زایمان نکشه🙏🙏

دوستان سلام امروز بخاطر انقباضات رحمی و باز شدن دهانه رحمم یه سانت بستری شدم از تک تکتون تقاضادارم ...

عزیزم انشاللله خدا خودش حافظ خودت و نینیت باشه🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
 مرسی عزیزم خدا پدر مادر شما حفظ کنه حتما عزیزم من دعای هر روزمه که هیچ زنی در حسرت مادر ش ...

اره دیگه اونجا مرغشون یه پا داره یه سری پروتکل دارن طبق اون پیش میرن و هیچ توجهی به حرف بیمار ندارن.،  راستی من سه روزه از آزمایش منفی میگذره و شیاف قطع کردم و پری نشدم بنظرتون چرا پری نمیشم چون من همیشه پری هام منظمه

اره دیگه اونجا مرغشون یه پا داره یه سری پروتکل دارن طبق اون پیش میرن و هیچ توجهی به حرف بیمار ندارن. ...

اگر نشدی باز ازمایش بده شاید دیر لانه گزینی کرده من اخه سر ای وی اف اخرم فقط پریود نشدم بدون قطع امپول پروژسترون سر هر دو دفعه ای وی افم و ای یو ایم با وجود شیاف پریود شدم قبل ازمایش 

من حتی دفعه دومم رفتم ازمایش دادم ای وی اف اخرو چون مرکز گفت دو سری ازمایش بدین داروها قطع نشه گفت هستن کسایی ک دیر مثبت میشه جوابشون

اگر نشدی باز ازمایش بده شاید دیر لانه گزینی کرده من اخه سر ای وی اف اخرم فقط پریود نشدم بدون قطع امپ ...

اگه باردار باشم که یه چیزی فراتر از معجزه ست ولی من امیدی ندارم، الان از موعد پری خودم پنج روز گذشته و از آزمایش سه روز و من از روز انجام ای یو آی نوبت الان کوچکترین علایمی نداشتم یعنی هیچیا.،،، ازمایشم هم تیتر بتا بود که همون روز تلفنی بهم گفت منفیه و گفت فرداش بیا جوابشو بگیر و فردا عدد تیترش مشخص میشه که من انقدر داغون شدم دیگه نرفتم جوابشم بگیرم حالا فردا میخوام برم جوابشو بگیرم چون باید با خودم ببرم رویان عددشم تو پرونده درج کنن 

ممنونم از وقتی که برام گذاشتی و جواب سوالاتمو گفتی عزیزم

سلام ببخشید این سوال رو میپرسم خیلی ذهنم رو درگیر کرده .دکترم که اصلا جواب سوالامو نمیده .تو این مد ...

سلام عزیزم دیگه حداقل 5 روز قبل پانکچر رابطه داشته باشین خیلی کیفیت اسپرم میره بالا

ان شاالله مامان بشی همین دفعه

بچه ها من زیر دلم اندازه ی نقطه درد میکنه دردشم خیلی بده چیکار کنم ماما بهم پفته بود اگه درد داشتم ی ...

نمی دونم والا، به نظرم زودتر برو خیالت راحت میشه، خصوصا جفتت خیلی پایین بود، فقط گلم یه جوری برو معطل نشی اصلا مثلا تو ماشین بخواب تا نوبتت بشه

سلام زینب جان. خداقوت. امروز رفتم سونو داپلر برای بررسی آندومتریوز دادم. ماه پیش روز دوازدهم سیکلم آ ...

سلام عزیزم خیلی ممنونم 

دیدم سونو رو عزیزم با ماه پیش فرقی نکرده خیلی

همچنان آندومتریوماها هستن سایزشون ماه پیش یادم نیست ولی آز تومور مارکر ها خیلی برات مهمه 

خوشبختانه به مثانه دست اندازی نکرده و فقط روی یکی از لیگامان های رحم ندول التهابی هست

آدنومیوز هم داری، یعنی بافت آندومتر (که اپیتلیالی هست) داخل لایه میومتر رحم  که عضلانی هست نفوذ کرده

اینکه چه تاثیری داره و کی ایجاد شده رو نمی دونم خیلی تخصصی هست، حتما فردا رفتی به ما هم خبرش رو بگو

آره عزیزم قلب هر دوشون رو دیدم... بچم پرکشید و رفت.. ابجیشو اذیت نکرد اصلا.. جز همون خونریزی ها ک بر ...

خدا رو شکر آبجیش تا یه هفته میاد بغلت.نگفتن دلیلش چی بوده؟ توی سونو نگفتن چند هفته و چند روز بودین؟

شمام هپارین یا آنوکسا دارین؟

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706