1421
1389
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2002271 بازدید | 225579 پست
اون اشکال نداره بر اثر باکتری و هوا و رطوبت لباس زیر زرد میشه و اصلا جای نگرانی نداره.

اوففففف مرررسييييي كه گفتي، اينم يكي از دعدغه هام بود، حتي امروز پد بهداشتي استفاده كردم تا مطمئن شم خون نباشه، ك ديدم بازم پد حسابي زرد شد خيلي ببخشيد شرمنده راحت ميگم، ولي اين جناب زردالو رو تا حالا نتونستم درجا رو دستمال شكار كنم، با دستمال كاغذي خودمو كشتم همش بيرنگ بود ولي پد و لباس رنگي ميشن، حسابي كلافه شده بودم سر اين قايم موشك بازي

...
عزیزم برای چی پشیمونی دکترت بهت گفت اول آی یو آی کن تو قبول نکردی؟ دلیلت چی هس که میگی چند بارای یو ...

ن دةتر مستقيم رفت سراغ اي وي اف ولي بعدا اورولوژ بهم گفت ميشد اي يو اي رو هم امتحان كرد، خب اي وي اف كم دارو وارد بدن نميشه خيلي زياده بهتره اول راه هاي ساده تر رو امتحان كرد

...
دکتر زهرا شمالی شما چی؟ 

عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟

کاراشو خودش میکنه یا دستیار داره؟

من فقط تو مطب کنار دکتر البرزی دیدمش که مهربونه......

میخوام ببینم چطوره اگر روزی بخوام برم پیشش....

راستی در دسترست هست هر وقت مشکلی در پروسه بوده؟

کاراش رو بجز دنا و مادر و کودک بیمارستان دیگه ای هم انجام میده؟

ببخشید اینقدر سوال پرسیدم.

دوستت دارم حتی بیشتر از قبل  (اگه حال دلم خوبه/سکوتم معجزه کرده/وگرنه خوب میدونم/که درد ازهرطرف درده)

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

اره قبلش هفت هش ماه شايدم بيشتر چك كرده بودم

الان ب نظرت سر وقت پریود میشی؟ با توجه به کوچک بودن فولیکول پس ازاد نمیشه؟ روز ۱۰ زود نبود واسه سونو؟ قبلا روز ۱۰ فولی بزرگتر بود؟ من تخمک گذاری ک نمیکنم پریودم نمیشم. اما اون ماه ها ک مثلا سینال میزدم و اچ سی جی و طبیعی اقدام داشتم سر ۳۰ روز میشدم. 

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
1390
خب همه چی اوکی بود؟

گفتش ک آب دور سر جنین کمه ک بعد باز رفتیم سونو بیرون ک گفتش ن نگران کننده نیستش

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
گفتش ک آب دور سر جنین کمه ک بعد باز رفتیم سونو بیرون ک گفتش ن نگران کننده نیستش

انشالله ک سونو ان تی خیالتو از همه چیز راحت میکنه.کوچیک شدن شکم نشاندهنده هیچی نیس یعنی اگه خدایی نکرده مشکلی پیش بیاد خودشو اینجوری نشون نمیده

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟ کاراشو خودش م ...

سلام عزیزم مطبش که شلوغه ولی منشی هاش تلفن جواب میدن مهربون هستن اگه مشکلی باشه جوابت میدن مودبانه بعد ویزنش 40 تومن هس اگه خواستی سونو بشی 80 تومن دیگه نیازی به پول ویزیت نیس اگه  آزمایشت دوروز بعد نشون دکتر بدی که دوروز قبل ویزیت شدی دیگه نیازی به ویزیت دادن نیس خانم مهربونی هس حرفات گو‌ش میگیره ولی سه چهارتا باهم داخل می‌فرسته سه چهار تاهم سونو باهم می‌فرسته به من پیشنهاد ای یو ای داد من قبول نکردم ولی راضیش  به ای وی اف کردم همه اونایی که تومطبش هستن ازش راضی میگن دلسوزه پولکی نیس فقط من خوشم از اون دختره  که کنار  دستش هس هیستری مینویسه نمیاد با دکتر کارداری اون میپره وسط میگه بگو انگار میخواد خودش دکتر بدونه و... درکل تا اینجا ازش راضی بودن مثل بعضی دکترا نیس که هی الکی بهت امید بدن یا بگن خوبی برو این دفعه اقدام کن حامله میشی واقعیت بهت میگه من چن ماه زیر نظر ی دکتر بیخود بودم که 50 ویزیت می‌گرفت 100 سونو هرماه میرفتم میگفت برو ماه دیگه بیا این ماه دیگه حامله ای ماه بعد با آزمایش حاملگیت بیاتو مطبش پشه هم پر نمیزد من خنگم قفل شده بودم اونجا نوبت دهی شم یکی دو روز قبل بری نوبتت میده واسه روز آیندش 

