2410
2553
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6802545 بازدید | 668363 پست
۹ شهریور؟ طرازی نیست؟

آره عزیزم.. نهم شهریور‌.نه نیست از اوایل مرداد.

نمیدونی دیروز چه استرسی گرفت منو.😟

من زایمان طبیعیم حدودا ۲۳ شهریور میشد که سزارین میشه دهم دوازدهم شهریور.دکتر خودش تاریخ داد.

دیروز انقد شوک شدم همسرم زنگ زد کیشانی گفت دکتر گفته دهم زایمان بعد نهم دیگه چه فایده ای وقت بدین.. 

کیشانیم گفت دوم نمیرسه دکتر.

انگار تموم نوبت های هفته اینده رو کنسل کرده.

بعد از من سن دقیق بارداری و وزن نی نی رو پرسید و اینکه کدوم بیمارستان زایمان میکنی.. گفت با دکتر تماس میگیرم.. شنبه دوم زنگ بزن تا بگم دکتر چی گفته.💜

میدونی بهار جون...‌خب دلم میخواد دکتر خودم بالاسرم باشه.هرچندم کلی از جایگزینش تعریف کرد.

دیگه سپردم به خدا. گفتم همه چی دست خودته خدا جون.. 🍀🌼 این دخملی رو بیشتر تو دلم نگه دار تا دکتر بیاد. میگم مامان جون عجله نکنیا.. پیش مامان قشنگ بمووووون😊😍

همه میگن بابا نگران نباش تا ۳۸ قشنگ فرصت داری.. ولی خوب من رحمم تک شاخه. باید همه جوانب رو در نظر گرفت.🍀

خدایا شکرت🍃🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

دوستان من الان ١٤انتقال بتام شد ٥٢٤٨ 

١٢هم ١٦١٥

درسته يا خيلي نرفته بالا ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزان انشالا روزی همه کسای باشه که منتظر جواب مثبتمثبت انشالا  که به امید  خدا حضرت ...

واي مااااااااماااااااان خانووووووووم مباااااااااركه هوووووووورا💃💃💃

انشاالله اين دوران رو به سلامت بگذروني 🤲🏻❤️❤️❤️

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
لیانا جان گرفتی جواب ازمایشتو؟

بله نسرين جون ٥٢٤٨شده به نظرت خوبه ؟زيادي بالا نيست

سلام عزیزان انشالا روزی همه کسای باشه که منتظر جواب مثبتمثبت انشالا  که به امید  خدا حضرت ...

عزيزم چند انتقال رفتي آز عددت چند بود به سلامتي ؟

2714
بله نسرين جون ٥٢٤٨شده به نظرت خوبه ؟زيادي بالا نيست

نگران نباش عزیزم انشاالله دوقلو بارداری الهی که خوش قدم باشن و نه ماه را بدون هیچ گونه استرس طی کنی اجازه بده دوستان با تجربه بارداری بیان نظر بدن 

به نظرم سونو هم بری خوبه مطمئن میشی 

🥴🥴🥴🥴 اسم داروت رو بگو ببینم عوارضش چیا هست 

عزیزم به من پیورگان داد .روزی ۱۵۰ واحد

ذخیرم خیلی بالاست و ریسک هایپری دارم.کلا برا خودم یه غولی ساختم الان هم باورم نمیشه ک شروع کردم هردفعه ک سیکل کنسل میشد ته دلم خوشحال میشدم

اما اینکه از دیروز سرگیجه و حالت تهوع اومد سراغم دیگه خیلی سوپرایزم‌کرد.اما من این غولو شکست میدم💪💪

میخوام خودم تتزریق کنم.فقط سوالم اینه که هواگیری هم میخواد؟ زاویه ی ۴۵ باید باشه؟ اینا چیزایین ک اینجا یادگرفتم😀

البته دیدم چطور تزریق کرد.راحت بود

نگران نباش عزیزم انشاالله دوقلو بارداری الهی که خوش قدم باشن و نه ماه را بدون هیچ گونه استرس طی کنی ...

فدات شم مررررسي

دوستان من الان ١٤انتقال بتام شد ٥٢٤٨  ١٢هم ١٦١٥ درسته يا خيلي نرفته بالا ؟

وااای چه بتای تپلی به به مباااارکه خااااااااانوم 💖💖💖💖💖

غلط نکنم دوقلو داری 😄😄😄😄😄😄

ان شاالله خدا رحمتشون کنه، چه دوران وحشتناکی داشتی الهی خدا زودتر شادت کنه با معجزه اش

ممنونم خانم گل ان شاءالله 

زینبی جونم آسپرین ساعت داره یا فرقی نداره هروقت بخورم

2706