1464
1411
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 2109414 بازدید | 235894 پست
من روز سوم لک دیدم. که بهم گفت شیاف بذار. غلیظ بود و قهوه ای

الان روز چندمي؟ روزي چندتا شياف ميزاري؟ 

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت...من ريخته ام در رگ تو شيره جان...هي چرخ بزن در من و دل را بتكان... اين هم نفسي چه حس و حالي دارد.... در پيكر من دو قلب دارد ضربان ♥️♥️👶🏻👶🏻حديث شريف كسا: قُرَهَ عَيني و ثَمَرَهَ فُؤاديً♥️♥️
وای جدی؟یعنی اصلا راه نمیرفتی تو خونه؟بعد اسپرین یا همچین چیزی داشتی؟چون من میترسم از لخته شدن خون.. ...

عزیزم من چون لکه بینی داشتم آسپرین نخوردم، برای غذا خوردن می‌نشستم، اندازه هماتوم رو دکترم نگف ولی گف حتما استراحت مطلق باشی، تا جذب بشه تو خونه هم راه رفتنم فقط برای دسشویی رفتن بود دیگه همش درازکش بودم روزی یدونه هم آمپول پروژسترون و دوتا هم شیاف میزاشتم

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

عزیزم برای دستکاری رحم هست هیچ جای نگرانی نیست بله من هم ۲روز پشت هم داشتم بسلامتی عزیزم انشالله ک ...

ممنونم شما مثبت شديد؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدايا شكرت...من ريخته ام در رگ تو شيره جان...هي چرخ بزن در من و دل را بتكان... اين هم نفسي چه حس و حالي دارد.... در پيكر من دو قلب دارد ضربان ♥️♥️👶🏻👶🏻حديث شريف كسا: قُرَهَ عَيني و ثَمَرَهَ فُؤاديً♥️♥️
ممنونم شما مثبت شديد؟ 

هنوز نمیدونم انشالله که گرفته باشه.

۶روز گذشته از انتقالم

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
1457
هنوز نمیدونم انشالله که گرفته باشه. ۶روز گذشته از انتقالم

ان شالله كه مثبت هستيد عزيزم. خيلي مراقب خودت باش. علائمي نداري؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من روز سوم لک دیدم. که بهم گفت شیاف بذار. غلیظ بود و قهوه ای

شياف گذاشتي خوب شد؟ به من گفت چند روز آاس آ رو قطع كن. 

شما روز چندمي؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام گلم 😍. انشاالله مثبت بشه انتقالتون❤ 👶❤

براي شما هم همينطور. خيلي مواظب خودتون باشيد

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستان من متاسفانه پریود شدم. نمی دونم چرا اینسری یک هفته تاخیر داشتم شاید به خاطر فشار و استرسایی باشه که این چند وقت بهم وارد وارد شده

اصلا به بیبی چک اونم مارک مدیکور اعتباری نیست

1444

سلام به همه من نوزدهم هیسترو  کردم الان پنج روز قرص ال دی و قطع کردم ولی پریود نشدم طبیعیِ دوستان ؟ رازیانه خوردم زعفرون خوروم ولی پریود نشدم خیلی نگرانم تازه پرولاکتینمن رفته رو ۹۰۰ رفتم ام آر آی منتظرم ببینم جواب اون چی میشه ! میترسم نتونم این ماه پانکچر و انتقال داشته باشم !

خدای خود را با چشم قلب دیدم .... گفتم : کیستی؟ گفت "تو"   منصور حلاج
1418
بی خیالی بهترین راه حله

میترسم این ماه پانکچر نتونم بکنم و انتقال بعد تکلیف هیسترو چی میشه یعنی الکی بود ؟

خدای خود را با چشم قلب دیدم .... گفتم : کیستی؟ گفت "تو"   منصور حلاج
1437