1676
1605
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2637409 بازدید | 288695 پست
عزیزم الان به این پستت رسیدم..... امیدوارم همه چی خوب پیش رفته باشه....

ممنون آنا جون،بالاخره دیروز پریود شدم شدیییید😥حالا فردا زنگ میزنم به کیشانی میگم شروع شده و میگم دکتر بپرسه اگه میخواد بره من طولانی تر بخورم ال دی رو یا نه،چون خودم حساب میکنم اگه مثل سیکل قبلم پیش بره انتقالم میوفته دوازده تیر در صورتیکه دکتر گفت ده روز اول تیرو نیستم،اونوقت سونوهام نمیدونم چی میشه  

خودم مشکل ایمنی و انعقادی دارم همسرمم تحرک اسپرمش 0 هستش 

ثمین جون دلت نمیخواد بچه از شیرخوارگاه بیاری؟یبار برو ببینشون شاید یکیش دلتو برد.من خیلیا رو دیدم بچه آوردن بعدش چون بیخیال بارداری شدن یهو باردار شدن.شاید قسمت شما هم شد

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
راستی رژیم هایپری همین خوردن آب و سفیده تخم مرغ هس یا کار دیگه هم باید انجام بدم؟ 

آره عزیزم...

پروتئین باید بیشتر بخوری.. مرغ کبابی بخور.

جاروبرقی و کار سنگین نکن.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

سلام به همه💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟

بچه ها سرم ای وی ای جی رو چند روز قبل انتقال براتون زدن؟؟؟؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟سرم رو دکتر نوشت از کجا تهیه کردین

یه نفر به من گفت برای ۲تا سرم اگه از داروخونه بگیری میشه دو میلیون و دویست تومان

اما اگه برم داروخانه ۱۳ آبان کمتر میشه؟   کسی از داروخانه ۱۳ آبان سرم خریده ؟؟ و چجوریه سرایط داروخونه ۱۳ ابان صف طولانیه چیه؟

چند شده ۲تا سرمش؟؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
1677

مناسفانه من با وجود مصرف روز ۸ میلی گرم استرادیول و دو خط کش ژل ضخامتم اندومترم که روز ۱۲ سیکل ۶ شده بود امروز ۱۴ سیکل بازم ۶ بود!!

گفتن تا پتج شنبه داروهارو ادامه بده و دوباره سونو و دکترت تصمیم بگیره که سیکل کنسل بشه یا ادامه بدی و هر روزی از سیکل که رسید به ۸ برنامه انتقال بگذاریم!!

میگن چون دیفرلین زدی فرقی نداره کی انتقال بدیم!!

چه کنم من؟ شیر سویا لوبیا سبز گوجه نشاسته خوردم ویگه نمیدونم چکار کنم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی 
عزیزک زعفرون غذا موردی نداره.... من سر دخترم خیلی میترسیدم.... اما سر پسرم یه مدت دیدم مرغ نمیتونم ...

شما دوبار انتقال دادین یا بچه دومتون طبیعی باردار شدین؟

اگه دوبار انتقال دادین فاصله بین انتقالاتون چندسال بود؟

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
چه میشه کرد آناجون جز تسلیم خواسته ی خدا شدن. دیگه همسرمم قانع کردم که قسمت ما نیست بچه داشتن .دیگه ...

چندسالتونه؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من یه مادرم🤱🏻در وجودم معجزه ایی درحال شکفتن است🤰🏻خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ماشاالله به صبر و بردباری هر دوتون عزیزم الهی که عشقتون پایدار باشه ، باور کن همه اینجا براتون دعا م ...

ممنونم عزیزم

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
عزیزم انشالله نازدارت به زودی رخ مینماید.....

💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟آنا جان من امروز رفتم ابن سینا پیش خانوم مریم توکلی که گفتین و ازمایشام و نشون دادم

گفتن چون یکی از فاکتورای اصلی انعقاد خونت مشکل داره پی ار پی رحم نکن چون احتمال داره بعدش امبولی شه و برات تاثیری نداره نظرتون چیه؟

اما دکتر خودم گفت میخام برات پی ار پی کنم اینبار دفعه پیش خراش داده بودم

نمیدونم چیکار کنم؟؟؟

قراره سرم ای وی ای جی هم بزنم برای تنظیم ایمنی😥

8
از کدوم داروخانه گرفتید؟ بیمه کجاست؟ من ساکن تهران نیستم. ماه بعد که میام پیش دکتر نصر، برام آمپول ...

عزیزم منم تهران نیستم اسفندماه داروهامو از هلال احمر مرکزی گرفتم تاییده بیمه نیم تا یک ساعت طول کشید همه آزمایش ها باید پیشت باشه نگاه میکنه داروخانه و بیمه بغل هم دیگه هستن تو داروخونه هم یه دو تا سه ساعتی وایستادم تا تحویل بگیرم داروهامو یخم پیشت باشه که بعدش بذاری کنار یخ داروهاتو

ثمین جون دلت نمیخواد بچه از شیرخوارگاه بیاری؟یبار برو ببینشون شاید یکیش دلتو برد.من خیلیا رو دیدم بچ ...

نه خواهری.شرایط زندگیای ما که توی شهرستانیم با شماهایی که توی تهرانید زمین تا آسمون فرق داره اینجا بچه ی بینوا همش روی ذره بین قرار میگیره و من این رو دوست ندارم

ممنون آنا جون،بالاخره دیروز پریود شدم شدیییید😥حالا فردا زنگ میزنم به کیشانی میگم شروع شده و میگم دک ...

عزیزم  روز سونوها و روز تخمک کشی و انتقال چندم سیکل بود؟ منم میرم طرازی اولین سونوم روز سوم بود بعدیشم میافته روز ده سیکلم 

34

خب خوبه که

هنوز برا ناامید شدن خیلی زوده. ان شالله یه روزی خدا دل شمارو هم شاد میکنه😊

من‌هر روز میام سر میزنم ببینم کیا خبر خوب دارن بشنوم منم خوشحال شم😍

وگرنه خودم هنوز انتقال ندادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام به همه💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟 بچه ها سرم ای وی ای جی رو چند روز قبل انتقال براتون زدن؟؟؟؟

عزیزم من 5روز قبل انتقال یعنی بعد عمل پانکچر زدم. 3تا از هلال احمر شد3300

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام به همه💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟 بچه ها سرم ای وی ای جی رو چند روز قبل انتقال براتون زدن؟؟؟؟

عزیزم میشه بپرسم چی تو آزمایشت نرمال نبود ک این سرمو دادن؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
خب خوبه که هنوز برا ناامید شدن خیلی زوده. ان شالله یه روزی خدا دل شمارو هم شاد میکنه😊 من‌هر روز م ...

خواهر هیچ کس تا امروز ناامیدیه منو ندیده من از خدایی که منو خلق کرده چطوری میتونم ناامید بشم ؟من فقط میگم حتما مصلحتم نبوده همین و بس

pco با کاهش وزن و قرص متفورمین خوب میشه

من وزنم نسبت به قدم زیاد نیست.اما پهلو و یک‌کم شکم دارم.

یعنی میشه دلیلش این باشه؟ 

البته خیلی شدید نیس مشکل من.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزای دلم ، خدا کنه صحیح و سلامت بغلتون‌کنم.هنوزم باور نمیکنم ، دو تا فرشته توی وجودمه.
من امروز روز سومم بعد اومدم ابن سينا دكتر طرازي نيومده، بايد ويزيت بشم يا بزارم براي ماه بعد؟

به نظرم پیش یکی دیگه سونو شو ، احتمالا یا با ال دی برات شروع میکنه یا نه !

در هر حال ادامشو برو پیش طرازی .

عقب ننداز.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزای دلم ، خدا کنه صحیح و سلامت بغلتون‌کنم.هنوزم باور نمیکنم ، دو تا فرشته توی وجودمه.
1645