1265
1273
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 1741593 بازدید | 201806 پست
عزیزممممم مبارک مبارککک مثبته🌹🌹🌹🌹🌹❤️❤️❤️❤️❤️ان شالله خبر پتای تپلت رو بدی 🙏🏻🌹دست راستت روی س ...

ایشالا قسمت شما عزیز دلم از خدا میخوام همه ی منتظرا دامنشون  سبز بشه

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکر  این فسقلی بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
مبارکت باشه عشقممممم😍😍ان شاالله قسمت بقیه انتقالیا و منتظراااا

ممنون عزیزم الهی امین😗😗 خدا نی نیتو حفظ کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکر  این فسقلی بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
ای جاااانم هاله داره خط دوم😍😍😍 مثبته عزیزم مبارکت باشه،دیگه استرسو نگرانی واز خودت دور کن فقط خوش ...

ممنونم عزیز دلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

مبارک مامان خانم  کشتی ما رو  😍😍😍😍😍😍

😂😂فدات بشم ایشالا قسمت شما عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟ کاراشو خودش م ...

مریم جون من 3جلسه رفتم دکتر شمالی. دکتر خوب وخوش اخلاقی بود و با حوصله جواب میداد..منشی ها ودستیارا هم خیلی خوش برخوردن... ولی مطبش خیلی شلوغ بود واینکه 4.تا5نفر باهم میفرستادن داخل واتاق سونو.من.خوشم.نمیومد..واینکه اول کلا ماما میبینه ادم رو نسخه ها هم مینویسه بعد میفرستت پیش دکتر واس دستور وتایید نهایی..

من دیگه دکترمو عوض کردم و پیش دکتر خودم میرم

.ولی واس ای وی اف تعریفش زیاد میدادن تومطب.

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت😊🙏...میسپارمش به خودت🌸                                                      مهربونا برای سلامتی میوه تو دلیم یه صلوات مهمونم.میکنید  🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
1279
سلام عزیزم مطبش که شلوغه ولی منشی هاش تلفن جواب میدن مهربون هستن اگه مشکلی باشه جوابت میدن مودبانه ب ...

عزیزم شما کی رفتی این قیمت بود؟..منکه چندجلسه رفتم ویزیت 45بودسونو هم 70گرفت ازم...اخرین بارم حدود20روزپیش فقط ویزیت شدم.ک قیمت ویزیت رو کرده بودن52تمن

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت😊🙏...میسپارمش به خودت🌸                                                      مهربونا برای سلامتی میوه تو دلیم یه صلوات مهمونم.میکنید  🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
ممنون عزیزم، پس باید کلی منتظر باشیم

ان شاالله که همه چی برات خوب پیش بره گلم...بعضیا زودتر یا دیرتر هم پریود میشن...ولی خب با این همه هورمون طبیعیه یکم به هم بریزه بدنمون

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
نفسی امروز سونو ان تی داشت کسی ازش خبر نداره ؟؟؟

منم تو فکرشم اتفاقا.ان شاالله که همه‌چی خوب باشه و حال وروجکش عالی باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزی مهربون شما با همون ضخامت و اون انتقال باردار شدی ؟ چند سالته؟ عمل رحم داشتی قبلا؟

عزيزم من عمل رحم نداشتم ، بله خانمي من توي هر دو انتقالم كه ضخامتم هم دير بالا رفت باردار شدم ولي بار اول توي هفته ٩ قلب جنين ايستاد ولي دفعه بعد خدا رو شكر نتيجه بخش بود كه دخترم رو خدا بهمون هديه داد ، ان شا الله شما هم همين دفعه انتقال ميدي و موفقيت آميز هم هست .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1315
سلام دوستای گلم🌺 من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دک ...

