1619
1605
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2568272 بازدید | 282403 پست

سلام

بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده

اما بدنم خیلی خیلی داغِ

از روز دوم ، سوم هم بود 

کلافه م کرده

دماسنج زدم ۳۷.۴ نشون داد

اینجوری بودید ایا؟!؟

لازمِ به ماما زنگ بزنم؟

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 

کسی بعد انتقال درد پریودی داشته 😕

من درد پریودی دارم که میاد و میره 

یعنی میخوام پریودم بشم؟؟؟؟ 😖

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

سلام بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده اما بدنم خیلی خیلی داغِ از روز دوم ، سوم هم بود  ک ...

عزیزم.خیره انشاءالله..بالارفتن دمای بدن از علائم بارداریه معمولا..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
کسی بعد انتقال درد پریودی داشته 😕 من درد پریودی دارم که میاد و میره  یعنی میخوام پریودم بشم؟ ...

بله عزیزم من داشتم اونم شدییییید😊نگران نباش 

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
1522

سلام دوستان عزیز،کسی هست شماره امیرجنتی روداشته باشه؟بچه هامیدونین الان اگه زنگ بزنم چن وقت بعدنوبت میده واینکه میشه بین مریض رفت؟چون تورشت زندگی میکنم بایدبریم تهران

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
سلام بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده اما بدنم خیلی خیلی داغِ از روز دوم ، سوم هم بود  ک ...

اره عزیزم منم پاهام یخ یخ میشه بدنم ی دفعه داغ اگه علائم لانه گزینی بی بی کی نشون میده اگه ۳ روز بعد علائم یعنی روز ۹ بزنم نشون میده

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
بله عزیزم من داشتم اونم شدییییید😊نگران نباش 

خدا راشکر که شما هستین و انا جون که جواب میدین 

حدااقل دلمون ارومم میگیره 💖💖💖

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

از من به شما نصیحت به علائم فکر نکنید منم یکسره میگفتم واااای درد پریودی دارم یعنی دارم پریود میشم .وای لکه بینی دارم پس باردار نیستم.ولی اینجوری نیست.بالاخره بدنت باید مکانیسم ماهای قبلو پیش ببره که اگه انشالله حاملگی در کار بود همه علائم از بین میره.یکسری علائم جدید ظاهر میشه

1620
از من به شما نصیحت به علائم فکر نکنید منم یکسره میگفتم واااای درد پریودی دارم یعنی دارم پریود میشم . ...

وای من اصلا ارامش ندارم 

تنهام تو خونه هی از این فکرا میکنم 

خوبه همه اشم قران میخونم ولی باز شیطون کار خودشو میکنه😕😅😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره عزیزم منم پاهام یخ یخ میشه بدنم ی دفعه داغ اگه علائم لانه گزینی بی بی کی نشون میده اگه ۳ روز بعد ...

اگه روحیه تو نمیبازی و اهمیت نمیدی میتونی بزنی.فک کن میگن برای مثبت شدن بتا هم روز 14هم حداقل باید آزمایش بدی.چه برسه به بی بی.پس برای کنجکاوی میشه

وای من اصلا ارامش ندارم  تنهام تو خونه هی از این فکرا میکنم  خوبه همه اشم قران میخونم ول ...

باورتون نمیشه من برای اینکه تو فکر نرم،رفتم مسافرت.یکسره پشت ماشین بودم و رانندگی کردم پیاده روی طولانی کردم.ولی کار خونه انجام نمیدادم.ولی دل درد میگرفتم شبا خوابم نمیبرد

اره عزیزم منم پاهام یخ یخ میشه بدنم ی دفعه داغ اگه علائم لانه گزینی بی بی کی نشون میده اگه ۳ روز بعد ...

من اصلا بدنم یخ نمیشه نه پاهام نه هیچ جا...

کلا از داغی دارم میمیرم.

اگه بتا خوب بالا رفته باشه از روز ۱۱ به بعد ممکن نشون بده.

چه کاریه نزن منفی نشون میده خدایی نکرده احساس منفی بهت دست میده در صورتی که ممکن (انشالله) مثبت باشه

من هرگز بی بی نمیزنم.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
1641
سلام مارال جون ،متخصص ایمنی رفتی؟دارو چی بهت داده؟من از iggبالا بود قرص پردنیزولون خوردم دوباره بعد ...

به من اینا را داده:
پنتوکسی فیلین

هیدروکسی کلروفین

ملاتوئین شیف

خدا کنه مال منم پایین بیاد

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانما قرص اموکسی و متروندازول و مسکن برا دو ماه دیگه انتقال دارم تاثیر بد داره ؟

فکر نکنم ولی با دکترت نشورت کن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم طبیعیه منم گاها اینطوری میشدم آرومتر بچرخ.... علایم عفونتو مگه داری؟

علائم عفونتو ندارم راستش انا جونم...البته بعضی وقتا چون به سختی خوابم میبره انگار ادرارم میمونه توی مثانه و وقتی بیدار میشم یکم اذیت میشم...

امروز انگار قسمت مثانه م اونجا تیر میکشید،بعد از تخلیه هم تیر میکشید،نمیدونم یه وقت عفونت ادراریه یا اینکه چون جفتم پایینه اونه!خیلی میترسم انا جون😔

این چند شب میومدم تاپیک میگفتم چقد نبودنتون حس میشه انا جون.ان شاالله ۱۲۰ سال زنده باشین و خودتون و خونواده ی مهربونتون همیشه صحیح و سالم باشین که چراغ اینجارو روشن نگه داشتین😘

انا جون میخواستم بپرسم کلا چه دردهایی توی بارداری طبیعی هست؟من از دیروز تا حالا زانوی راستم یه طرفش درد میکنه،طوری که توی راه رفتنم دچار مشکل میشم...خودم حدس میزنم بخاطر بالشی که بین پام گذاشتم فشار داره وارد میشه به زانوم...کیسه ی آب گرم گذاشتم روش ولی زیاد تاثیری نداشت....ممکنه این دردها خطرناک باشه؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
1628