1507
1521
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2231478 بازدید | 248591 پست
منم روز 30م باید بتا بدم.البته با دکترم مشورت کردم گفتش که شنبه هم نشون میده بری آزمایش.بی بی از چند ...

عزیزم انشالله فردا با به بتای تپل خوشحالمون میکنی....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من خیلی نگران این لکه بینی لعنتی ام...

عزیزم نگران نباش به فال نیک بگیر.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام آنای عزیزم و بقیه ی خواهرا  من امروز صبح رفتم آزمایش و نتیجه ی شونزدهمین بار آی وی افم من ...

عجبببببببببببببببببب

واقعا نمیدونم چی بگم

کاش دکترت را عوض میکردی ببینی کسی علت منفی شدنهاتو میفهمه؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1436

سلام

بچه ها من بعد از سه تا انتقال منفی، رفتم دکتر ایمنی تا آزمایشاتمو اگه کامل نیست برام بنویسه

و فهمیدمIgG4و  anti gliadin ab ام بالاست که دکتر گفتanti gliadin ab میشه حساسیت به گندم

گفت یکی از دلایل ناباروری همینه. فعلا بهم دارو داد 

کسی از شما تجربه اشو داشته؟

IgG4 چیه؟ دکتر هیچی درموردش نگفت

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نیوا فامیل این دکتر چیه؟

عزیزم فامیلش آقای عسکرزاد هست بله تو ایلامه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

سلام بچه ها ببخشید من صبح زود قرص تیروئیدومو خوردمو بعد از حدود ۴۰ دقیقه معذرت میخوام بالا آوردم نمیدونستم باز باید بخورم یا نه ولی نخوردم چون حس میکردم بازم بالا میارم، بنظرتون چکار کنم اشکال نداره؟

خدای مهربونم کمکمون کن...💙 سبحان الله سبحان الله سبحان الله💙
پدوستان امپول انوکسپارین رو چ جوری تزریق نیکنین من شکم جای سوزنا ی کوچولو زخم شده

برای داروی توشِ فکر کنم

برای من هم میشه

تازه کبود هم میشه در صورتی که قبلا هم گونال هم ستروتاید هم اویترال به شکمم زدم و اصلا اینجوری نمیشدن

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
8
سلام بچه ها ببخشید من صبح زود قرص تیروئیدومو خوردمو بعد از حدود ۴۰ دقیقه معذرت میخوام بالا آوردم نمی ...

نگین جون سوال منم هس نمدونم چقد طول میکشه قرصا جذب شن.. منم دیشب 40دقه بعد خوردن آسپرین بالا اوردم..ولی دیکه قرص رونخوردم دوباره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام بچه ها ببخشید من صبح زود قرص تیروئیدومو خوردمو بعد از حدود ۴۰ دقیقه معذرت میخوام بالا آوردم نمی ...

عزیزم فک کنم چهل دقیقه اشکال نداشته باشه😘

من یبار تا خوردم بالا اوردم . تو آزمایشگاهم بودم که خانومه گفت باید دوباره بخوری.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
نگین جون سوال منم هس نمدونم چقد طول میکشه قرصا جذب شن.. منم دیشب 40دقه بعد خوردن آسپرین بالا اوردم.. ...

عزیزم تهوعت هنوز ادامه داره؟ فکر کردم بهتر شدی،

من هروقت تقویتی ها رو بالا میاریم دیگه نمیخورم ولی این تیروئید و آسپرین بنظرم مهمن کاش میدونستیم باید چکار کنیم،

عزیزم فک کنم چهل دقیقه اشکال نداشته باشه😘 من یبار تا خوردم بالا اوردم . تو آزمایشگاهم بودم که خانو ...

مرسی عزیزم پس منم بنا رو میذارم رو جذب شدنش😘

ببخشید میگین تو آزمایشگاه قرص خوردین، یعنی آزمایشی که باید ناشتا انجام بشه رو صبر میکنید بعد آزمایش قرص رو میخورین؟ من همیشه تو خونه میخورم میرم بعدم شک میکنم که نکنه نباید میخوردم

نگین جون سوال منم هس نمدونم چقد طول میکشه قرصا جذب شن.. منم دیشب 40دقه بعد خوردن آسپرین بالا اوردم.. ...

