2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816960 بازدید | 668977 پست
😍😍 من تاریخ زایمان طبیعیم 16 شهریور میشد، که 40 هفته بود، سزارین باید 2 شهریور میبود، ولی یه کوچول ...

عزیز دلم امیدوارم که حال خودتو و نی نی جون خوب باشه💜 مبارکت باشه این فرشته مهربون😘

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ممنون نفسی جونم،،،انشالله که نی نیت وخودت سلامت باشید،،،،راستش امروز  نهم انتقالمه بی بی زدم من ...

عزیزم.ناامیدنباش...خیلی زود بی بی زدی...برامن روز12 ب زور هاله انداخت..دیگه بی بی نزن تاموقع ازمایشت انشاءالله ک.مثبتی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
نه دیگه چون گفتن بری متخصص حتما برو تو دیگه مامان شدی😍😍😍هر چی اونا میگن گوش کن

باشه گلم چهارشنبه ميرم 😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
مرسی عزیزم....آره یزد جنین دارم...نه بابا گفتم محرک بگیدم خودمون اقدام داشته باشیم که هایپر شدم تخمک ...

عزیزم..امیدوارم.خیلی زود حالت خوب بشه

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2738
باشه گلم چهارشنبه ميرم 😘😘😘

عزیزمِ.بتاتو تکرارکردی

ای وای، چه قدر بد نگران ورم نباش درست میشه ان شاالله بهتر بشی زودتر 

انشالله ممنون عزیزم

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من دیشب بی‌بی چکم منفی بود، امروزم آزمایشم منفی.

واي عزيزم خيلي ناراحت شدم انشاالله خدا معجزه ش رو نشون بده 

خدايا دل دوستامو شاد كن 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزمِ.بتاتو تکرارکردی

بله نفس جون ساعت ١٠رفتم گفت ٢:٣٠آمادست 

دعا كن خوب رفته باشه بالا 💋💋💋

نه بابا درست میشه دوست منم مثل شما بستری شد یک هفته، 10 کیلو اضافه کرد ولی خوب خوب شد مثل قبلش

آره منم ده کیلو اضافع کردمـ..انشالله ..ممنون از پاسختون.. توکل بخدا .

خدای خووووبم پیش پیش مرسی واسه هدیه های قشنگت . من به حضورت توی زندگیم  ایمان دارم 😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
ممنونم نفسی جون الهی خدا از دهنت بشنوه❤ آره بخدا فقط سالم باشه ریز بودنش که ان شاالله بعدا تپل میشه

سلام عزیز دلم😘🍀🌼

خوبی مامان قوی و صبور ما😍😍😍😍😍

عزیزم بهت تبریک میگم و از صمیم قلب آرزو میکنم که باقی مونده دوران بارداریت رو در کمال آرامش سپری کنی و صحیح و سلامت گل پسرتو بغل کنی💛💜

و بشینی بخندی به دورانی که غصه خوردی☺ 

من خودم ۳۵ هفته رفتم سونوی وزن جنین و بررسی همه چیز.

دقیقا سونوگراف بمن گفت همه چیش خوبه طول استخوان ران دوهفته عقبتره...

بعد قد من و همسرمو پرسید.گفت این آیتم میانگین قد پدرمادره و الان برای تو جای نگرانی نداره.

تازه بهم میگفت دکتر زنانت ترسوندت گوش ندیا طبیعیه.🍀

منم تو نت سرچ کردم خیلی این موضوع رو داشتن.

خیلیا میگفتن بچه ک بزرگتر میشه وروجکتره و اندازه گیریا درست نیست...

ولی مهم تر از همه خداست🌼

مگه قدرتی بالاتر از قدرت خدا هست.شک نکن خودش نگه دار همه فرشته هاش هست💜💛🌼🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2706