1464
1411
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2125218 بازدید | 237316 پست
سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

سلام عزیزم

زنگ بزن از حسابداریش قیمتای جدیدشونو بپرس

رویان نسبت به جاهای دیگه خیلی ارزونتره

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤
بگید چیکار کنم این درد کمتر بشه  میگه بیمارستان ابادان خرمشهر نرو بلد نیستن دردت بیشتر میکنن&n ...

سلام

عزیزم هرچه زودتر برو بیمارستانی که دکترت بهت گفته

باید بهت سرم بزنن.تو خونه همینطور بمونی خطرناکه.منم هایپر شده بودم.درکت میکنم چی میگی.اشتباهم اونجا بود که دو سه روز موندم خونه و تحمل کردم ! بهتر که نشدم حالم خرابتر شد روز به روز.همه فاکتورای خونیم رفته بود بالا.اخرش رفتم چند روز بستری شدم بهتر شدم!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

سلام عزیزم زنگ بزن از حسابداریش قیمتای جدیدشونو بپرس رویان نسبت به جاهای دیگه خیلی ارزونتره

ممنونم مهربونم

نمیدونستم تلفنی هم ج میدن، اخه نمیتونم این چندروز برم از طرف آخرای سیکلمه میخواستم آماده شیم ک وققتو از دست ندیم

سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

سلام،من پارسال ک رفتم رویان،اول بهم گفتن آی یو آی کن قبلش یسری آزمایش و عکس رنگی رحم برام نوشتن و انجام دادم،آی یو آی کردم،بعدشم گفتن میکرو کن کلا از اولش هزینه ها ک یبار آی یو آی کردم و یبار میکرو باتمام دارو و سونوشو و بقیه چیزا جمعاتقریبا ۹ تومن شد

میکروم جدا هفت تومان شد.

چرا رویان رو پیشنهاد دادن؟

کلا از ابن سینا و صارم هزینش کمتر میشه

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
1475
عزیزم میشه بپرسم چی تو آزمایشت نرمال نبود ک این سرمو دادن؟

ممنون از جوابت عزیزم

نمیدونم کدوم فاکتورم بود خودش دید بهم گفت نپرسیدم البته کلا یکن خنگم تو این چیزا اگه میگفت هم یادم میرفت ازمایشام ۹ صفحص زیاده برا همین متوجه نشدم💓💓💓💓

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
سلام،سرم بخای بگیری باید یه فرم از نماینده بیمه بگیری دکترت فرم پر کنه و دوز سرم بنویسه و مدارک سقط ...

ممنون عزیزم چه خوب🌷🌷🌷🌷

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
ممنونم مهربونم نمیدونستم تلفنی هم ج میدن، اخه نمیتونم این چندروز برم از طرف آخرای سیکلمه میخواستم آ ...

اره عزیزم .تماس بگیر جواب میدن.ببین این عکسو یکی از دوستام برام فرستاده بود یکم تاره.ولی شماره ش هست

۲۳۵۶۲۳۰۱

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤
ممنونم مهربونم نمیدونستم تلفنی هم ج میدن، اخه نمیتونم این چندروز برم از طرف آخرای سیکلمه میخواستم آ ...

اینارو هم دوستم بهم گفته بود.البته شش ماه پیش این قیمت بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا متشکرم ❤👼❤
بله مشکلی نداشت

توکل برخدا.ان شالله که حل میشه هرچه زودتر😍

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
1432
عزيزم خيلي ناراحت شدم ، دفعه چندمت بود خانمي ؟ ان شا الله كه خيلي زود خدا دلت رو شاد كنه .

سلام مامان سبحان عزیز.شما شرایطتتون چطور بود قبل بارداری و دفه چندم باردار شدین؟

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
1476
سلام مامان سبحان عزیز.شما شرایطتتون چطور بود قبل بارداری و دفه چندم باردار شدین؟

سلام عزيزم ، من خودم مشكلي نداشتم و همسرم واريكوسل داشت كه آخر سال ٩٣ عمل كرد و بعد از عمل مشكل خاصي نداشت ولي خوب باز هم طبيعي باردار نشديم و ٤ بار آي يو آي هم انجام داديم ولي نشد تا اينكه ديگه مرداد ٩٥ آي وي اف انجام داديم كه ١٤ تا جنين فريز كردم كه انتقال اولم كه آبان ٩٥ بود مثبت شدم ولي منجر به سقط شد و دفعه دوم تير ٩٦ انتقال دادم كه خدا رو شكر خدا بهمون دخترم رو كه الان ١٤ ماهش هست هديه داد و بعدش هم در كمال ناباوري وقتي دخترم ٧ ماهش بود دوباره طبيعي باردار شدم و الان معجزه خدا رو توي دلم دارم .

چرا دکترا درست به آدم جواب نمیدن میگی رحم تو چ وضعیتی جواب نمیدن این همه سونو شدم هیچ وقت اسمpcoتو س ...

دقیقا.

منم توی کل این سال ها هیچوقت خودم گویا مشکلی نداشتم.

از اولم میدونستیم اسپرم مشکل داره.

اما بعد از سقطم که سونو شدم ، دکتر طرازی گفت یکی از تخمدلن هاpco.

حالا نمیدونم نبوده ، حالا شده یا از اول بوده و .... البته من خفیفه مشکلم ، ولی چرا قبلا نگفتن اصلا؟ 

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راضی ام به رضای تو ، ای حضرت دوست.
سلام عزيزم ، من خودم مشكلي نداشتم و همسرم واريكوسل داشت كه آخر سال ٩٣ عمل كرد و بعد از عمل مشكل خاصي ...

چقدر وضعیتمون مشابه هست.

فقط همسر من هنوزم واریکوسل عمل نکرده.

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
راضی ام به رضای تو ، ای حضرت دوست.
1450