1147
1273
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 1743029 بازدید | 201943 پست
عزیزم پیش کدوم دکترتحت نظربودن تورشت؟؟؟

دکتر مریم اصغرنیا بیمارستان الزهرا انجام داده با ۳ و نیم میلیون کار دکتر عالیه یکی از دوستای دیگمم فردا آز بتا داره انشالله اونم مثبت شه

گر نگهدار من آن است که میدانم شیشه را در کنار سنگ نگه میدارد   
هیستروسکوپی چطوریه اگه خوبه منم انجام بدم شاید نیازی به عمل نباشه

هیستروسکوپی به دو شکلِ

با بیهوشی یا بی حسی و بدون بیهوشی که اصلا توصیه نمیکنم چون درد داره واقعاً

و برسی داخل رحم هست که مشکلی نداشته باشه مثل فیبرم ، کیست ، عفونت های که ممکن از لوله وارد شده باشه

و برسی اتصال لوله به رحم که اگر مثلا لوله ها هیدروسالپنکس باشن اون اتصال یا دریچه باز هست یا بسته

اگر باز باشه باید عمل لاپراسکوپی انجام بشه و لوله رو برید یا بست که عفونتش وارد رحم نشه

اما بعضی وقتا خود رحم حالت دفاعی میگیره و دریچه رو اتوماتیک میبنده که برای من اینطور بوده

رحمم خدا رو شکر باشعورهِ اما تخمدان ها متاسفانه بی تربیت و بیشعورن😉

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

گفتین روز چندمی؟من امروز پنجمم حالت پریودی دارم

روز ۹ عزیزم.

انشالله که خیر باشه و جواب مثبت رو برامون بیاری خوشحال بشیم😍

چه کنم ارمغان جون حسابی بهن ریختم اونقدر مرخصی ساعتی گرفتم رفتم الاف شده واسه ویزیت و سونو رییس نفهم ...

تارا جون نمیدونی چقدر استرس رو اندومتر تاثیر میزاره 

واقعا برات از خدا میخوام آرامش قلبی بهت بده که تو این روزهای باقی مونده فرجی بشه

خدا از مدیرت نگذره که انقدر ادم بی خود و بی ملاحظه ای هست

1291
تارا جون نمیدونی چقدر استرس رو اندومتر تاثیر میزاره  واقعا برات از خدا میخوام آرامش قلبی بهت ب ...

زنیکه صیغه ایه بی ابرو

وای نمیدونی جه میکنه با من خدا ازش نگذره

بعیده برسم تو این سیکل دو روزه استپ زده بالا نمیره اصلا

ني ني نازم فكر ميكردم كه اومدي پيش ما بموني ولي تو خيلي زود تصميم گرفتي كه بري شايد مارو دوست نداشتي* خدايا بازم منتظر معجزت ميمونم 

سلام خانمای عزیز

میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟ 

دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم....

پیشنهادشم رویان بوده

درمورد هزینه ‌‌‌‌ها میشه راهنماییم کنید خواهشا؟ کلش‌حدود چقد میشه؟؟

بیمه ب هیچ عنوان نمیپذیرن؟؟

.

زنیکه صیغه ایه بی ابرو وای نمیدونی جه میکنه با من خدا ازش نگذره بعیده برسم تو این سیکل دو روزه است ...

امان از آدم زبون نفهم

شما با ارامش تلاش کن ، انشالله که برسی و زحمت ها و خستگی ها تو تن ت نمونه

باور کن یه چیزایی دست ماست یه چیزایی نه.

توکل کن به خودش که شاید حکمتی داره ...

نفسی امروز سونو ان تی داشت کسی ازش خبر نداره ؟؟؟

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
1315
تارا جون من روز ۱۰ پری ضخامت آندو ۵ بود اما با استروژل و اکویین و استرادیول ضخامت به ۸ رسید ،آندومتر ...

ارمغان حان کی انتقال داری

خدایا معجزه کن.....کافیه که خدا بخواد سلطان سلیمان خ ر کیه
سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

سلام خوش اومدی

بله بپرس هر کی بلد باشه میاد جواب میده

فقط یکم صبر باید داشته باشی.

من رویان نرفتم بچه ها میان جدیدش رو میگن

و درباره بیمه هم باید از مرکز بیمه تون سئوال کنی که ساپورت میکنه یا نه باز بگو بیمه ت چیه و تکمیلی هم دارید یا نه.

