1507
1482
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2184143 بازدید | 243709 پست
وای بچه ها الان سرچ کردم همه جا نوشته هفته های اخر بارداری باید این واکسن رو زد...از وقتی خوندم استر ...

دخترم مرکز بهداشت کارشون اینه 

اگر اشتباه کنن صد نفر رو به خطر میندازن

از اینترنت بیا بیرون غیر از نگرانی چیزی گیرت نمیاد

فقط سیسمونی و جینگیلی پینگیلی ببین حالش رو ببر مامان کوچولو😘

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
عزیزم تهوعت هنوز ادامه داره؟ فکر کردم بهتر شدی، من هروقت تقویتی ها رو بالا میاریم دیگه نمیخورم ولی ...

من اوایل فقط تهوع شدید داشتم ک.نمتونستم هیچی بخورم ولی اصلا بالا نمیاوردم...الان خداروشکر تهوعم کمتره تاحدودی غذامیخورم..ولی معذرت میخام هرصبح بالامیارم...وگاهی شباهم همینطور😬

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام بچه ها من بعد از سه تا انتقال منفی، رفتم دکتر ایمنی تا آزمایشاتمو اگه کامل نیست برام بنویسه و ...

سلام مارال جون ،متخصص ایمنی رفتی؟دارو چی بهت داده؟من از iggبالا بود قرص پردنیزولون خوردم دوباره بعد ۱ ماه تکرار کردم خیلی اومد پایین 

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

منم شبا حالت تهوعم بدتر بود تا صب. ولی جدیدا تا پامو میزارم آزمایشگاه حالت تهوع میگیرم و بالا میارم ...

منم کلاعصر رو ب شب تهوع میگیرم

عزیزم من ازمایش قند10هفتگی دادم.عذاب اور بود😣فک کنم ماه های بالاتر بهترباشه..ادم تهوع نداره حداقل...هرچند خوردن اون محلوله خودش تهوع اوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
من اوایل فقط تهوع شدید داشتم ک.نمتونستم هیچی بخورم ولی اصلا بالا نمیاوردم...الان خداروشکر تهوعم کمتر ...

حالا همونقدری که میتونی غذا بخور خودت ضعیف نشی والا میگن نی نی از بدنمون تغذیه میکنه😍

منم همینطورم از غروب ببعد بدتر میشم گاهی نصفا شبا بیدار میشم، نی نی خوب و سالم باشه این روزا میگذره...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم کمکمون کن...💙 سبحان الله سبحان الله سبحان الله💙
1473
حالا همونقدری که میتونی غذا بخور خودت ضعیف نشی والا میگن نی نی از بدنمون تغذیه میکنه😍  منم هم ...

اره..عزیزمِ فدای سر نی نیامون.😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اها درسته انا جونم.اون روز ازهای اولیه مو فرستادم اینجا گفتین مشکلی نداره ظاهرا.امیدوارم نداشته باشم ...

عزیزم شما آب زیاد بخور باقیشو بسپار به خدا....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام بچه ها کمک من دیشب تا ساعت ۵ صبح درد کشیدم هم لک دیدم و پا درد و دل درد داشتم ولی الان کمتر شده ...

علائم خوبیه که...

انشالله مامان شدی

مبارک باشه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
ای جوووونممممم‌خدایا😍ضعف کردم برا لگداااش که...انا جون راستش من فکرمیکردم هرکی جفتش قدامیه نمیتونه ...

آره عزیزم میبینیش اما من اون مدل که تو کلیپا نشون میدن سر هیچ کدومندیدم اما همچین تکون میخوردن چپم میکردن....

دخترم گاهی انگار سرپا وایسته یه طرف شکمم صاف میشد یه طرف کاملا برجسته انگاری که رو پا وایسته....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
فمبیون یک یمدت کمیاب بود که خود دکتر تو مطب داشت میداد بهمون. فمبیون دو هم که فعلا از یه داروخونه م ...

جالبه رایگانم میدادن....

1432
الان شیطونی کردم یه بی بی گذاشتم.هاله کمرنگ انداخت.یعنی میشه مثبت واقعی باشه؟

خدایا شکرتتتتتتت.....

انشالله مامان شدی....

علائم خوبیه که... انشالله مامان شدی مبارک باشه

واقعا خدا کنه اصلا الانم میل ب غذا ندارم پا درد و دل دردم هنوز دارم

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم

یعنی علائم لانه گزینی؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
سلام اتفاقا منم رفتم امروز دکتر، گفت خیلی داری چاق میشی، همون روز در میون بخور پریناتال، من هر روز م ...

من سر دخترم هفته ای فکر کنم همون دو تا بود ولی سر پسرم فمیبیون ۲ داشتن هر روز....

انشالله خواهری کاشکی اینبار دیگه بشه.الان خواهرشوهرم اومده بود پیشم گفت چندمین باره گفتم 16 گفت ثمین ...

عزیزم قرار نیست بچه تحفه ای باشه....

بچه ها امنتهایی هستن که ما باید به بهترین شکل ممکن تربیتشون بکنیم.....

بچه ها مثل یه دفتر نقاشی خالین.....

ثمین جون تو قراره یکی از بهترین مامانهای دنیا بشی....

1476
انا جان . خوردن طالبی و خربزه بعد از انتقال ضرر داره؟؟

والا من چون طبعم سرد بود تا دلت بخواد خوردم....

خربزه و طالبی کلا زیاد خوردم.....

من چند تیکه خوردم 😑😅 اخه فقط با این یبوستم خوب میشه  دیگه نمیخورم پس 🙄🙄 کلن گیجم چی بخور ...

عزیزم به نظرم با اعتدال هر چیزی میتونی بخوری....

فقط چیزی که تا حالا نخوردین تو بارداری و این مواقع امتحان نکنین.....

هر چیزی که به بدنتون بسازه میتونین با رعایت اعتدال بخورین....

ممنون عزیزم، باید حتما صبح باشه ترریقش یا فرقی نداره؟

دکتر گفت صبح باشه بهتره،دوستان اینجا هم گفتن صبح

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زودی زود یه کنجد خانوم خوشگل کوچولو میاد تو دلم به اسم درسا خانوم فداش بشه مامان😘😘😘😘😘  به امید واقعی شدن تیکر😍😍😍😍😍

چت آزاد پرسش و پاسخ درباره بارداری و کودکان😌

تبادل نظر آزاد💞

ورود اقایان ممنوع🚫

لینک ممنوع🚫

دوستانتون رو ادد کنید😙

توهین ممنوع🚫

⛔⛔⛔⛔ورود آقایان ممنوع⛔⛔⛔⛔

https://t.me/joinchat/JLq8ok6MH8gg4d5چت آزاد پرسش و پاسخ درباره بارداری و کودکان😌

تبادل نظر آزاد💞

ورود اقایان ممنوع🚫

لینک ممنوع🚫

دوستانتون رو ادد کنید😙

توهین ممنوع🚫

⛔⛔⛔⛔ورود آقایان ممنوع⛔⛔⛔⛔

https://t.me/joinchat/JLq8ok6MH8gg4d5yvlvBtwyvlvBtw

چت آزاد پرسش و پاسخ درباره بارداری و کودکان😌

تبادل نظر آزاد💞

ورود اقایان ممنوع🚫

لینک ممنوع🚫

دوستانتون رو ادد کنید😙