2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812601 بازدید | 668751 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه؟؟؟!!!!مرسی که گفتی فکر کردم باید شبا بخورم خوب شد پرسیدم  ممنون عزیزم

خواهش.من دلیلش رو نمیدونستم ، فقط دکترم گفته بود بعد ناهار.

ولی زینبی گویا میگفت دلیلش اینه که باید یک فعالیت نسبی داشت بعدش و زودی نگرفت خوابید.

بخاطر همین شب بهتره خورده نشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2728
مبارکه عزیزم مطمینم دو تا نی نی تو دلته انشاللله ک بارداری خوبی داشته باشی 

فدات بشم گلم واسه شما چند بود ببين زيادي بالا نرفته ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
وااای چه بتای تپلی به به مباااارکه خااااااااانوم 💖💖💖💖💖 غلط نکنم دوقلو داری 😄😄😄😄😄😄

قربونت بشم انشاالله قسمت خودت🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘 

راستي يكشنبه ميري پيش دكتر واسه سونو

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
قربونت بشم انشاالله قسمت خودت🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘  راستي يكشنبه ميري پيش دكتر واسه سونو

نه دیگه داروهامو داد گفت چهارشنبه دیگه برم پیشش میشه ۱۱ سیکل فکر کنم اگه شرایط خوب باشه تاریخ بده برای انتقال 

خوب خداروشکر.بره منم دعاکن.از علائمت برام میگی؟

انشالا که به امید خدا شما هم جواب میگیریمیگیری علائم فقط روز 7و8 یه کوچلو سینه ام تیر کشید سمت راست شکمم سفت میشد دهم هم یه لکه بینه در حد کوچلو دیدم تا امروز که رفتم آزمایش دادم انشالا که امیدت نا امیدت نشه 

سلام عزیز دلم😘🍀🌼 خوبی مامان قوی و صبور ما😍😍😍😍😍 عزیزم بهت تبریک میگم و از صمیم قلب آرزو میک ...

سلام‌ عزیز دلم قربونت برم خداروشکر الان بهترم😊 خیلی خیلی ممنون از دعای قشنگت🌻

خدا دکتر سونوگرافیت رو خیر بده که آدم با وجدانی بوده و گفته خیالت راحت باشه حالا از این بی سوادا بود یجوری میترسوند که نگو😥

خداروشکر عزیزم دیگه چیزی به زایمانت نمونده ان شاالله زایمان راحتی داشته باشی و دختر نازت بسلامتی بیاد بغلت، ما رو هم موقع زایمان دعا کن❤

الحمدالله❤
سلام عزیزان انشالا روزی همه کسای باشه که منتظر جواب مثبتمثبت انشالا  که به امید  خدا حضرت ...

مبارک باشه عزیزم الهی شکر💖💖💖💖

یکی دیگه از جمعمونم مامان شد خدایا هزار بار شکرت

ان شاءالله سالم در آغوش بگیریش گلم

نه دیگه داروهامو داد گفت چهارشنبه دیگه برم پیشش میشه ۱۱ سیکل فکر کنم اگه شرایط خوب باشه تاریخ بده بر ...

عزيزم راستي رويال ژل رو گرفتي ؟

من يكشنبه ميرم گفتم ببينمت 🥰

2706