ای جونم من کامنتتو تازه دیدم...خداروشکر که همه چی‌خوب بوده.ای وروجک شیطووووون.ولی نی نی من انقد بچه ی خوب و آرومی بود مث مامانش🙈که با اولین سونو خوشگل نشست🤣 ولی دوستم میگفت قشنگ ۵ ساعت معطل شدیم تا ژست گرفته😂😂فندقااای شیطون

بوس روی لپ وروجکت😘جفت واسه همه پایینه توی سونوی ان تی ظاهرا.من همه دوستام گفتن اینطور بودیم و تا سونو بعدی همه چی خوب شده

ان شاالله ازمایشت هم همه چیش عالیه...قسمت تموم منتظرا شه این لحظه ها❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شاالله که همه چی برات خوب پیش بره گلم...بعضیا زودتر یا دیرتر هم پریود میشن...ولی خب با این همه هو ...

ان شاالله که زودتر بشه و انتظار نکشم، بازم ممنون عزیزم

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد                                                        آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز ماد رمی نهد
ان شاالله که زودتر بشه و انتظار نکشم، بازم ممنون عزیزم

الهی آمین...ان شاالله بعدشم به سلامتی انتقال بدی و مامان فندقات شی😍😘

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنونم واقعا خدا خیرت بده عزیزم 😍😍😘😘😘😘 بیمه تکمیلی هولوگرام داریم

عزيزم اگر منظورت بيمه تكميلي آتيه سازان حافظ هست قبلا رويان با اين بيمه قرارداد داشت و خيلي هزينه ها كمتر ميشد به خصوص براي عمل پانكچر و انتقال جنين ولي اونطور كه من شنيدم ظاهرا الان قرارداد نداره ولي باز هم بپرس ، اگر هم قرارداد نداشته باشه بهت رسيد ميدن كه بايد مدارك ببري تا بعدا از بيمه تكميليتون مقداري از هزينه ها رو بگيري .

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ببخشید که من جای آنا جون جواب میدم.آنا جون گل دخترشون رو با آی وی اف باردار شدن تقریبا یک سال ...

عه چه جالب

ان شالله قسمت هممون بشه🙏😊

خداجونم شکرت😔😔😔من نمیتونم مدت طولانی ازتو دلخور باشم. منو ببخش😞😞😞
1264
الهی آمین...ان شاالله بعدشم به سلامتی انتقال بدی و مامان فندقات شی😍😘

چه دعای قشنگی عزیزم، ان شاالله شما هم بارداری شیرینی تجربه کنی و به سلامتی نینیتو بغل بگیری🙏

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد                                                        آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز ماد رمی نهد
سارا جون اگه فقط به خاطر بررسی لوله ها می خوای بری لاپراسکوپی فکر کنم سونو تخصصی اول بری بهتر باشه. ...

سلام عزیزم

سونو تخصصی هم رفتم.هم دکتر نصر و هم یه دکتر خوب تو کلینیک ابن سینا.اسمش یادم رفته..هردو گفتن هیچ مشکلی نداری و مشکل از همسرته که باردار نشدی تاحالا.ولی نظر دکترم غیر اینه.فقط دکترم شک داره بهم 😁دیگه مجبورم برم لاپارا که بررسی کنه اگه لگنمم مشکل داره برطرف کنه..داستانی شده ها واسه م 😕

چه دعای قشنگی عزیزم، ان شاالله شما هم بارداری شیرینی تجربه کنی و به سلامتی نینیتو بغل بگیری🙏

ممنون فداتشم.الهی آمین

ان شاالله هیچکس توی دنیا در حسرت بچه نباشه

و تمام مامانا به سلامتی فندقاشونو بغل بگیرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی شد دکتر نصر نتیجه گرفتی؟ راضی بودی؟ دکتر نصر به من گفت شش ماه دیگه بیا هیچی نگفت فلان کار بکن هیچ ...

عزیزم به منم قرص فمارا داد گفت ۶ ماه دیگه بیا.منم یه ماه استفاده کردم حالم بد شد.رفتم جای دیگه و ای وی اف رو شروع کردم

1290