درباره خود سیکل باید بگم که تا برسی کامل نشدی واردش نشو چون هم پر خرجِ هم پر از داروهای که به بدن میزنی

پس هر چی از اوضاع بدنی تون بیشتر اطلاع داشته باشید با کمترین ضرر( مخصوصا دارویی ) نتیجه مثبت رو میگیرید انشالله

مثلا برسی رحم ، لوله ها و آزمایش های تیروئید ، ذخیره تخمدان ، پرولاکتین و ایمنی و انعقادی 

و کاریوتایپ

خیلی از دکترها با منفی شدن های پی در پی تازه شروع میکنن به آزمایش گرفتن 

ممکن هزینه داشته باشه برات اما از اینکه چند بار منفی شدن رو تجربه کنی بهتره 

انشالله که با بار اول نتیجه عالی بگیرید

روز ۹ عزیزم. انشالله که خیر باشه و جواب مثبت رو برامون بیاری خوشحال بشیم😍

من بی بی چک زدم الان خیلی کمرنگ هاله افتاده.جنینام ۵روزه بودن بنظرتون مثبته؟

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊من در نور خدا احاطه شده ام و هیچ چیزه منفی در من رسوخ نخواهد کرد🌷برای تو دلیام یک صلوات میفرستین؟
سلام خوش اومدی بله بپرس هر کی بلد باشه میاد جواب میده فقط یکم صبر باید داشته باشی. من رویان نرفتم ...

ممنون عزیز دلم لطف کردی

من همسرم مسیله داره آزمایشاش، خودم مشکل خاصی نداشتم، دکتر ارولوژ گفت بهترین راه اینه

تو یه سیکل انجام میشه کل فرایندش؟

راستش الان ذهنم درگیر مسیله مالیشه، می‌خوام یه براوردی بکنیم بریم تو کار تهیه ‌‌‌‌‌اش، تو نت هیچ جا هزینه نگفته

سلام خانمای عزیز میشه منم سوالمو اینجا بپرسم؟  دکتر همسرم ب ما گفته ivf کنیم.... پیشنهادشم ر ...

عزیزم تو رویان ای وی اف حدودا ۵/۵الی ۶ میلیون میشه .بازم بستگی به داروهات که میگیری ممکنه یکم بالا یا پایین تر بشه 

راجع به بیمه هم آرمایشاتو تو دفترچه مینویسن که میتونی همون ازمایشگاه انجام بدی ‌وداروهاتم با دفترچه داروخونه همونجا میده تاییدیه بیمه هم میگیره 

اگه بیمه تکمیلی داره برای هر عملی ،پانکچر وانتقال بهت نامه وفاکتور میدن برا بیمه تکمیلی

سونو وویزیت هم  همونی فیشی که بهت میدنو ببری بیمه تکمیلی هزینه شو پرداخت میکنه

1308
دوستان طبق تجربه میخواستم ببینم پریود دوم بعد از پانکچر معمولا با تاخیر هست؟ 

بله عزیزم برای من ۱۰ روز تاخیر داشت

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
بله عزیزم برای من ۱۰ روز تاخیر داشت

ممنون عزیزم، پس باید کلی منتظر باشیم

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد                                                        آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز ماد رمی نهد
ممنونم واقعا خدا خیرت بده عزیزم 😍😍😘😘😘😘 بیمه تکمیلی هولوگرام داریم

فدات بشم عزیزم .ان شالله موفق باشی وبزودی خبر بارداریتو بهمون بدی😘

راستش راجع به این بیمه چیزی نمیدونم .ولی میتونی از بیمه بپرسی ، پیگیری کنی که چقد هزینه های ناباروری رو ساپورت میکنه .

@نفسی835    

سلام دوستای گلم🌺

من عصررفتم سونو..نی نی کلی ادا سرمون اورد. سه بار سونو شدم تا وروجک..اونطوری ک دکتر میخاست ژست گرفت..همش ب شکم میخابید یا حالت نشسته قرار میگرفت 😃ولی دفعه سوم خلاصه دکتر گیرش انداخت خداروشکر همه چی خوب بود وسااالم..جنسیت هم.گفت قطعی نمیگم ولی احتمالا گل پسره😊جفتم هم خلفی و پاین بود..

ب ازمایشگاه هم نرسیدم..دیگه فرداصبح برم.

لحظات خوبی بود..انشاءالله قسمت تمام دوستای منتظرم🙏

ممنون ک ب یادم بودی زین جان....خودت رفتی سونو ؟

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت😊🙏...میسپارمش به خودت🌸                                                      مهربونا برای سلامتی میوه تو دلیم یه صلوات مهمونم.میکنید  🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
1280