2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813007 بازدید | 668775 پست
گلم منم همین داروها رو داشتم پریودم هم دیر اومد هم کم، مشکلی نیست 

واقعا نگران شدم كم شده حجمش و تيره رنگ شده كاش انتقالم مثبت بشه خيلى دعا كردم خيلى اذيت شدم خودت كه ديگه بهتر ميدونى برام دعا كن اگه يادت موندم تو نمازات ممنون ميشم خدا نا اميدم نكنه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زینب جان من هفته ۵ آز دادم قندم ۹۸ بود.قند ناشتا.

الان هفته هشتم ، ظهر قبل ناهار برادرم گرفت ، ۱۰۹ بود. داداشم گفت چه بچت کم مصرفه .

تازه نمیدونه دو تان . 

عجیب نیست دو تا انقدر کم قند مصرف کنن؟

خوبن دو تا؟

@زینبی_بابا    

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728
خیلی هم عالی  موفق باشی عزیرم

مرسی عزیزم همچنین انشالله شما هم کلی جنین خوب برات تشکیل میشه 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

دوستان سلام روز ۷ سیکل هستم قبل از پانکچر 

من دارم وزن اضافه میکنم و سایز بیشتر 

دیروز میخواستم برم سرکار انقدر یونیفرمم تنگ شده بود خجالت میکشیدم تخمدان راستمم درد میکنه کمرم درد میکنه بچه ها هایپر نشم خیلی نگرانم 

زینب جان من هفته ۵ آز دادم قندم ۹۸ بود.قند ناشتا. الان هفته هشتم ، ظهر قبل ناهار برادرم گرفت ، ۱۰۹ ...

ببخشید من جواب میدم اما خواهر من این چجور حساب کتاب کردنه!!اون قند خون شماست به بچه ها ارتباطی نداره  بعدش عزیز دلم چرا شما واسه خورد و خوراک بچه ها چرتکه میندازین!؟😂😂😂قندت کاملا نرماله اینهمه حساسیت هم نداشته باش برای بچه ها خوب نیست

واقعا نگران شدم كم شده حجمش و تيره رنگ شده كاش انتقالم مثبت بشه خيلى دعا كردم خيلى اذيت شدم خودت كه ...

نه عزیزم اصلا جای نگرانی نداره، یه وقت زعفرون و اینا دم نکنی حجمش زیاد بشه

یادمه با اون حجم کم خونریزی رفتم سونو نازک بود آندومترم، یه چند روزی هم طول کشید تا بالابره

ان شاالله حتما مامان بشی این بار، هیچ وقت یادم نمیره اون روزا رو 

نه عزیزم اصلا جای نگرانی نداره، یه وقت زعفرون و اینا دم نکنی حجمش زیاد بشه یادمه با اون حجم کم خونر ...

اها پس اين امپولا دقيقا همين كارا كردن كه اندومترو ضخيم تر كنن و حجم خون ريزى كم بشه انشالله كه بشه و اين روزا بگذره

زینب جان من هفته ۵ آز دادم قندم ۹۸ بود.قند ناشتا. الان هفته هشتم ، ظهر قبل ناهار برادرم گرفت ، ۱۰۹ ...

گلم ظهر قبل ناهار که ناشتا نیست، نه کم مصرف نیستنا😉😉😉

اون قند 5 هفتگی که اصلا ملاک نیست، الان یه قند ناشتا باید بدی، این گلوکومترها خیلی دقیق نیستن نسبت به آزمایشگاه 

2706