1619
1632
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2545656 بازدید | 280147 پست

شما هزینه آمپولاتون با دفترچه بیمه مرحله اول سونو چن شد من شده نزدیک هشتصد که گفتن برو بیمه شناسنامه ببر اگه تایید کنه ازش کم میشه مال شما هم همینجور بود؟؟ 

دعاکنید منم بچه دارشم   

چرا دکترا درست به آدم جواب نمیدن میگی رحم تو چ وضعیتی جواب نمیدن این همه سونو شدم هیچ وقت اسمpcoتو سونوهام نبود این سری رو برگ سونو زده تخمدون راست pco چرا اینجورشده؟ آخه من که این سری تازه و شم میکردم اصلا این رحم  چرا اینجوره هردقه ی ادا واصولی درمیاره دکترا هم که فقط هولک هولکی دارو میدن نمیگن دردت چیه هرماه ی چیزی میگن 

دعاکنید منم بچه دارشم   
شما واسه میکرو قبلش نباید لولتونو درمان کنید  

دکتر  هیستروسکوپی م کرده و تشخیص داده که لازم نیست لوله برداشته شه

و البته داستانهای زیادی دارم که عمل برام مناسب نیست.

توکل به خدا هر چی خیر باشه 🙏🙏🙏 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

همین الان ی کم ته دلم خالي شده میگم نکنه من ی مشکل جدی دارم اینا نمیفهمن هرسری ی چیزی تو سونوم می‌نويسن این سری که شدم pco  خدا رحم کنه چیا میخواد به سرم بیاد امروز روز اولم هس میخوام آمپول بزنم برام دعاکنید

دعاکنید منم بچه دارشم   
1613
شما واسه میکرو قبلش نباید لولتونو درمان کنید 

دکتر الانم میگه هیستروسکوپی م کرده و تشخیص داده که لازم نیست لوله برداشته شه

و البته داستانهای زیادی دارم که عمل برام مناسب نیست.

توکل به خدا هر چی خیر باشه 🙏🙏🙏 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

عزیزم. چقدر به فکرت بودم وبرات دعا میکردم. انشاالله معجزه خدا شاملت بشه و از ناراحتی دربیای..

به خدا سپردم فرشته کوچکم را...😔😔😔 من بهشت را برای او ازخدا خواستم به زمین بیاورد...چه سخاوتی داشت فرشته من که با رفتنش بهشت را برای من خرید...عشقم تیکر تولدت در ۱۱ هفته مانده به تولد برای همیشه در چشم و قلب من ثابت ماند...برای حالم دعا کنید.
سلام بچه ها من دیشب رفتم سونو دکترم برام iui تجویز کرده بود ماه قبل بهم موقع داشت سونوم میکرد میگفت ...

عزیزم خب واسه بعضی ها دوتا میذارن واسه بعضی ها سه تا واسه بعضی ها هم یه دونه.فکر کنم اینکه چند تا بذارن بستگی به شرایط و گرید و کیفیت جنینا داره.البته مطمین نیستم بذار بقیه که تجربه بیشتری دارن جواب بدن.اما خیلی ها یودن که دوتا انتقال دادن براشون.ولی در مورد اینکه هیچ تضمینی برا دوقلو بودن باشه درست گفته دکترت. ممکنه از دوتا جنین دوتاش بگیره ممکنه یه دونه بگیره امکانش هم هست که هیچ کدوم نگیره و ناموفق باشه انتقال جنین.یه امکان دیگه هم هست که یه دونه بگیره اما تقسیم سلولی انجام بده و بشه دوتا.ولی در کل هیچ تضمینی برا دوقلویی نیست عزیزم.در مورد اون آی یو آی هم من چیزی نمیدونم بذار دوستان برات توضیح میدن

می دونم منم بزودی مامان میشم و سال دیگه این موقع نی نی های خوشگلم تو بغلم شیر میخورن.الهی مامانی فداشون بشه
شما هزینه آمپولاتون با دفترچه بیمه مرحله اول سونو چن شد من شده نزدیک هشتصد که گفتن برو بیمه شناسنامه ...

عزیزم من کل دارو و آمپولا یک و نهصد شد که با تاییدیه بیمه نهصد و هفتادش کم شد

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد                                                        آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز ماد رمی نهد
1620
همین الان ی کم ته دلم خالي شده میگم نکنه من ی مشکل جدی دارم اینا نمیفهمن هرسری ی چیزی تو سونوم می‌نو ...

عزیزم چرا ته دلت خالی بشه، توکل کن به خدا و تلاشتم بکن نتیجه را بسپار به او بالا سری که ان شاالله خواسته دلت با صلاح و مصلحتش یکی باشه

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد                                                        آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز ماد رمی نهد
همین الان ی کم ته دلم خالي شده میگم نکنه من ی مشکل جدی دارم اینا نمیفهمن هرسری ی چیزی تو سونوم می‌نو ...

منم شرایطم مثل شما بود و هیچ وقت تو سونو مشکلی نمی‌نوشتن ولی اخیرا نوشتن تخمدان چپ pco که مشکل خاصی نیست فقط رژیم هایپری را رعایت و استرس را از خودت دور کنی ان شاالله تخمکهای تپل و. جنین‌های عالی خواهی داشت عزیزم

خدا رو شکر  انشالله به سلامتی بقلش بگیری😍😍😍😍

مرسی عزیز دلم😚😚😚

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
1432
بهارجون منم یه بار کورتاژ داشتم..احتمال داره که منم چسبندگی دارم و عکس رنگی و سونوهام هیچ کدوم نشون ...

سلام سارا جون، خوبی؟ یه سوال، فقط پورمطرود گفت لاپارا انجام بدی؟ یا هیسترولاپارا؟ مگه میشه فقط با لاپاراسکوپی داخل لوله هاتم ببینه که بسته هست یا نه؟ 

سلام بچها خوبین من روز ۲۰ انتقالم امروز که دکتر گفت ۴شنبه برم واسه ساک حاملگی.بچها چرا من اصلا ترشح ندارم مگه ادم باردار میشه ترشحاتش بیشتر نمیشه من اصلا ترشح ندارم چرا؟؟

بچه ها چرا آنا جون‌نمی یاد جوابمون‌رو‌بده؟ امیدوارم هرجاهست سلامت باشه و بچه های گلش در پناه خدا باشن

کسی نمی دونست سینافکت رو با سر سوزن ۶ میل میشه تزریق کرد ، اشکالی نداره؟؟!!🙏🙏🌸🌸

وای نمیدونم چی بگمممممم.... ثمین جون کاش پیشت بودممممممم.....

چه میشه کرد آناجون جز تسلیم خواسته ی خدا شدن.

دیگه همسرمم قانع کردم که قسمت ما نیست بچه داشتن .دیگه چیزی نتونست بگه گفت من روز اول برا بچه باهات ازدواج نکردم وجودت برام کافیه ولی اگر تو حس میکنی خیلی بچه دوست داری من میرم کنار از زندگیت گفتم داداااااااااااااش فکر میکنی فقط درد و مشکل از تو هستش جونت سلامت فدای سرمون که نمیشه حتما نباید میشد که نشد .عیبی نداره.بازم خداروشکر حداقل حداقل بهم بچه نداد ی مرد فهمیده داد همین برام کافیه

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
1645