1464
1482
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2205588 بازدید | 245799 پست
سلام بچه ها خوبین؟من امروز رفتم بهداشت برای تشکیل پرونده...بهم گفت باید واکسن کزاز بزنی...کیا این آم ...

سلام عزیزم🍀

اتفاقا سوال منم هست.

منم دو هفته پیش رفتم پرونده باز کردم بهداشت،گفت باید بزنی.

گفتم والا من چیزی که یادم میاد آخرین بار دبیرستان زدم...

انگار موقع عقد که کلاس آموزشی میزارن اونجام میزدن،من که نزدم..😁

@تورک_آنا

عزیزم گفتی دکتر آزمایش مینویسه که ببینه لازم داریم یانه..

امشب پیشش بودما یادم رفت بپرسم🙈🙈🙈

بی زحمت مارو راهنمایی کن💞

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

سلام دوستان، روز چند پریود معمولا انتقال جنین میدن؟ 

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد                                                        آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز ماد رمی نهد

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

سلام عزیزم🍀 اتفاقا سوال منم هست. منم دو هفته پیش رفتم پرونده باز کردم بهداشت،گفت باید بزنی. گفتم ...

وای مرجان جون من که زدم.امیدوارم خطری نداشته باشه برای نی نیم...هرچی میگذره بیشتر نگران میشم.ولی پرسیدم برای نی نی بد نیست گفت نه اتفاقا اگه نزنی ضرر داره.اینجوری خیالت راحت میشه که ویروسش منتقل نمیشه....

من که زدم.درد دارم ولی خداروشکر تب‌نکردم...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
1517

وای بچه ها الان سرچ کردم همه جا نوشته هفته های اخر بارداری باید این واکسن رو زد...از وقتی خوندم استرس گرفتم‌چه غلطی بکنم حالا

تازه هفته ی ۱۶ هستم😭😭😭😭

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
سلام دوستان، روز چند پریود معمولا انتقال جنین میدن؟ 

معمولا بین ۱۴ تا ۲۰ روز فکر کنم انتقال میدن بستگی به اندو متر داره و ۳خطی بودن🌷

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
نگران نباشین واکسن کزاز جزو روتین های دوران بارداریه

نمیدونین چه ماهی معمولا باید زد؟وای کاش‌گوش نمیدادم به حرفشون

معمولا بین ۱۴ تا ۲۰ روز فکر کنم انتقال میدن بستگی به اندو متر داره و ۳خطی بودن🌷

ممنون از جوابتون عزیزم🙏

عاقبت یک شب از شبهای دور کودک من پا به دنیا می نهد                                                        آن زمان بر من خدای مهربان، نام شور انگیز ماد رمی نهد
1485
 وای مرجان جون من که زدم.امیدوارم خطری نداشته باشه برای نی نیم...هرچی میگذره بیشتر نگران میشم.و ...

منم فردا میخوام برم بهداشت بپرسم کی باید بزنم.😍 ان شاءالله زودی خوب شی❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت ...

فقط برات معجزه خدارو میخوام💞

1403
مبارک عزیزم ایشالا  ک مثبت میشه

ممنون عزیزم ان شالله شماهم خوش خبر باشی🙏🏻🌹

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
مبارک باشه عزیزم. خدا برات نگهش داره🙏🏻🙏🏻

سلامت باشی عزیزم التماس دعا ازت دارم🌸🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله مامان شدی منتظر خبرای خوش هستیم🌷🌷🌷

خدا از دهنت بشنوه گلم ما بین دعاهات یاد ماهم باش ❤️🌸

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ثمین جان من یه دوست صمیمی داشتم مثل ما مشکل داشت خیلی هم تلاش کرد تهران یزد اصفهان نشد که نشد خود دک ...

شما مشکل انعقادی دارید خدای نخواسته؟

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 

سلام دوست جونیا😍😘😘 بعد ده روز تاخیر پریود شدم ، ۵ روز قبل موعد پریود تا همین الان تخمدان چپم خیلی درد میکنه ، خونریزیم از همیشه خیلی کمتر یعنی همین امروز بود فک کنم داره قطع میشه(ببخشید انقد واضح میگم😊) بنظرتون کیست دارم ؟ تا حالا سابقه نداشتم انقد درد ،تخمدان چپم کاملا منقبض شده 

همه بر سر زبانند و تو در میان جانی .... اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍
1508