2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818029 بازدید | 669045 پست
ممنوون گلم ❤️❤️ عزيزم ميگن بادوم خوبه واسه سفت شدن ني ني منم بخورم ؟ شما چيا خوردين بعد مثبت شدن

برا قلب الان بادام و کلا اجیل و موز و سبزی خوبه💜💜من تو نت خوندم و خوردم

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
آره عزیزم حتما الان هستم

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم حتما الان هستم

عزیزم فرستادم میبینی فقط یکی از فاکتور هام یه خورده بالا هس یه کی از دوستان میگفت باید دوماه پردینیزلون بخوری قبل انتقال منم ماه بعد موقع پریودی باید میرفتم برا انتقال الان برم دکتر میگه برو دو ماه بعد بیا؟ راستی من انعقادی رو ندادم اما دکتر اس آ نوشته از یه ماه قبل انتقال چیکار کنم بین زمین و هوام چون فقط یه بار شانس انتقال دارم واسه همین نگرانم

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
عزیزم صدای قلبش هم میشنوی  بهترین روزت خواهد شد من ک روی ابرها بودم

انشاالله 😍قسمت همه منتظرا🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
برا قلب الان بادام و کلا اجیل و موز و سبزی خوبه💜💜من تو نت خوندم و خوردم

مررررسي ممنوون 

فقط من ميترسم چيزاي گرم بخورم مثل گردو و موز و خرما چكار كنم اشكالي نداري عزيزم ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
چرا زود نره سونو؟ بتاش الحمدالله خوب بوده و معمولا دو هفته بعد آز میگن بیا برای سونو من ک خودم لحظ ...

درسته گلم ولی دیدم دوستان رود رفتن استرس گرفتن، بعدش مثلا 10 روز بعد رفتن همه چی عالی بوده

خلاصه خاطره خوبی نداریم

چشمای نازت بی بلا😘😘😘

😄😘😘😘😘😘

خوبه گلم، تا اینجا مشکلی نداره

مررررسي گلم 😘😘

2738
چرا زود نره سونو؟ بتاش الحمدالله خوب بوده و معمولا دو هفته بعد آز میگن بیا برای سونو من ک خودم لحظ ...

واي چه حس خوب ❤️❤️❤️

قسمت همه منتظرا

عزیزم فرستادم میبینی فقط یکی از فاکتور هام یه خورده بالا هس یه کی از دوستان میگفت باید دوماه پردینیز ...

گلم انعقادی از ایمنی واجب تره

حتما اونو اول آزش رو بده بعد برو تو سیکل انتقال، شاید انوکسا یا هپارین بخوای علاوه بر آسپرین

در مورد پرد هم حتما زیر نظر ایمونولوژیست مصرف کن چون خیلی هم بی عوارض نیست

بچه ها بهم نخندینا من با کش شلوارم مشکل دارم😂😂 وقتی رو شکممه فکر میکنم به شکمم فشار میاره( مخصوصا ...

عزیزم منم اصلا شلوار نمیپوشم با شلوار که دراز میکشم واقعا اذیتم میکنه💜💜

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
گلم انعقادی از ایمنی واجب تره حتما اونو اول آزش رو بده بعد برو تو سیکل انتقال، شاید انوکسا یا هپاری ...

زینب جون رفتی سونو ان تی؟

خدای من ممنونم بخاطر دوقلوهای نازم که بعد کلی سختی و استرس سلامت دادی بغلم...انشاالله نصیب همه ی منتظرا بشه🥰
منتظرم زینب جون. اون روز که نمونه رو دادم ازمایشگاه گفتن سعی می کنیم جوابو تا شنبه غروب اماده کنیم و ...

مصی جون ما برای سلامتی جنینات دعا میکنیم خدا محافظشون باشه🤲🤲

2706