1464
1411
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2109447 بازدید | 235898 پست
دوستان من متاسفانه پریود شدم. نمی دونم چرا اینسری یک هفته تاخیر داشتم شاید به خاطر فشار و استرسایی ب ...

عزیزم فدای سرت انشالله به زودی یه بتای تپل این شیطنت مدیکور رو جبران میکنه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]
سلام به همه من نوزدهم هیسترو  کردم الان پنج روز قرص ال دی و قطع کردم ولی پریود نشدم طبیعیِ دوست ...

عزیزم چرا به زود میخوایی پریود بشی.....

بذار بدنت با روال عادی پیش بره....

زدی پرولاکتینتم داغون کردی.....

نپران نباش با دارو حله ولی رازیانه تو بالا بردنش کم نقش نداشته احتمالا.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** [email protected]
عزیزم اول بگم آخرین تخلیه نهایت ۲-۳ روز قبل پانکچره دیگه بعدش نباید تخلیه داشته باشن..... ن ز د ی ک ...

ممنونم از راهنماییتون خیلی لطف کردید

راستی دکتر خزعلی بازم میاد ابن سینا یانه؟

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

یعنی با این همه اعضا یه نفرم اینجا نیست که بیمارستان طالقانی میکرو کرده باشه؟😣

عزیزم چرا دوستان بودن که مراکز دولتی انجام دادن و جواب گرفتن اما دقیقا طالقانی حضور ذهن ندارم کی بوده.....

میترسم این ماه پانکچر نتونم بکنم و انتقال بعد تکلیف هیسترو چی میشه یعنی الکی بود ؟

نگران نباش برا من فاصله سه ماه افتاد....

جوابم گرفتم.....

الکی خودتو نگران نکن....

1436
دوستان برای دوقلویی باید بتا چند باشه؟

خیلی نمیشه عدد بتا رو ب دوقلویی ربط داد.

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت😊🙏...میسپارمش به خودت🌸                                                      مهربونا برای سلامتی میوه تو دلیم یه صلوات مهمونم.میکنید  🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم روز انتقال رو نمیدونم اما میدونم معمولا آخرین سونو تقریبا یه هفته قبل انتقاله که ۸ تا ۱۲ بشه خ ...

با این حساب من اگه فردام با کلی طلام صلوات صخامتم شده باشه ۸ میلی متر شنبه نمیتونن برام انتقال بدند؟

دکترمم شنبه میره چهارشنبه نیاد

ني ني نازم فكر ميكردم كه اومدي پيش ما بموني ولي تو خيلي زود تصميم گرفتي كه بري شايد مارو دوست نداشتي* خدايا بازم منتظر معجزت ميمونم 
نگران نباش برا من فاصله سه ماه افتاد.... جوابم گرفتم..... الکی خودتو نگران نکن....

مرسی عزیزم الان از دکتر اومدم قرار شد فردا ام آر آی و ببرم پیش غدد اگر اکی داد سیکل و شروعع کنم این ماه قرار شد دوز داروها خیلی کم باشه .تا ببینم خدا چی میخواد

خدای خود را با چشم قلب دیدم .... گفتم : کیستی؟ گفت "تو"   منصور حلاج
به من اینا را داده: پنتوکسی فیلین هیدروکسی کلروفین ملاتوئین شیف خدا کنه مال منم پایین بیاد

واکسن  کزاز دیفتری رو چتد سال قبل زدی؟من iggبالا بود متخصص ایمنی گفت واکسن دوگانه کزاز دیفتری بزن

8

سلام دوستان دو تا از دوستای من آی وی اف کردن تو رشت الان یکی شون بی بی زد مثبت شد اون یکی میترسه بی بی بزنه دو روز دیگه باید بره آز دعا کنید که همه به آرزوهاشون برس منم باید این ما۶ پری شدم برم و آمپول ها رو بگیرم

گر نگهدار من آن است که میدانم شیشه را در کنار سنگ نگه میدارد   
عزیزم خوب کاملا طبیعیه مگه مرگز بهت نگفتن تا چند روز طبیعیه....

سلام عزيزم نه مركز كه نيستن مطب شخصي ميرم ولي دكترمم چيزي نگفت ولي خودم ازش پرسيدم گفت نگران نباش . ميخام بدون لانه گزيني يا نه؟ 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت...من ريخته ام در رگ تو شيره جان...هي چرخ بزن در من و دل را بتكان... اين هم نفسي چه حس و حالي دارد.... در پيكر من دو قلب دارد ضربان ♥️♥️👶🏻👶🏻حديث شريف كسا: قُرَهَ عَيني و ثَمَرَهَ فُؤاديً♥️♥️
عزیزم خوب کاملا طبیعیه مگه مرگز بهت نگفتن تا چند روز طبیعیه....

عزيز جان شما هم روزهاي اول يعني لك بيني داشتيد؟ 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت...من ريخته ام در رگ تو شيره جان...هي چرخ بزن در من و دل را بتكان... اين هم نفسي چه حس و حالي دارد.... در پيكر من دو قلب دارد ضربان ♥️♥️👶🏻👶🏻حديث شريف كسا: قُرَهَ عَيني و ثَمَرَهَ فُؤاديً♥️♥️
1418
نمیدونم چرا کم نکرد. گفت همینارو ادامه بده . روزی ۳ تا تا منفی شدن داشتم. اصلا شاید بدن من اینقدر دا ...

منم دقیقا مثل شما بودم روز ۱۰ سیکل ،ضخامت۱۱/۵سه خطی .بعدشم گفت  روزی ۳ تا بخور تا اخرش

یعنی ممکنه دلیل منفی شدنمون این باشه؟🤔

خوش بحال همه شما که باردارید چه طبیعی چه با میکرو که البته میدونم اونایی که میکرو کردن چه سختیایی کش ...

عزیزم منتظر خبرای خوبت هستیم.....

انشالله با نی نی وروجکت بهمون سر میزنی و باعث انرژی گرفتن دوستات میشی....

منم دقیقا مثل شما بودم روز ۱۰ سیکل ،ضخامت۱۱/۵سه خطی .بعدشم گفت  روزی ۳ تا بخور تا اخرش یعنی ...

نمیدونم الان که منفی شدیم هزار جور فکر به سراغ ادم میاد...

من فکر میکنم نباید استرادیول کم شه. شاید واسه این کم نکردن ک یهو ضخامت افت نکنه. نمیدونم دارم همش حدس میزنم. موقع مثبت شدن هم بعد دوهفته ک میگن بیا سونو میگن کم کم دوزش رو کم کن. 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
سلام اناجون من دیروز پانکچر داشتم ازصبح دل دردو کمردرد پریودی دارم طبیعیه؟

با اجازه آنا جون ببخشید جواب میدم....سلام رژیم هایپری رو رعایت کردی؟ چند تا تخمک داشتی ؟ روزی ۳ تا ۵ تا سفیده تخم مرغ آبپز  و غذای پروتین دار و آب زیاد بخور. دکترت دستور غذایی نداد. نگفت۴۸ ساعت بعد بیای معاینه کنه شکمتو ؟. اگه شکمت بزرگ شد سفت شده یا کاهش ادرار داری  حتما به دکتر مراجعه کن. 

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
1437