2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812761 بازدید | 668760 پست
عزیزم بسلامتی. اناناس کامل رسیده رو به ۵ یا ۶ برش قسمت کن روزی یه برش بخور نه بیشتر. نشاسته ثابت ن ...

قربون شما.ممنون ازلطف ومحبتتون.التماس دعا.میتونم کمپوت اناناس بگیرم به جاش؟

صلوات.
قربون شما.ممنون ازلطف ومحبتتون.التماس دعا.میتونم کمپوت اناناس بگیرم به جاش؟

نه اصلا.

یا میوه ش رو بخور یا کلا نخور

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه متاسفانه دکتر طرازی یادش رفته برام ازمایش ویتامین دی بنویسه منم تازه فهمیدم  ننوشته برام&nbs ...

عزیزم شاید ازمایش های قبلی ت ویتامین دی تون نرمال بوده ولی اگه دلت آروم نمیگیره یه دکتر عمومی برو برات بنویسه و ازمایش بده.

بعد انتقال راهم با تهران ۸ ساعت اتوبوس هست به نظرتون چهارشنبه که انتقالم هست بمونم و شنبه عصر برگردم ...

به سلامتی انتقال بدی. انشالله.

اگه میتونی بمون بعد یکی ، دو روز برگرد

حتما زیرت بالشت بزار که نرم و راحت باشی

سواری ها خیلی بد میرن مگه دربست بگیری.

2728
بچه ها اینهمه هممون اذیت میشیم . قرص .امپول و هزار کوفت و زهر مار هورمونی و جراحی و ..... اخرش چی . ...

عزیزدلم خودتو ناراحت نکن مردا گاهی بی ملاحظه و تلخ میشن اما صد در صد اونم بچش و دوست داره و از ته دلش نگفته، دلت و با یاد خدا اروم کن و ازش بخواه فرزند سالم و صبوری و بهت بده ارامش از هر چیزی مهم تره توی بارداری پس مراقب خودت و نی نی گلت باش

بعیده مشکل ساز باشه رکتال، اگر بود تا حالا نشون میداد  یه چیز دیگه کوتد نیست؟ یعنی دورش روکش ن ...

یعنی پوسته داشته باشه؟ نه.

یک جلد سفید داره که همه بهم چسبیدن.بینشون خطه جدا میشن.

وقتی باز کنیم توش یه شیاف سفید سادس.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
ممنون فدات  منم یه 2هفته ای بود ک خیلی خوب بودم امروز نمیدونم دوباره چرا شکمم داره سفت و شل م ...

ای جانم اره رفتیم توی ماه هشت بالاخره😍😍😍خداکنه این ماه رو هم بدون مشکل پشت سر بذاریم...منم دقیقا عین تو بتامتازون ۶ تا خریدم توی ماه هفت ولی نزدم و گذاشتم توی یخچال.نمیدونم اصلا قابل استفاده ست یا نه...

منم پرسیدم گفتن اگه تهدید به زایمان زودرس نیستی نیازی نیست ولی همش میگم ادم بزنه خیالش راحت تره...نمیدونم چیکار کنم..

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم

دوستان من هميشه آمپول پروژسترون رو ١٠صبح ميزن شياف هم ١٠شب 

حالا ميتونم تغييرش بدم ١١صبح ١١شب ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
به سلامتی انتقال بدی. انشالله. اگه میتونی بمون بعد یکی ، دو روز برگرد حتما زیرت بالشت بزار که نرم ...

ممنون عزیزم 

شنبه بر میگردم احتمالا 

زیر کمرم بزارم خوبه 

صندلی پشت کامل دراز بکشم خوبه ؟

یه دوستی هم گفت همون موقع که برات انتقال دادن و اومدی بیرون یه دوغ کوچیک بخور 

الهی مرا  آن ده که آن به 

سلام مامانای حال و آینده، من زایمان کردم، نی نی ام خدا رو شکر خوبه، فقط اذیت ها و شب بیداری ها شروع شده، از این شب بیداری ها برای همتون آرزو دارم، ان شاالله قسمت همه ی منتظراااااا 🙏🙏🙏😍😍😍😍😘

سلام مامانای حال و آینده، من زایمان کردم، نی نی ام خدا رو شکر خوبه، فقط اذیت ها و شب بیداری ها شروع ...

مبارک باشه‍ههههههه

قدم نورسیده مبارکککککککک،نامدارباشه.

اسم نی نی نازمون ر هم بگو

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام مامانای حال و آینده، من زایمان کردم، نی نی ام خدا رو شکر خوبه، فقط اذیت ها و شب بیداری ها شروع ...

سلام عزیزم...قدم.نورسیده مبارک😍😍😍😍انشاءالله صحیح و سالم درپناه خدا و زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه🌸🌸زایمان چطور بود؟از نی نی بگو چطوره ..وزنش چقد بود؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
دوستان آمپول پروژسترون رو فقط عضلانی ....میشه زد ؟

عزيزم يه مدل هست فقط عضلاني كه قيمتش ارزونه 

يه مدل هم هست زير جلدي كه دور ناف ميزنن فقط گرونه

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

مباااااارك باشه عزيزم خدا حفظش كنه 😍😍

2706