1676
1605
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2637410 بازدید | 288696 پست
وای جدی؟یعنی اصلا راه نمیرفتی تو خونه؟بعد اسپرین یا همچین چیزی داشتی؟چون من میترسم از لخته شدن خون.. ...

عزیزم من چون لکه بینی داشتم آسپرین نخوردم، برای غذا خوردن می‌نشستم، اندازه هماتوم رو دکترم نگف ولی گف حتما استراحت مطلق باشی، تا جذب بشه تو خونه هم راه رفتنم فقط برای دسشویی رفتن بود دیگه همش درازکش بودم روزی یدونه هم آمپول پروژسترون و دوتا هم شیاف میزاشتم

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

ممنونم شما مثبت شديد؟ 

هنوز نمیدونم انشالله که گرفته باشه.

۶روز گذشته از انتقالم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
1677

دوستان من متاسفانه پریود شدم. نمی دونم چرا اینسری یک هفته تاخیر داشتم شاید به خاطر فشار و استرسایی باشه که این چند وقت بهم وارد وارد شده

اصلا به بیبی چک اونم مارک مدیکور اعتباری نیست

سلام به همه من نوزدهم هیسترو  کردم الان پنج روز قرص ال دی و قطع کردم ولی پریود نشدم طبیعیِ دوستان ؟ رازیانه خوردم زعفرون خوروم ولی پریود نشدم خیلی نگرانم تازه پرولاکتینمن رفته رو ۹۰۰ رفتم ام آر آی منتظرم ببینم جواب اون چی میشه ! میترسم نتونم این ماه پانکچر و انتقال داشته باشم !

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست ،در خود بطلب هر آنچه خواهی، که تویی     مولوی
8
شياف گذاشتي خوب شد؟ به من گفت چند روز آاس آ رو قطع كن.  شما روز چندمي؟

اره شیاف گذاشتم دیگه ندیدم. هنوزم شیاف دارم.روزی یکی. آسپرین هم قط کردم. امروز روز یازدهم هستم

فقط 32 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام به همه من نوزدهم هیسترو  کردم الان پنج روز قرص ال دی و قطع کردم ولی پریود نشدم طبیعیِ دوست ...

پرولاکتینت بالاست رازیانه نباید بخوری عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بی خیالی بهترین راه حله

میترسم این ماه پانکچر نتونم بکنم و انتقال بعد تکلیف هیسترو چی میشه یعنی الکی بود ؟

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست ،در خود بطلب هر آنچه خواهی، که تویی     مولوی
میترسم این ماه پانکچر نتونم بکنم و انتقال بعد تکلیف هیسترو چی میشه یعنی الکی بود ؟

همین استرست بیشتر باعث تاخیر پریودت میشه. اصلا بهش فکر نکن خودش میاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651