منم شبا حالت تهوعم بدتر بود تا صب.

ولی جدیدا تا پامو میزارم آزمایشگاه حالت تهوع میگیرم و بالا میارم😑

از الان نگران آزمایش قند بارداریم😁😁 

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
1476

سلام بچه ها کمک من دیشب تا ساعت ۵ صبح درد کشیدم هم لک دیدم و پا درد و دل درد داشتم ولی الان کمتر شده لکم و تقریبا داره قطع میشه وقت پریودیمم نیست اخ خیلی نگرانم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
مرسی عزیزم پس منم بنا رو میذارم رو جذب شدنش😘 ببخشید میگین تو آزمایشگاه قرص خوردین، یعنی آزمایشی که ...

نه عزیزم...  من قرصمو خوردم...‌بعد آزمایش دادم... آزمایشم ناشتایی نمیخواست. بعد قرص تا ی لقمه گذاشتمو...

حالا از چی بود بالا اوردم نمیدونم😑

ثمین جان من یه دوست صمیمی داشتم مثل ما مشکل داشت خیلی هم تلاش کرد تهران یزد اصفهان نشد که نشد خود دک ...

آزی جان این حرفت رو خیلی قبول دارم

یه خانم پرستاری تو مرکز ما هم تعریف کرد که ۱۰سال خانمی باردار نمیشد تا از پرورشگاه یه نوزاد شیرین  آوردن و ۴سال بعدش خودش باردار شده بود جنس مخالف...

خدا که با بنده ش سر لج نداره ، رحمان و رحیمِ

میده اما خودش میدونه چجوری و کی و با چه روشی

ما هی میگیم خدایا ایندفعه دیگه بده

خدایا سنم ، ذخیرم ، پولم ، جونم و....

اما خدا خودش پایه و اصول علمِ ،کاری که دکترها ازش عاجزن رو خدا اگر بخواد و صلاح بدونه بی معطلی انجام میده. خودش میده خودش میگیره و با اون مشکلات بالا کاری نداره وقت درست ، جای درست بهت میده 

تو همه ی مراحل  زندگی مون همینطور بوده.

فکر کنید اگر فلان جا نبودید یا فلان کار رو نمیکردی الان اوضاع تون اینطور نبود که هست .

خودش هدایت میکنه و تو باید سرتا پا ایمان باشی تا بهترین ها رو دریافت کنی

این دریافتی ها همه ش بچه نیست

سلامتیِ ، همسر خوبِ ، زندگی آرومِ ، خانواده همراه و دوستای خوب و هزارتای دیگه که فقط تو سلامتی بدن اگر ریز بشی میفهمی چقدر خوشبختی...

من جفت لوله هام هیدرو هست یعنی از نظر پزشکی بارداری طبیعی صورت نمیگیره

تخمک ها جون ندارن یعنی باز از نظر پزشکی تعطیلم

اما بعد هر اقدام میگم خدا رو چه دیدی ممکن طبیعی هم باردار شی اگر به معجزه اعتقاد داری حرف من رو درک میکنی.

سلام عزیزم🍀 اتفاقا سوال منم هست. منم دو هفته پیش رفتم پرونده باز کردم بهداشت،گفت باید بزنی. گفتم ...

عزیزم من هم سر عقد نزدم و دکتر گفت اگر حتی زده باشی و یادت نیاد هم ایرادی نداره مجدد بزنی و زدنش اجباریِ

تلفنی بپرس ولی حتما بزن چون به شدت مهمِ

نه عزیزم...  من قرصمو خوردم...‌بعد آزمایش دادم... آزمایشم ناشتایی نمیخواست. بعد قرص تا ی لقمه گ ...

آهان مرسی عزیزم،

وای عزیزم آدم تو آزمایشگاه حالش بد نشه هنر کرده، من که دفه پیش رفته بودم همش نگام به دسشویی بود هی مسیرشو تخمین میزدم که خواستم بالا بیارم چجوری خودمو برسونم😁

برا آزمایش قند هم برات صبر آرزو میکنم من که فکرشم یجوریم میکنه😅

1508