دعاکنید منم بچه دارشم   
عزیزم دکتر شمالی چطوره؟آیا دقت داره؟حرف مریضو گوش میده؟ویزیت چی چند نفره ویزیت میکنه؟ کاراشو خودش م ...

سونو رو خودش انجام میده همه اونایی که اونجا هستن ازش راضی ی چن نفرم بودن که یزد کارسون نشده بو د اومدن اونجا من دوسال ونیم باردارنمیشم وی چن نفری بهم گفتن خوب شانسی آوردی افتادی زیر دس شمالی

دعاکنید منم بچه دارشم   

من شنیدم مادروکودک بیمارستان دیگه ای نشنیدم 

دعاکنید منم بچه دارشم   
1376

سلام مریم جون خوبی عزیزم؟😍😍نبودی چند وقت

جنینات چی شدن؟؟ان شاءالله هر جا هستی سلامت و شاد باشی عزیزم😘😘

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم شکرت برای فرشته کوچولوی تو راهیم یا خیرالحافظین خودت حافظ بچم باش🙏🙏🙏میشه برای به سلامت دنیا اومدن بچم ی صلوات مهمونم کنید😊😊😊
يه دونه كاملش رو زدين؟ ٣/٧٥؟

اره گفتن کامل بزن ۳.۷۵ رو

ني ني نازم فكر ميكردم كه اومدي پيش ما بموني ولي تو خيلي زود تصميم گرفتي كه بري شايد مارو دوست نداشتي* خدايا بازم منتظر معجزت ميمونم 
تارا جون  من یبار ال دی و سینافکت داشتم آندومترم نازک بود اما یه اتتفال دیگه دیفرلین داشتم و اک ...

عزیزم فقط ب کمپلکس اسپرین اسیدفولیک و پنتوکسی فیلین نصف قرص واسه گردش خون بهتد

کیوتن ۳۰ رو هم‌میخورم که البته اینو با عقل خودم اضافه کردم

یادم افتاد نصر به همه دیفرلینو میده

ارمغان جون ممکنه تا ۵شنبه هم بالا نره سیکلم کنسل بشه؟!

ني ني نازم فكر ميكردم كه اومدي پيش ما بموني ولي تو خيلي زود تصميم گرفتي كه بري شايد مارو دوست نداشتي* خدايا بازم منتظر معجزت ميمونم 

بچه ها این بی بی مثبت یعنی

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکر  این فسقلی بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
سابقا اصلا مشكل اندومتر نداشتين؟

دفعه اول انتقالمه

پارسال مرداد عمل فیبروم واشتم از اونموقع خونریزی پریودم‌کمتر شده و ده سیول ضخامت ۵ و روز ۳۰ سیکل چک کردم بدون دارو ضخامت ۸.۳ بود الان جوریه انگاد اینهمه دارو هیچ تاثیری روش نداشته انگار صخامت طبیعی خودمه!!

1427

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکر  این فسقلی بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
عزيزم پيامهات رو خوندم ديدم نگراني ، خانمي من هم آندومترم دير بالا ميرفت و توي هر دو انتقالم روز ٢١ ...

عزیزی مهربون

شما با همون ضخامت و اون انتقال باردار شدی ؟

چند سالته؟ عمل رحم داشتی قبلا؟

قبل دو دقیقه هاله انداخت امروز روز ۸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل دو دقیقه هاله انداخت امروز روز ۸

مبارکه مامان شدی رفت

واسه ماها دعا کن عزیزم

مبارکه مامان شدی رفت واسه ماها دعا کن عزیزم

واقعا  هاله داره ؟ب خدا احساس میکنم اشتباه شده دستام میلرزه مینویسم تا ازمایش ندم نمی تونم باور کنم  اگه مثبت خدایا  قسمت تموم منتظرا کنه😢

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1364