1464
1411
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2223458 بازدید | 247844 پست
گفت ام ار ای باید بشی اونم با تزریق ماده به سرت منم ترسیدم تازه یک میلیون دادم ازمایش ایمنی 😭😭😭 ...

عزیزم میدونم واقعا هزینه ها بالاست. گاهی اوقات دلم واسه شوهرم میسوزه. با اینکه دولتی هم میرم . چون بیمه تکلیمیمون اصلا نازایی رو ساپورت نمیکنه. 

حالا داروهایی که داده بخور ایشالا خوب میشه و هیچ چیز مهم نباشه. امان از این داروهای انتقال . زده نابودمون کرده😢😢

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
عزیزم به من دکتر گفت ۲روز قبل از انتقال پی ار پی میکنن و داخل رحم خون تزریق میشه.اما گفت چون میخام پ ...

چندروز قبل پی آرپی باید آسپرین ر قطع کنی؟

میشه برمامان شدن من وسلامتی نی نی م یه صلوات بفرستین؟اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

گفت ام ار ای باید بشی اونم با تزریق ماده به سرت منم ترسیدم تازه یک میلیون دادم ازمایش ایمنی 😭😭😭 ...

عزیزم چرا باید ام ار ای بدی؟من تاالان چند بار ام ار ای با تزریق دارو انجام دادم اخرین بار چند ماه پیش بود ۲۵۰شد چه خبره ۸۰۰ .اصلا ترس نداره ودارو هم به سرت تزریق نمیشه که مثل سرم زدن هست  از دستت رگ میگیرن و تزریق میکنن.

1475
عزیزم چرا باید ام ار ای بدی؟من تاالان چند بار ام ار ای با تزریق دارو انجام دادم اخرین بار چند ماه پی ...

گفت امکان که لخته تو سرت جمع شده باشه هست

چون سر درد شدید دارم سه روزه و اصلا قطع نمیشه 

وحشتناکه دزدش 😔

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من دقیقا روز لقاحمو فهمیدم حالم بد شد تهوع شدید و سرگیجه ناگهانی گرفتم.از همون دوسه روز بعد از انتقا ...

لكه بيني هم داشتيد يا نه؟ مثبت شديد شما؟ 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت...من ريخته ام در رگ تو شيره جان...هي چرخ بزن در من و دل را بتكان... اين هم نفسي چه حس و حالي دارد.... در پيكر من دو قلب دارد ضربان ♥️♥️👶🏻👶🏻حديث شريف كسا: قُرَهَ عَيني و ثَمَرَهَ فُؤاديً♥️♥️

بچه ها این دکتر عصابه این  امپولا رو داده گفت تزریق کن با سرم

منم میترسم

چون دگزا رو میدونم تا شش ماه بدن کلسیم جذب نمیکنه

ولی سر درد امونم رو بریده 

چیکار کنم 

اگر بخوام دو ماه دیگه باز برم تو سیکل انتقال 

عایا بزنم یا نه ؟

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چندروز قبل پی آرپی باید آسپرین ر قطع کنی؟

نمیدونم اما من امروز روز ۳ پریودیم گفت قطع کن و حدودا ۱۰ روز دیگه پی ار پیم هستش

شما حساب کن حدودی قطع کن البته به دکترتونم بگین⚘

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
1485
گفت امکان که لخته تو سرت جمع شده باشه هست چون سر درد شدید دارم سه روزه و اصلا قطع نمیشه  وحشت ...

عزیزم وقتی گرسنته برو ۱ عدد پیاز و با کمی روغن زیتون سرخ کن و با نون بخور

بعدش ۱ قاشق مربا خوری سیاه دونه رو بریز تو دهنت بجو حتما

و بعدش ۱ لیوان آب با آبلیمو و عسل بخور و بعدش کمی سرت و ماساژ بده همین

این کار طب سنتی هستش و باعث میشه بلافاصله تا فرداش اگه لخگه خونی تو بدن باشه رقیق شه و از بین بره

من انعقاد خون دارم و این کارو کردم این پریودیم خونم قرمز تر و کم لخته تر بود

گزنه هم با نبات دم کنی بخوری عالیه🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
ثمین عزیزم شما کجا آی وی اف شدین؟مشکلتون چیه؟

خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت تقسیمش کن بین این مراکز خخخخخخ

خودم مشکل ایمنی و انعقادی.همسرم مشکل عدم تحرک اسپرم

به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشتغم هم میگذرد....
خانومها تاپیک خیلی قدیمیه و صفحات زیاد.کسایی که عضو ثابتید فقط به من بگید کسی بوده با دو تا جنین فقط ...

سلام عزیزم.من فقط دو تا جنین داشتم.یکیشو انتقال دادم و باردار شدم.اگه خدا بخواد میشه

1396
الهامی جون انتقال دادی؟

اره عزیزدلم دیروز انجام دادم !

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام عزیزم.من فقط دو تا جنین داشتم.یکیشو انتقال دادم و باردار شدم.اگه خدا بخواد میشه

ممنون از دلگرمیت.ان شالله

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
اره عزیزدلم دیروز انجام دادم !

مبارک عزیزم ایشالا  ک مثبت میشه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایا هزاران بار شکر فرشته ي كوچيكم بعد ی سقط و سه بار میکرو اومده تو دلم 😍😍😍❤ایشالا قسمت تمام منتظرا بشه😘میشه ی صلوات مهمونمون کنید تا سالم بغلش بگیرم
خواهر هم تهران مرکز ابن سینا هم رویان هم رشت مرکز مهرافزا هم مرکز الزهرا.دیگه 16بار انتقال دادم خودت ...

ثمین جان من یه دوست صمیمی داشتم مثل ما مشکل داشت خیلی هم تلاش کرد تهران یزد اصفهان نشد که نشد خود دکترا کلا ناامیدشون کرده بودن دیگه خودش هم طفلک توانی نداشت خلاصه اینکه یکی از اشناهای دورشون زایمان کرد و گفت که بچه رو نمیخواد اونها هم رفتن از همون بیمارستان بچه رو برداشتن و رفتن باورت نمیشه دوسال بعد روز تولد پسرش تو مهمونی حالش بد شد فشارش افتاد همسرم معاینه اش کرد منو کشید کنار گفت به نظرم بارداره گفتم محاله و رفتم به دوستم گفتم پریودی هات منظمه ؟روم  نشد درمورد بارداری بگم ترسیدم  یدفعه دلش ناراحت بشه. گفت سه ماهه پری نشدم فکر کنم دارم یائسه میشم اصلا تا چند دقیقه مات و مبهوت بودم بردیمش بیمارستان ازمایش داد باردار بود اونم دوقلو و تا سه ماهگی نفهمیده بود چون فکرش هم نمیکرد الان سه تا پسر داره. خودش میگه درست وقتی باردار شدم که حتی موقع پری هام هم دیگه بهش فکر نمیکردم و منتظر نبودم.  نصف مشکل ما ذهنمون و اضطراب هاییه که فکر ناباور بودن تو مغزمون کاشته و نمیزاره بدنمون کار خودشو انجام بده. انشالله به زودی یکی از همین معجزات دامن هممون رو  سبز و دلمونو شاد میکنه. 

1514