2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813138 بازدید | 668776 پست
اره عزیزم تاثیر داره من اینبار انجام دادم بادکش و ۱۴ جلسه قبلش و مطمینم تاثیر داشته طب سوزنی هم میگن ...

مرسی عزیزم به سلامتی انشالله... رفتی گفتی برای IVF میخوای بادکش کنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آناناس نه ولی تخم مرغ چرا هر روز.من استاد رعایت کردن سردی گرمیم.انقدر دکتر طب سنتی و اسلامی و ایرانی ...

اخه من روزاول که اومدم یه دونه تخم مرغ براناهاریکی هم شام خوردم.حالامیگن نبایدمیخوردی.اصلاجرات نمکنم چیزی بخورم فقط برنج ونون خشکه میوه میخورم.برادوتاتخم مرغ نگرانم

صلوات.
 انوکساپارین سدیم داریم که باز فرق داره و رده مصرفش تو بارداری B هست، با دوز های 0.2و 0.4و 0.6و ...

امروز میرم اینجا دکتر.قبلش به منشیه طرازی زنگ میزنم ببینم دقیق چی میگه.

بعد با دکتر اینجا مشورت میکنم.

من آز های ایمنی انعقادیم فقط   igG  ام بالا بود.

حتی اون آزهایی ک خود طرازی نوشته بود مشکلی نداشت.اینو خودم اضافه تر دادم.

پای وان و MTHFR رو هم نداده بودم که ژن غلظت خونه گویا.

گفت چون درمانش همین هپارین و ..... هست لازم نیست دیگه چک بشه .داریم براش آمپول میدیم دیگه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728
زینب جان توی آزمایش خونم ، توی ادرار زیاد خون بوده. این یعنی دفع پروتئین؟ بده؟ چیکار باید کرد برای ...

@زینبی_بابا    

میگم نکنه بخاطر هپارینه یا آسپرین؟

چون گویا داروهای رقیق کننده باعث این قضیه میشن .

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
شراره جون  شما روز ۲۰ انتقال آز دادی؟ اگه منفی بودی چرا سونو شدی؟ میگم شاید آزمایشگاه اشتباه ک ...

بعضی مواقع ممکنه آزماییشگاه معتبر نباشه اینطور منفی نشون بده با وجود بارداری.تو شهر ما فقط یه آزمایشگاه هست که اونم معتبر نیست.خیلی از همکارام پریودشون عقب افتاده رفتن آز دادن اونجا منفی نشون میداده دیگه وقتی باز میموندن و پری نیومده رفتن یه شهر دیگه آز میدادن مثبت میشده جوابش با بتای بالا 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سلام عزیزم با ذخيره شما عاااااااااالی جواب داده تخمدانت آره باید فعلا ادامه بدی، ستروتاید شروع کرده ...

سلام عزیزم روزت به خوشی

اخه گفتی عجیبه فکر کردم وضعم خرابه😂

نه گفت تا سه شنبه همون امپول های قبل یعنی گونال و پی دی هوموگ و ارگالترا و استفاده کن و سه شنبه بیا سونو بعد گفت احتمالا پنجشبه تخمک کشی داشته باشی شاید یه۵ یا۶ تا توش در بیاد

دیگه نمیدونم والا، اون ستروتاید برای چی دقیقا استفاده میشه؟

2706