1874
1924
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 3389966 بازدید | 363659 پست
بتام روز 14بعد از انتقال 1290بود😍😚

خداروشکر عزیزم.مبارکت

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت ...

دوست مهربونم به نظر من باید همون رویان ادامه میدادی.چون بالاخره مرکز تحقیقاته اونا جدیدترین و بهترین روشها رو بکار میگیرن.شما امپول کلگزانم میزدی؟

1922
انا جون منون میشم جواب منو بدی؟  شخامت موقع انتقال چند باید باشه ؟ مال من که ده سیکل بزور ۵ ش ...

عزیزم روز انتقال رو نمیدونم اما میدونم معمولا آخرین سونو تقریبا یه هفته قبل انتقاله که ۸ تا ۱۲ بشه خوبه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ممنون عزیزم،،،یعنی من اون روز رو میبینم؟؟😭😭😭

حتما نیبینی عزیزم....

به بهترین شکل ممکن هم میبینی.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها دکترای زنان بعد از معاینه اگه ببینند یه خانم عفونت داره معمولا چه آنتی بیوتیکی تجویز می کنند؟

سرما خوردم میخوام همونو بخورم. یک تیر و دو نشان  

لطفا دعوام نکنید  

من وسواسی م انداختمش دور.گفتم جیشی شده...خخخ.انشالله شنبه بتا میدم.بتامو میذارم.

دختر خوب یادگاری نگه میداشتی....

خخخخخخخ....

1911
عزیزم وقتی گرسنته برو ۱ عدد پیاز و با کمی روغن زیتون سرخ کن و با نون بخور بعدش ۱ قاشق مربا خوری سیا ...

مرسی هزیز دلم از راهنماییتون حتما انجام میدم

چون واقعا خیلی دیروز حالم بد بود امروز هم با قرص ارومم

منم شبا حالت تهوعم بدتر بود تا صب. ولی جدیدا تا پامو میزارم آزمایشگاه حالت تهوع میگیرم و بالا میارم ...

سلام خوبی عزیزم؟ یعنی الانم بعضی وقتا حالت تهوع داری؟ دکتر بهت گفت چند هفتگی برو آز قند؟ بمن گفت بین 26 و 27 خوبه انجام بدی، کنار آز قند هم چند تا آزمایش دیگه نوشته، برای شما چه آزمایشایی نوشته جدیدا؟