1542
1480
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2427077 بازدید | 267655 پست
شما کجا انجام دادین ودکترتون کی بوده.مهدیه هم حدودا چهارصد تومان میشه اما بیمارستان عرفان یک ونیم می ...

من تهران نیستم

ببین دقیقا ۲۵۰ رو دکتر گرفت ۳۰۰ رو ازمایشگاه گرفت

الان کیت های ازمایشگاهی prp کمیاب شده 

من حتی خودم بیرون قیمت کردم کیت رو۵۰۰ گفتن بهم

اما به نظرم کار عجیب غریبی نیس

یه کار ساده س

منظورم زیاد حساس نباش کجا انجام بدی

هرجا برات مناسب تره برو اونجا

من آسپرین و پردنیزولون هم دارم،مامای دکتر عارفی گفت نیازی نیست قبل لنفوسیت تراپی یاهمون پی آرپی قطعش ...

تا جایی که می دونم لنفوسیت تراپی با پی ار پی متفاوته

آسپرین باید قبل پی ار پی قطع شه

دلیلشم ساده س

اسپرین عملکرد پلاکت رو مختل می کنه

و پی ار پی هم که اساسش پلاکته

تا جایی که می دونم لنفوسیت تراپی با پی ار پی متفاوته آسپرین باید قبل پی ار پی قطع شه دلیلشم ساده س ...

اونطورکه منم میدونم پیآرپی یالنفو متفاوته اماانگارمصطلح شده بین دکترها وردو ریکی میدونن😵😵😵

خدایا بیکران شکرت 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

اونطورکه منم میدونم پیآرپی یالنفو متفاوته اماانگارمصطلح شده بین دکترها وردو ریکی میدونن😵😵😵

نه متفاوته کلا

خود این پی ار پی اثر و مکانیسمش اثبات شده نیس

اما دکتر من می گفت من از روی تجربه خودم می گم که مفیده

شما چند تا جنین داری؟

ان شالله عزیزدلم 🙏🏻🌹 چند روز میشه انتقال دادید ؟

من امروز ۶ روز 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
دوستان رویان تهران نوبت دهیش چند روز طول میکشه در اولین مراجعه؟

حداقل ۱ ماه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤

دوستان کسی تو روز ۶و۷ علایمی داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هیچ دارویی نخوردم.چون زیاد نیست. در حد یه ترشح کشداره رو دستمال سفید زرده. دیگه نمیدونم قراره چه ...

انشالله که خیر باشه.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
1432
سرنگ مناسب تزریق سینافکت چی هست؟ یه سرنگ انسولین بهم داده که ۶ میله، خیلی کوتاه نیست؟ چند درجه ...

عزیزم منم دارم سینافکت مصرف میکنم،سرنگ من انسولینه سوزنش حدوده ۱ سانته ۴۵ درجه توی نرمی بازو صبح بین ساعت ۱۰ تا ۱۲ تزریق میکنم

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زودی زود یه کنجد خانوم خوشگل کوچولو میاد تو دلم به اسم درسا خانوم فداش بشه مامان😘😘😘😘😘  به امید واقعی شدن تیکر😍😍😍😍😍
Prp برای لانهگزینی خوبه معمولا دو روز قبل انتقال انجام می شه ۱۰ تا ۲۰ سی سی ازتون خون می گیرن به ...

عزیزم انتقال دادی مبارکت باشه انشالللله به دل خوش و سلامتی و با جواب مثبت🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

ممنونم از جوابت کدوم مرکز پی ار پی کردین؟ که ۵۵۰ شد

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
پی آرپی ر میفرستن بیمارستان عرفان درسته؟  عرفان هم یک میلیون و پانصد هزارتومان میگیره،یک روز م ...

ممنون عزیزم.چقدر اختلاف قیمت دارن جاهای مختلف🌷🌷🌷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
1563
من آسپرین و پردنیزولون هم دارم،مامای دکتر عارفی گفت نیازی نیست قبل لنفوسیت تراپی یاهمون پی آرپی قطعش ...

عزیزم به من دکتر گفت ۲روز قبل از انتقال پی ار پی میکنن و داخل رحم خون تزریق میشه.اما گفت چون میخام پی ار پی کنم اسپیرینت و قطع کن با اینکه من انعقاد خون هم دارم

حالا انا جون بیان وارد ترن ببینیم نظرشون چیه😗😗😗

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این لخته تو عروق رو از هیچی نمیشه مطمعن شد؟ آزمایشی چیزی؟ اون قرصا ببین چیه. مسکنه؟ متخصص رفتی؟ اگه ...

گفت ام ار ای باید بشی اونم با تزریق ماده به سرت منم ترسیدم

تازه یک میلیون دادم ازمایش ایمنی 😭😭😭

800پول ام ار ای میشد 

دیگه ندارم بخدا

یعنی بخدا عین سه سال من همه نوع دردی رو تجربه کردم

این مادر شدن کنار اوتاست

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پدوستان امپول انوکسپارین رو چ جوری تزریق نیکنین من شکم جای سوزنا ی کوچولو زخم شده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفت ام ار ای باید بشی اونم با تزریق ماده به سرت منم ترسیدم تازه یک میلیون دادم ازمایش ایمنی 😭😭😭 ...

عزیزم میدونم واقعا هزینه ها بالاست. گاهی اوقات دلم واسه شوهرم میسوزه. با اینکه دولتی هم میرم . چون بیمه تکلیمیمون اصلا نازایی رو ساپورت نمیکنه. 

حالا داروهایی که داده بخور ایشالا خوب میشه و هیچ چیز مهم نباشه. امان از این داروهای انتقال . زده نابودمون کرده😢😢

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
1578